atarionline.pl SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Oct 2017 zmieniony
     


    Silly Venture 2k17 zbliża się coraz większymi krokami, i tak jak z każdą edycją - powiększający się stres. Aby ograniczyć czas związany z rejestracją oraz kupnem koszulek na party-place do bezwzględnego minimum, bardzo bym prosił o dokonanie przelewu JUŻ TERAZ.

    Oczywiście nie jest to obligatoryjne i powodowane jedynie chęcią zaoszczędzenia czasu podczas SV2k17 (w tym realizacją założonego programu party). Wpłat można dokonywać RÓWNIEŻ na party-place.

    Wejściówka: 80 zł - bilet uczestnika upoważnia do wejścia na całe party (piątek-niedziela) oraz na koncert. Każda kwota powyżej 80 zł zostanie przeznaczona na poczet eventu, w tym m.in. na produkcję gadżetów przeznaczonych dla uczestników SV2k17.

    Koszt koszulki: 45 zł
    (kolory: szary, chabrowy lub czarny)
    (rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL).

    Na plecach napis: 45-lecie Atari, 40-lecie Atari 2600 i 25-lecie Falcona (oczywiście po angielsku) :)





    Osoby zainteresowane nabyciem koszulki proszę o podanie rozmiaru oraz koloru w tym wątku - lub w opisie przy przelewie na konto.

    Numer konta:
    PKO S.A. 94124029331111001052279738
    PayPal - greymsb@poczta.fm

    W tytule przelewu proszę wpisać odpowiednio:
    "Wejściówka na SV" lub "Wejściówka na SV + koszulka", natomiast w opisie koniecznie imię, nazwisko lub xywę, oraz rozmiar i kolor koszulki.


    Osoby które dokonały zakupu wpłatą na konto - stan na dzień 06.12.2017:

    JAC! (M - szara), Bart (XXL - szara), Cieplik (L - czarna), Takron27 (M - chabrowa), Barman (XL - szara, chabrowa i czarna), MkM (M - szara), AdamK (XXXL - czarna), Szymonu (XL - szara), Szeryf (XXL - szara, M - chabrowa), RJ1307 (S - szara, M - chabrowa, L - czarna), Czarek Kotłowski (L - szara), Yolk (L - szara i chabrowa), Wieczór (XL - szara, chabrowa i czarna), Mgr_inz_Rafal (XL - szara), Hospes (XL - czarna), Arti (S - czarna, M - szara, XL - chabrowa), Jesionen (L - chabrowa i szara), F#READY (L - czarna), Martinez (XL - szara), gwEm (L - szara), Bossman (L - czarna), Thomas Heimann (L - chabrowa i czarna), CiH (XXXL - czarna), Felice (L - chabrowa, szara i czarna), Voy (XL - chabrowa), Darque (XL - czarna), Filque (XL -czarna), Adam Wachowski (L - szara i czarna), Nir Dary (XXL - czarna), Duddie (XL i M - chabrowe, XL i M - szare), Emphii (XL - 2 szt. chabrowe), Benoît Tuduri (XL - chabrowa), Drygol (L - szara), Pecus (XXL - chabrowa, szara i czarna), Kezax (M - chabrowa, L - czarna), Pasiu (XL - czarna), Pet (L - chabrowa, szara i czarna), KK (XL - szara), SP (XS - chabrowa), mOOnie (L – czarna), Xeen (XL - szara), Marcin Stępnicki (L – czarna, S – chabrowa), Slator (XXL – czarna i chabrowa), Subowski (L - chabrowa), Miker (S - chabrowa, XXL - szara)


    Osoby które zamówiły koszulki bez przelewu - stan na dzień 28.11.2017:

    Tronic (L - chabrowa i czarna), Gustaw (XXL- chabrowa), Arturkb (XXL - czarna), Swe (XXL - 2 szt. szara i 1 szt. XL - szara), Johan Smolinski (L - czarna), Jens Björnhager (XXXL - czarna), Splash (XL - szara), Maly_Swd (L - chabrowa i szara), Vasco (M - chabrowa), Rocky (XXL - szara), Immolator (L - chabrowa) , Franck Gotthold (L - szara i czarna), Jaskier (XL - szara i czarna), Xtr (XL - chabrowa, czarna), Paptak (XXXL – czarna), Sqward (M – czarna), Bachoo (XL - chabrowa), Krogulec (XL - czarna), Zorro2 (XXL - czarna)



    Na SV2k17 będzie także food service, o który zadba moja ukochana małżonka. Wzorem ubiegłego roku nie zabraknie na pewno fasolki po bretońsku oraz kapusty, która cieszyła się niemałym zainteresowaniem. Być może będzie też grill z kiełbaskami oraz kaszanką. Niewykluczone są też śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Osoby zainteresowane taką opcją prosimy o deklaracje w tym wątku wg. wzoru:

    "śniadania: piątek, sobota, niedziela" lub wybrane dni.


