atarionline.pl Wapniak 2018 - pierwsze ustalenia - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime9 Jan 2018
     
    Elówka! :)
    Jako, że będę dziś oglądać nowe potencjalne pplace, przy okazji spytam o termin*.

    Do wyboru jest weekend 25-27.05.2018 oraz 01-03.06.2018 Jeżeli chcecie któryś z powyższych (lub inny) termin - proszę o info w topicu.

    * może wyjść zupełnie inaczej, ponieważ nie wiem, jak z terminami na "miejscu".

    Pozdro!

    m.
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime9 Jan 2018
     
    Super Miker, że ciągniesz dalej temat party! :) Jeśli chodzi o mnie to mi bardziej pasowałby termin 25-27.05.2018.
  1.  
    Póki co dla mnie obydwa terminy są okej.
    • 4:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime9 Jan 2018
     
    @Grey:
    Hehe, czemu mam nie? Ludzie przyjeżdżają, czują się tam dobrze, do tego produkcje, przynajmniej jak dotąd, dopisywały.
    Kwestia tylko miejscówki - w poprzedniej raczej już się skończyła opcja gadki.
    Ale czas pokaże. :)
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime9 Jan 2018
     
    @miker: czasami następuje moment "wypalenia", albo po prostu życie prywatno-zawodowe to uniemożliwia :)
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime9 Jan 2018
     
    @Grey - zmarł po ostatnim party główny łącznik z dyrekcją działek, czyli p. Robert. Dlatego też sytuacja wygląda inaczej.
    • 7:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime10 Jan 2018
     
    Ja byłem tylko raz... ciesze się, że było mi dane spotkać Pana Roberta i poznac party w "orginalnej" formie
    • 8:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime10 Jan 2018
     
    Na razie mało konkretów, ale zawsze coś.
    Ale jednym jest cena - 1100 za dobę - to nieco dużo. Raczej szukamy dalej...
    Szkoda, bo miejscówka fajna.
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime10 Jan 2018
     
    Update - odezwała się osoba władna (prezesowa), nie jest tak źle... szczegóły niebawem. :)

    Aha, raczej ten drugi termin.
    • 10: CommentAuthorpgru
    • CommentTime11 Jan 2018
     
    Hmm szkoda, ale może dyrekcja w starej miejscówce nie będzie nastawiona negatywnie? Jeśli nawet to może spróbować zrobić wręcz konkurs na pracę upamietniającą ten ogródek, albo związek działkowców :-)
    • 11:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Jan 2018
     
    No właśnie jeszcze sprawa miejscówki jest na etapie dogrania. Na razie więcej po prostu nie mogę powiedzieć. Sprawa w toku. :)
    • 12: CommentAuthorraphis
    • CommentTime17 Apr 2018
     
    Siemka. A jak tam z composami, czy będą jak do tej pory?
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Apr 2018
     
    Tak.