atarionline.pl Listingi z Moje Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorbandolier
    • CommentTime22 Oct 2018

Cześć! Można gdzieś dostać listingi z pisma MOJE ATARI zapisane w formie ATR lub ewetualnie jako pliki tekstowe.
    • 2:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Oct 2018

Zapewne pojedyncze programy są do zdobycia, bo ktoś je przepisał i krążą po sieci. Czy aby np. Robot R-29 nie był w Moim Atari?
    Ale zbiorczego miejsca z takimi rzeczami chyba nie ma. Jak znajdziesz albo zbierzesz - daj znać, podziel się.
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime22 Oct 2018

z tego, co widzę to jest bieda z tym
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorKoval
    • CommentTime22 Oct 2018

Przypomnę projekt Reduks prowadzony przez Krzyśka "Fausta" Karkoszę (zdigitalizowane, poskładane od nowa wybrane numery Bajtka, Iksa, Komputera). Faust powyciągał listingi i umieścił je tu:
    ->link<-
    • 5:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Oct 2018

Bardzo dobre przypomnienie. Może akurat ktoś zechce wesprzeć Fausta w działaniach!
    • 6:

CommentAuthorbandolier
    • CommentTime22 Oct 2018

W USA mają stronę gdzie są skany gazet o Atarynce. Dodatkowo wszystkie listingi z Antica do ściągnięcia.

->link<-
    • 7:

CommentAuthorbandolier
    • CommentTime22 Oct 2018

KAZ co do Robota R-29 był w Moje Atari. Sam ten lsiting przepisywałem (w starych czasach). Fajna gierka
    • 8: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime22 Oct 2018 zmieniony

Roboty - różne wersje - brały udział w Kaz Kompo. Oryginalna wersja nie do końca działa - jak to przyznał autor pod jedną z nowinek, pisał na kartce i nie testował. W tym wątku pewnie coś się znajdzie: ->link<- (o Robotach dyskutowaliśmy na drugiej podstronie). Pewnie mam wszystko przepisane, ale w teraz nie mam możliwości tego odgrzebać, może kiedyś...