atarionline.pl Nowy emulator XE/XL na Androida - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime30 May 2018

spokojnie ;-), chodziło mi o to że np X-box live odpada,inne usługi internetowe , albo ban na konto .

Na Ps Vita pracują by legalnie można było Home Brew odpalać ,było by coś , PSP się nieźle sprawuje z emulatorami , mam wersję GO i polecam :-)
    • 2: CommentAuthorsun
    • CommentTime30 May 2018

jestem spokojny ;)
    Miałem PSP, emulator działał, ale też trzeba było pomieszać.
    nie gram na live, kto ma teraz tyle czasu ? zazdroszczę :)

Co do X, istnieje dual boot. Ponoć działa, nie wiem, nie mam. Ale... jak już wspomniałem, czas nie jest z gumy.
    • 3:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime31 May 2018

nie gram na Live bo mam PS4 , ale jak bym dostał bana to bym się załamał ;-),nie ma to jak Po VR na 2Players ramię w ramię w Grze VR :-).
    • 4:

CommentAuthorWolfen
    • CommentTime1 Jul 2018

A takie pytanko... czy sa plany na wrzucenie alternatywnego sterowania? (kierunki po jednej i fire po drugiej)?:)

p.s. albo mam pecha albo wyglada na to, ze to jedyny dzialajacy w 100% pod androidem Oreo emulator Atari.
    • 5:

CommentAuthorKrótki
    • CommentTime1 Jul 2018

Wolfen, rozumiem przez to że sprawdzałeś też Colleen i znalazłeś w nim błędy, czy możesz podać jakie? Na priva, żeby nie robić offtopiku :-) Pytam bo akurat zabrałem się za programowanie i chciałbym ponaprawiać znane błędy.
    • 6:

CommentAuthorWolfen
    • CommentTime1 Jul 2018

Wiec tak... czary... nagle zaczelo dziala wszystko poprawnie. A wczesniej pod S7 po upgradzie na Oreo mialem problemy z Omega500 (uzywalem do emulowania Amigi), Frodo C64 (do ehem... C64;P) oraz Colleen... jedyne co sie zmienilo to... wyjalem karte pamieci.
    Wyglada to troche tak jakby pomiedzy Nougatem a Oreo cos pozmienialo sie jesli chodzi o dostep do danych na karcie pamieci (ale bardziej wnikliwej analizy nie robilem i byc moze cos pokrecilem w miedzyczasie). Fakt faktem, ze zamiast jak wczesniej trzymac soft/romy/etc na karcie pamieci obecnie trzymam w pamieci tel. i... coz... jak juz pisalem... zaczelo dzialac poprawnie. A zainstalowalem ponownie Colleen zeby wlasnie opisac dokladnie co i jak nie dziala...

P.S. Frodo C64 tez dziala.
    P.S.2. Moze pod Oreo wspomniane emulatory nie potrafily poprosic odpowiednio o uprawnienia jak np. robi to Total Commander, Magic DosBox, etc? I zwyczajnie srednio obsluguja poprawnie bledy z dostepem jesli zasob jest dla nich udostepniony jako read-only? ...ale tutaj sobie tylko gdybam.
    P.S.3. A wracajac do Colleen to wciaz pozostaje bug z "podwojnym kierunkiem" np. do zaobserwowania w Boulder Dashu - XEmu65 tego buga nie ma :)