atarionline.pl Sprzedam czasopisma - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime15 Jan 2018
     
    Dobry znajomy wnuczka ojca mojego taty postanowił sprzedać kolekcję czasopism o grach zbieraną przez wiele lat. W grę wchodzi sprzedaż tylko i wyłącznie całości w cenie 4 tys. zł. Cena robi wrażenie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę ilość, to już jest normalnie. Cena oczywiście do lekkiej negocjacji. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę dać znać tu na forum (może być jako wiadomość prywatna) lub na mój adres mailowy, który jest podany w moim profilu (w temacie maila należy wpisać słowo ATARI, gdyż inaczej filtr antyspamowy nie przepuści wiadomości).

    Kolekcja zawiera:
    (w nawiasie podane zostały ilości)

    64 Plus 4 (6)
    Amiga (14)
    Amiga Computer Studio (36, wliczając pierwsze numery wydane pod nazwą Computer Studio)
    Amiger (2)
    Bajtek (13)
    CD Action (10)
    CD Magazyn (2)
    Click! (2)
    Commodore & Amiga (36)
    Gambler (35)
    GameStar (1)
    Gry Komputerowe (2)
    Komputer Świat Gry (1)
    Konsole (1)
    Moje Atari (1)
    Neo Plus (1)
    PC Gamer (1)
    PC Shareware (3)
    Play (1)
    Powerpack Gry (1)
    PSX Extreme (3)
    Reset (28)
    Secret Service (95, komplet; numer 50 w obydwu wydaniach - okładka w wersji dla prenumeratorów różniła się kolorem
    monety; do tego pięć dosyć grubych książek "Kompendium Wiedzy" przygotowanych przez tych samych redaktorów i wydanych
    przez to samo wydawnictwo)
    Świat Gier Komputerowych (51)
    Top Secret (44)
    Virus (1)


    Zakładam, że nikt nie kupi całej kolekcji dla jednego numeru np. "Mojego Atari", więc bardzo proszę ograniczyć się z pytaniami o konkretne numery tych pojedynczych czasopism. Dla poważnie zainteresowanych całością postaram się te numery zdobyć.
  1.  
    4 K za czasopisma ?
    Ja swego czasu chcialem za darmo oddac z 30 kg czasopism i ?
    I nie bylo chetnych
    • 3: CommentAuthorobiczek27
    • CommentTime30 Jan 2018
     
    ike za wsztstko???
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Jan 2018
     
    ... znam troszkę ten rynek i ciężko będzie sprzedać ,po 1-2zł za egzemplarz jakiś chętny może by się znalazł ...
    Wiem gdyż nie tak dawno kolega pozbywał się podobnej kolekcji ,doszło do tego że jednak zaczął na sztuki sprzedawać ... sam kupiłem kilka Top Secretów i Bajtków.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Jan 2019
     
    Czy Larku to jest jeszcze aktualne? Interesowałoby mnie to pismo Virus, ujęte w spisie. Ogłaszało się w swoim czasie jako "kupuj Virusa, Bajtek do lamusa" :D
    • 6:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime23 Jan 2019
     
    Wysłałem zapytanie, czekam na odpowiedź.
    • 7:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime23 Jan 2019
     
    Kaz jeśli chodzi o virusa to obstawiam że chodzi o czasopismo wydawane przez ludzi z Cd Actiona, a nie o informator giełdowy Virus.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Jan 2019
     
    A faktycznie, może tak być.
    • 9:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime24 Jan 2019
     
    A ja oddam trochę Bajtków i Komputerów komuś z Sosno City. Niech wpadnie i sobie weźmie. Ze 20 numerów...
    • 10:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime24 Jan 2019
     
    A ile by chciał za Secret Service? To oprawione jest?
  2.  
    Ile za wszystkie numery Bajtka?