    Osoby które dokonały rejestracji wpłatą na konto - stan na dzień 06.12.2017:

    AdamK, Emphii, MkM, Barman, Britelite, Bossman, JAC!, Bart, Cieplik, OxF, Takron27, Szymonu, Szeryf, RJ1307, Czarek Kotłowski, Larek, Yolk, Bartek030, Wieczór, Mgr_inz_Rafal, Arti, Magenta, Jesionen, F#READY, Martinez, Voy, Darque, Filque, Adam Wachowski, Duddie, Drygol, Pasiu, Pet, Krogulec, Muters, Śmigło, Miker


    Osoby zainteresowane opcją śniadań podczas party - stan na dzień: 14.11.2017*

    - AdamK (piątek, sobota, niedziela)
    - Mały_Swd (sobota, niedziela)
    - Mgr_inz_Rafal (niedziela)
    - Immolator (sobota i niedziela)

    *przy zbyt małym zainteresowaniu opcja ta będzie niedostępna.
    • 2: CommentAuthorBarman
    • CommentTime18 Oct 2017
     
    Poszło. SV + 3 koszulki
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Oct 2017
     
    @Barman: dziękuję!

    W pierwszym poście tego wątku zrobiłem aktualizację - osoby które dokonały oficjalnej rejestracji oraz osoby zainteresowane opcją śniadań. Info dotyczące osób chętnych na koszulki pojawi się dzisiaj późnym wieczorem lub jutro - obecnie mOOnie pracuje nad projektem koszulek.
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Oct 2017 zmieniony
     
    Pierwszy post w tym wątku został uzupełniony o projekt koszulek SV2k17, który na potrzeby party wykonał mOOnie.
    • 5: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime23 Oct 2017
     
    @grey: ładne te koszulki ale znowu brakuje na rękawku logo Atari takie jak na edycji poświęconej Jaguarowi :(
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Oct 2017
     
    @Jesionen: spytam o to logo, ale wszystko zależy od ilości zamówionych koszulek. na ten moment nie obiecuję i nie mówię nie :)

    W pierwszym poście zrobiłem aktualizację osób, które sfinalizowały rejestrację i zamówiły koszulki. Na ten moment zainteresowanie opcją śniadań jest znikome - będzie to miało sens przy minimum 20 osobach.
    • 7: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime23 Oct 2017
     
    @Greyu: super, wydaje mi się że możesz być spokojny o ilość, ja sam jeszcze nie zamówiłem ale na bank wezmę a i z większą rozkoszą z logiem :)
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Oct 2017
     
    @jesionen: projekt koszulki muszę oddać do druku minimum 2.5 tygodnia przed party, powiedzmy do 21-go listopada. czasu więc za dużo nie ma...

    uzupełniłem pierwszy post o kolejne zamówienie i wpłatę.
    • 9:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime27 Oct 2017
     
    Opłata za wejściówkę poszła.
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Oct 2017
     
    zaktualizowałem pierwszy post.

    @Larek - już Ciebie dopisałem, dziękuję :)
  1.  
    Poszło i ode mnie PayPalem: za wejściówkę i dwie koszulki L: szarą i chabrową.
    • 12: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime27 Oct 2017
     
    Poszło, SV + 2 koszulki :)
    • 13: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime27 Oct 2017
     
    Zapomniałem zaznaczyć że poszły 2 wejściówki także można dopisać i Magentę. Dzięki.
    • 14: CommentAuthorArti
    • CommentTime29 Oct 2017
     
    Przelew puszczony za wejsciówke i 3 koszulki.
    S- czarna,M-szara i XL-chabrowa.
  2.  
    Poszedł przelew - wejściówka + koszulka XL biała.

    Dodatkowo jestem zainteresowany opcją "śniadanie, niedziela".
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Nov 2017 zmieniony
     
    Zrobiłem aktualizację osób oficjalnie zarejestrowanych, chętnych na koszulki oraz śniadania. Do skorzystania z opcji śniadań zgłosiły się zaledwie 3 osoby, a żeby miało to jakiś sens musiałoby być minimum 20 osób. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką opcją to proszę o kontakt - koszt ok. 15-18 zł w formie "bufetu szwedzkiego" (w tym jajecznica, parówki na ciepło, sery i wędliny).

    Przypominam też, że pozostały ok. +/- 2 tygodnie na deklaracje odnośnie chęci nabycia koszulek.
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Nov 2017
     
    Update w pierwszym poście - uzupełniona lista zarejestrowanych uczestników oraz "koszulkowców" (rozliczonych i nierozliczonych) :)
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Nov 2017
     
    Pozostało ok. 7 dni na zamawianie koszulek SV2k17 !
    • 19: CommentAuthorRocky
    • CommentTime12 Nov 2017
     
    Grey, dla mnie koszulka szara XXL
    Pozdrawiam
    Rocky
    • 20:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime13 Nov 2017
     
    Cześć Grey. Dla mnie koszulka L, chabrowa. Śniadanie bardo chętnie - sobota i niedziela. Dzięki.
    • 21: CommentAuthorAdam
    • CommentTime14 Nov 2017
     
    Hej, ja poproszę 2 koszulki w rozmiarze L: szarą i czarną.
    • 22:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Nov 2017
     
    Zrobiłem update list (rejestracja, koszulki + śniadania) w pierwszym poście!

