atarionline.pl Wyprzedaz kolecji Atari, Amigi... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorlonghi
    • CommentTime7 Feb 2017
     
    Czolem, jako ze czasu do emerytury mi nie starczy zeby sie n/w sprzetem pobawic chce wystawic na Ebay:

    Wybielona, z wymienionymi kondensatorami:
    A1200 + 060 (128MB RAM, CF zamiast HDD, emulator FDD na Pendrive)+ Indivision flickerfixer i co tam sie jeszcze dało zmieścić w desktopie

    Wybielona, z wymienionymi kondensatorami:
    A600 + 030 (32MB RAM, CF zamiast HDD, emulator FDD na Pendrive+ Indivision flickerfixer i co tam sie jeszcze dało zmieścić w desktopie

    Wybielone:
    Atari 1040 STE, (z emulatorem FDD na Pendrive)
    Atari 1040 STFM (z emulatorem FDD na Pendrive)
    do tego mam ultrasatana

    Wybielone
    Atari 65 XE z 4xOS (w tym z qmegiem, covoxem, stereo, 320 KB RAM)
    Atari 65 XE (w tym z qmegiem, covoxem, stereo, 1024 KB RAM)

    stacja LDW 2000

    Jakby ktos chcial to dajta znac - a jak ktos nie chce ale ma pomysl ile moge za to żądać na Ebay tez bede zobowiazany za informacje zebym sie nie zfrajerował.

    PS. Mam tez Minimiga (biała obudowa) z ARM + dodatkowy RAM ale tego to sobie chyba zostawie bo mało miejsca zajmuje.
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime7 Feb 2017
     
    Co do Atarek (8 bit), to są stare dopałki na "pająka", czy coś bardziej współczesnego? Komp z ECI, czy nie?
    • 3:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime7 Feb 2017 zmieniony
     
    Ja jestem zainteresowany czymś takim jak 65XE. Jest tu jakiś system prywatnych wiadomości? :)
  1.  
    Longhi, podaj jakieś dane do kontaktu, bo na tym forum chyba nie ma prywatnych wiadomości. Chciałem się podpytać o kilka fantów z Twojej listy.
    • 5:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime8 Feb 2017
     
    Są prywatne wiadomości. Nad polem wiadomości masz drugie pole, gdzie podajesz nicka i tylko danemu artyście się wyświetla
  2.  
    A, faktycznie. Musiałem zawsze patrzeć na to pole tekstowe ślepą plamką oka. ;-)
    • 7:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime8 Feb 2017
     
    Ja poproszę o LDW ile za nią chcesz?