atarionline.pl Silly Venture 2k16 - nocleg (aktualizacja odległości) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2016 zmieniony
     


    !!! UWAGA !!! Z uwagi na fakt, iż zmienione zostało party place - uaktualnione zostały odległości do poszczególnych noclegowni.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    Postanowiłem przenieść temat noclegów do osobnego wątku, aby nie zaginął.

    Ok, wszystko już dopięte w kwestii noclegów :) Przepraszam że trwało to tak długo, ale sądziłem że okres nieco ponad 2 miesięcy do party to wystarczający czas, aby tym się zająć :) Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że w jednej z wymienionych "noclegowni" wszystkie pokoje w okresie SV są już zajęte! :) (przypadek?) Ale skoro niektórzy z naszych zagranicznych Gości mają pobookowane bilety już od miesięcy to nie powinno być to wielkim zaskoczeniem. Mimo iż miejsc w Kamienica Panna Gdańska nie ma, to... teoretycznie są :D I to poniższej cenie niż oferowana przez . O co c'mon? Po kolei...

    Wybrałem 3 noclegownie w zależności od zasobności portfela i oczekiwanego standardu. Robiąc rezerwację na hasło "ATARI" (umieszczając je w temacie e-mail'a bądź podając drogową telefoniczną) otrzymujecie specjalną zniżkę:


    OPCJA NAJTAŃSZA (HOSTEL)

    HOSTEL OLD TOWN
    ul. Długa Grobla 7
    e-mail: hostel@hostel.gda.pl
    tel.: +48 58 351 31 31

    Odległość od party-place: 290 m

    Pokoje 2 osobowe: 40 zł za osobę, czyli za cały pokój 80 zł (bez zniżki: 120 zł)
    Pokoje 4 osobowe: 40 zł od osoby, czyli za cały pokój 160 zł (bez zniżki: 240 zł)
    Pokoje 6-8 osobowe: 30 zł od osoby (bez zniżki: 40 zł od osoby)


    OPCJA DROŻSZA (APARTAMENTY)

    KAMIENICA PANNA GDAŃSKA
    ul. Toruńska 28
    e-mail: kamienica@pannagdanska.pl
    tel.: +48 696 02 12 20

    Odległość od party-place: 1,4 km

    Ta opcja kierowana jest WYŁĄCZNIE do osób, które zarezerwowały już tutaj nocleg poprzez booking. Należy go ANULOWAĆ i automatycznie zrobić rezerwację drogą mail'ową bądź telefoniczną. Otrzymacie 7% zniżkę od kwoty oferowanej przez booking! Oczywiście hasło "ATARI" jest tutaj NIEZBĘDNE.


    OPCJA NAJDROŻSZA (HOTEL 4*)

    HOTEL ALMOND
    ul. Toruńska 12
    e-mail: recepcja@hotelalmond.pl
    tel.: +48 58 351 90 00

    Odległość od party-place: 1,7 km

    Pokoje jednoosobowe w cenie 320 PLN / pokój / noc
    Pokoje dwuosobowe w cenie 370 PLN / pokój / noc
    pokoje trzyosobowe w cenie 490 PLN /pokój/ noc

    W cenie wliczone jest: śniadanie, wi-fi, VAT, wejście do strefy SPA&Wellness: basen kryty bez chloru, sauna sucha i parowa, jacuzzi.

    W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, lub problemów z dokonaniem rezerwacji - proszę o kontakt.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Sep 2016
     
    Zarezerwowałem pokoj 2-osobowy w Hostelu Old Town. Za cały pokój za dwie doby (z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę) 160 zł (dzięki Grey za wywalczone zniżki :).

    Pokój ma dwa osobne łóżka, więc tradycyjnie pytam: kto chce dołączyć do mnie? Dzielimy się kosztami pokoju na pół. Mozna pisac tutaj albo na priv.
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2016
     
    @kaz: you are welcome. w sumie to oszczędność 80 zł (40 zł mniej za dobę), które zostaje w kieszeni :) w tej chwili załatwiam też 4 TAXI ze zniżkami na hasło "Atari" (gdyby ktoś chciał jechać z lotniska bądź z Dworca PKP).
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Sep 2016
     
    Tak Greyu, tak wlasnie jest. Rezerwacja już dokonana, będę w pokoju z jednym z grafików scenowych :).
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Sep 2016
     
    Z uwagi na fakt, iż zmienione zostało party place - uaktualnione zostały odległości do poszczególnych noclegowni.
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Sep 2016
     
    Nosty zadał pytanie pod identycznym wątkiem na Atari Area:

    Czy ktoś ma wolne miejsce w 2 albo 4-ce w hostelu Old Town?

