atarionline.pl [S] PL Laura cartridge na sprzedaż - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime4 Dec 2019
     
    Oryginalna wersja w języku polskim. Do nabycia na forumowej licytacji pod poniższym linkiem:

    ->link<-

    Prawie tak jak na alledrogo, ale kwotę wpisuje się po prostu w komentarzu :)
    Aukcja kończy się w najbliższą niedzielę (8.12.2019) o godz. 20:30

    Pytania? Mój mail: ccwrcltd [małpa] gmail.com

    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Dec 2019 zmieniony
     
    eee używana ...
    ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime4 Dec 2019
     
    Może uda Ci się chociaż uzyskać zapewnienie, że obecny właściciel gry nie przeszedł?
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Dec 2019
     
    mam swoją której też nie przeszedłem,ale przejdę z przyjemnością.
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime5 Dec 2019 zmieniony
     
    Pierwsze wydanie, najbardziej poszukiwane.
    Dobry prezent pod choinkę :)
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime5 Dec 2019 zmieniony
     
    Ocho, dobrze wi(e)dzieć zapewnienie autora o wyjątkowości dziewiczej edycji, w przyszłości też mogę ewentualnie odsprzedać. ;-)
    • 7:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime6 Dec 2019
     
    @IRATA4
    W złączu Atarki ten kartridż był 3-4 razy, wliczając w to ostatnie sprawdzenie przed wystawieniem.

    @Jacques
    Mogę dać zapewnienie na piśmie, że gry nie przeszedłem, ale nie mogę zagwarantować, że kiedyś nie zrobię tego na swoim egzemplarzu.

    @larek
    Jako jedyny masz u mnie zniżkę jeśli wygrasz licytację. No i mogę dać ci swój autograf :D
    • 8:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime7 Dec 2019
     
    Nie mogę się zarejestrować na tym forum do licytacji. Tak więc muszę tutaj i daję 170,- zł z autografem oczywiście.
    • 9:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime7 Dec 2019 zmieniony
     
    @galtron
    Forum atarionline nie nadaje się do licytacji ze względu na brak informacji o czasie napisania posta. Choćbym bardzo chciał oferty tutaj przyjąć nie mogę :]

    Z tego co wiem link aktywacyjny do forum atari.org.pl dociera czasami nawet po 24 godzinach, ale wg. mnie jeśli po godzinie od rejestracji nie znajdziesz go nawet w spamie to pasowałoby napisać do administratora forum. Mail do administratora jest podawany podczas rejestracji: daniel.kozminski [tu wstaw małpę] gmail.com

    Edit: nie będę nikomu niszczył okładki swoim bezwartościowym (chyba, że w banku) autografem. Z małym wyjątkiem larka :)
    • 10:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime7 Dec 2019
     
    @ccwrc, precyzyjnego wskazania godziny nie ma, ale w tym przypadku pewne jest, że kwota padła w sobotę (lub nawet wcześniej), czyli do końca aukcji jeszcze daleko. Ja bym zaliczył taką deklarację i ewentualnie na sąsiednim forum ręcznie wpisał Galtrona i kwotę. Wiem, że cenisz sobie zasady (tym bardziej, że je sam ustaliłeś), więc to tylko taka luźna myśl ;)

    Z adminem AA może być taki problem, że jeśli jest na Silly Venture, to może nie odpisywać.
    • 11:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime7 Dec 2019
     
    Cenię sobie zasady, ale zdrowy rozsądek bardziej. Zaraz wpiszę Pana galtron na drugie forum.
    • 12: CommentAuthormartinez
    • CommentTime8 Dec 2019
     
    @ccwrc,

    Również poproszę o dopisanie do wątku mojej oferty, 255zł.
    • 13:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime8 Dec 2019
     
    @martinez

    Zrobione. Zastrzegam sobie jednak, że po godz. 20:00 każda taka prośba będzie ignorowana.

    Z drugiej strony widząc kwotę to już nie będę miał czego ignorować ;)