    Na zamawianie koszulek pozostało ok. 6 dni !!!
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Nov 2017 zmieniony
     
    Aktualizowałem pierwszy post. Na zamawianie koszulek pozostało ok. 4-5 dni.
    • 24: CommentAuthorxtr
    • CommentTime18 Nov 2017
     
    Cześć. Dla mnie dwie koszulki w rozmiarze XL:

    - chabrowa
    - czarna

    Dzięki. Do zobaczenia na SV!
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Nov 2017
     
    @xtr: ok, dopisałem :) do zobaczenia!

    Na zamawianie koszulek zostały 2 dni.
    • 26:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Nov 2017
     
    Kolejna aktualizacja pierwszego postu związanego z zamawianiem koszulek, rejestracją i śniadaniami. Dzisiaj mija deadline na zamawianie koszulek. Być może uda się go wydłużyć o 1-2 dni, ale nie daję gwarancji - dlatego lepiej to zrobić jeszcze dzisiaj!
    • 27: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime20 Nov 2017
     
    Greyu co z logiem na rękawie ?
    • 28:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Nov 2017 zmieniony
     
    @Jesionen: przekonałeś mnie. Na rękawie będzie ładne logo Atari z górą fuji :) Zwiększyło to nieco koszta, ale to już mój problem - cena koszulek nie ulega zmianie.

    Zamówienie poszło. Dopisałem też kolejne osoby, które załapały się "w ostatniej chwili".
    • 29: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime22 Nov 2017
     
    SUPER!!!
    • 30:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Nov 2017
     
    @jesionen: no gdyby nie Ty to pozostałoby "po staremu" :) a faktycznie te "jaguarowe" koszulki prezentowały się ślicznie. Teraz logo będzie mniejsze (za sugestią mOOnie'go, który je projektował), ale nie ze względu na koszty - bo wielkość W TYM przypadku nie ma znaczenia ;) ale żeby się ładnie komponowało z całością. "będzie Pan zadowolony" :)
    • 31:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Nov 2017 zmieniony
     
    Tak też byłem kiedyś świadkiem tego jak przypadkowo spotkany atarowiec na jakiejś imprezie, podziwiał właśnie znak Atari na rękawie;)
    Coś w tym musi być;)


    Ps. ja jestem tradycyjnie chętny na śniadania i jestem pewien że goście zagraniczni też będą chętni o ile ktoś ich o tym poinformuje;)
    Poza tym teraz jest nowa miejscówka i może się okazać że nie będzie tak łatwo coś zjeść w pobliżu... dochodzą do mnie sygnały że lepiej tego nie robić :/
    • 32:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Nov 2017
     
    @tdc: wiele osób ma pewnie opcję śniadań w hotelu, więc ciężko stwierdzić czy faktycznie na party będzie zapotrzebowanie, a robić takie wielkie zakupy i później część z tego wyrzucić? trochę słabo.

    Co do jedzenia w trakcie dnia/wieczoru to oczywiście będzie :)
  3.  
    Aaa, właśnie... Ja też zmieniłem opcję noclegową i mam śniadanie w hotelu, więc proszę o skreślenie mnie z listy jedzących i jednocześnie przepraszam za zamieszanie :)

    A jak na wycofanie się jest już za późno to wezmę na wynos :)
    • 34:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Nov 2017
     
    @mgr_inz_rafal: spoko :) na party będzie można coś "wszamać", niekoniecznie w formie śniadań :)
    • 35:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Nov 2017 zmieniony
     
    Zaktualizowałem wątek - niektórzy z opóźnieniem zamówili koszulki. Przewidując to złożyłem zamówienie na parę sztuk więcej (akurat wpasowali się w wymiar oraz kolor).
    • 36:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Dec 2017
     
    Na SV będzie catering jak za dawnych lat. Będzie można zjeść obiad, a w godzinach wieczornych/nocnych fasolkę po bretońsku, hot-dogi itd.
    • 37:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime5 Dec 2017
     
    Jak będzie z dostępem do gniazdek elektrycznych - czy zabrać ze sobą przedłużacz?
    Czy rejestracja na party-place będzie możliwa przez cały czas czy tylko w określonych godzinach?
    • 38:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Dec 2017
     
    @galu: przedłużacze trzeba wziąć ze sobą :) rejestracja będzie możliwa cały czas - trzeba będzie to zrobić jednak niezwłocznie po wejściu na party-place (osoby bez identyfikatorów będą wypraszane przez ochronę).
    • 39:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Dec 2017
     
    update :)
    • 40:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    @greymsb czy masz moją fotkę w awatarze?;)