    Może ktoś z Was?
    • 7:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime22 Sep 2016
     
    @nosty, zapraszamy do nas, mamy szóstkę, a 5 osób w Old Town.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Sep 2016
     
    Teraz mam blizej do party place - dzięki Grey, aż tak nie trzeba było :P
    • 9: CommentAuthornosty
    • CommentTime22 Sep 2016 zmieniony
     
    @jakub - wielkie dzięki, w takim razie zaklepuję :)

    PS. @grey - dzięki za skuteczne forwardowanie mojej prośby tutaj, sam powinienem tak zrobić.
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Sep 2016 zmieniony
     
    @KAZ: oj tam oj tam... przypadek... (?!) =)

    @nosty: parafrazując klasyka z internetu: "bo od tego są koledzy i organizatorzy. od tego oni są. od tego są oni. od tego są" :)

    fajne towarzystwo będziesz miał w pokoju widzę - Jakub do snu będzie nucił Ci muzykę z gry Tanks :D

    cieszę się, że pomogłem.
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Sep 2016
     
    jak można to ja zaklepuje jakiś baner ,koszulkę kupię na party
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 Oct 2016
     
    @irata4: co do bannerów to spokojnie :) już jeden dostałeś z tego co pamiętam :) jeśli chodzi o koszulki to please wypowiedz się w odpowiednim wątku i podaj swoją rozmiarówkę :)
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Oct 2016
     
    Jest jeszcze opcja noclegu w apartamencie 3 osobowym na ul. Krosnej 30 na hasło "ATARI" w cenie 150 zł za cały apartament (normalnie - 200 zł).

    Właściciel ten sam co hostelu Old Town, więc rezerwację proszę robić pod tym samym numerem telefonu lub za pośrednictwem mail'a (zaznaczcie tylko, że chodzi o apartament na Krosnej).
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Oct 2016 zmieniony
     
    Kolega Mac_PL napisał, że ma dwa wolne miejsca w hostelu "Old Town" w czteroosobowym pokoju. Rezerwację ma już opłaconą. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu: mac_pl@poczta.fm

    Cena, jak dla Atarowca: 80 zł / osobę / dwie doby.
    • 15:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    Ponieważ w niektóre miejsca odległość jest sporawa, jakie taxi polecacie w Gdańsku? Może jest takie co reaguje na słowo Atari zniżkami?
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    @xeen: w weekend podam numery do Taxówek ze zniżkami. Natomiast co do odległości - do klubu jest BARDZO blisko od party-place, a do ECS'u (jeśli pogoda się nie zmieni) raczej zamówię autokary. poproszę jeszcze o trochę czasu :)
    • 17:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    podpisuje się pod powyższym pytaniem :)
    też będę chyba zmuszony skorzystać z taksówki, przydałby się jakiś namiar na sprawdzoną sieć.
    • 18:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    O ile mi wiadomo to najtańsze w Gdańsku są: Happy Taxi, Night Riders i TSD Skorpion.
    • 19: CommentAuthorBarman
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    Każda taxi wezwana przez telefon jest tańsza od takiej wziętej ze "słupa" (postoju) średnio około 30% rabatu dają

    z autopsji :

    AS TAXI - tanie w granicach jednego miasta, ew. kurs centrum -> lotnisko
    kurs Gd.przymorze -> lotnisko w niedzielę o godzinie 4 nad ranem kosztował mnie 37 PLN (7 km taryfa nocna + 5km taryfa po za granicami miasta)
    czas oczekiwania po telefonie przeważnie ok 5 min

    Komfort TAXI - tanio, nie ma problemu z kursami z Gdańska do Sopotu lub Gdyni, kurs Gd. wrzeszcz -> Gdy. kolibki w sobotę o godzinie 22 kosztował mnie 21 PLN (ok 9 km taryfa nocna - przejazd z Gdańska przez Sopot do Gdyni)
    czas oczekiwania po telefonie przeważnie 5 - 15 min

    W listopadzie w Trójmieście wystartowało MyTAXI
    reklamują się że do końca miesiąca dla użytkowników aplikacji mobilnej ponoć jest 50% zniżki - niestety nie miałem okazji sprawdzić...
    • 20: CommentAuthorBarman
    • CommentTime4 Nov 2016 zmieniony
     
    :cut: >>do klubu jest BARDZO blisko od party-place, a do ECS'u (jeśli pogoda się nie zmieni) raczej zamówię autokary. poproszę jeszcze o trochę czasu :)<<

    greymsb przecież są dyliżansy elektryczne :P

    ew. autokar to może byś pogadał z Motylem
    namiar dam na prv
    • 21:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime5 Nov 2016
     
    Z racji małych turbulencji.. już miałem nie jechać na SV...
    Ale jednak jadę Polskim Busem o 17:00 z Warszawy 10.11 i potrzebuje nocleg :)

    Kto ma wolne miejsce od 10.11 do 12.11? Najlepiej w OldTown.

    Pozdr.
    mały/swd 502-834-822
    • 22:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime5 Nov 2016
     
    a dzowniłeś do OT?
    bo jedno mieli w ósemce jak dzowniłem, a dzwoniłem niedawno.
    • 23:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime5 Nov 2016
     
    Xeen: Dzwoniłem, ale nie mają od 10.11 tylko od 11.11.

    Ale przyznam, że wolałbym bardziej kameralne warunki noclegu. Ponieważ 7 chrapiących gości to przegięcie.