atarionline.pl Chciałem się przywitać oraz zapytać o pewną grę, którą poszukuje dekadami - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoramiga4ever
    • CommentTime6 Oct 2017 zmieniony
     
    Witam serdecznie kochanych atarowców. Do dziś pamiętam moje początki z 65XE jakby to było wczoraj. Moja miłość do gier nastała gdy po raz pierwszy u wujka zagrałem na ZX Spectrum w Jet Pack I Manic Miner. Atarynke dostałem na komunię.. czystą bez żadnej gry. Udało mi się od kumpla z klasy pożyczyć kasetę w zamian za radziecka gierkę "wilk co łapie jajka". Ot taka wymianka, gdyz za free nic nie chciał pożyczyć. Lamer ;)
    Moja pierwsza uruchomiona gra to była Stellar Shuttle.

    Tyle wprowadzenia. Przychodzę z prośbą, a mianowicie od 20 lat szukam pewnej gry.

    Charakterystyka:
    - gra logiczna
    - widok z góry
    - plansza kwadratowa skladala się z kilkudziesięciu drzew
    - małpa skakała z drzewa na drzewo a my je usuwalismy
    - chodziło o to by ją jak najszybciej zablokowac.

    Była to ulubiona gra mojej siostry (choć to pewnie nie pomoże w jej okresleniu hehe - gry nie siostry )

    Ostatnio grałem w to w 91 roku....
  1.  
    Well, the original game appeared in Germany under the name "Affenjagd" on tape by Europa:

    ->link<-

    or: ->link<-

    Afaik, there is also a hacked polish and/or czech version of that game available.
    • 3: CommentAuthorAdam
    • CommentTime6 Oct 2017
     
    Pisałem o polskiej wersji gry "Affenjagd" 2 lata temu. Bluki przełożył tytuł jako "Polowanie na małpę":
    ->link<-
    • 4: CommentAuthoramiga4ever
    • CommentTime7 Oct 2017
     
    Ha masakra:) Nie sądziłem, że tak szybko pójdzie. Moja życiowa misja została spełniona...co ja teraz pocznę:) aaa jeszcze jednej gry szukam, ale to na ZX Spectrum...
    Jeszcze raz dzięki!