atarionline.pl Gravity Worms - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    Ale świąteczna atmosfera chłopaki! Czuję się jak na wigilii z pijanym wujkiem, który zaczyna opowiadać jak to dobrze było za gierka.
    • 2:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    :)
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime23 Dec 2019 zmieniony
     
    Decyzja o ew. kupieniu U1MB wstrzymana. Jak więcej osób tak zrobi, to może producent się zastanowi i poprawi co trzeba. Jak nie... to nie zarobi tyle co by dalej chciał. :P
    • 4:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime23 Dec 2019 zmieniony
     
    A ja myślę, że wszystko opiera się (lub rozbija) o brak dobrej woli i porozumienia.
    O ile kwestia tego buga/ficzera w U1MB nie wynika z jakiejś złej woli, tak pisanie softu specjalnie tak by nie działało, gdy nie ma ku temu powodu, owszem, można nazwać ZŁĄ WOLĄ, tak jeśli chodzi o nielegale gdy nie są niezbędne, czy właśnie U1MB. U1MB samo w sobie robi dużo dobrego, bo daje EXT-RAM, SDX, możliwość odpalenia innego OS-a i pewnie sporo innych funkcjonalności, przy BRAKU KONIECZNOŚCI DZIURAWIENIA ATARI, jak to drzewiej bywało pod różne przełączniki, itp.
    Nie ma sprzętu i softu idealnego, tak jak i ludzi nieomylnych, pozostaje kwestia dobrej woli, by nie "exploitować" pewnych cech udziwniając własny kod, żeby soft działał bez problemu, skoro zarówno u nas, jak i po tym co widać na Atari Age, U1MB jest bardzo popularne.

    xxl robi co robi, ma wiedzę, koderską inteligencję, ale jak życie pokazuje, inteligencja a mądrość to zupełnie różne sprawy, może kiedyś przestawi się z dzielenia na łączenie i będzie pisać tak, żeby działało u największej liczby Atarowców, bo wcale nie jest nas aż tak dużo w kraju i na świecie by jeszcze się kłócić, dzielić i zniechęcać nawzajem.
    Tymczasem może warto zaniechać tych wysiłków perswazji, gównoburz i pompowania pewnego ego, niech sobie robi co chce i przy okazji będzie mniej w centrum uwagi i jego krucjata koszerności Atari straci na znaczeniu.
    A jeżeli w U1MB da się coś poprawić, to też czemu nie.
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    Nie do końca rozumiem kto powiedział, że w U1MB jest błąd? Prawie każde urządzenie do działania potrzebuje jakiegoś obszaru gdzie ulokuje rejestry kontrolne. Rozumiem w takim razie, że sam fakt ulokowania własnych rejestrów sterujących w przestrzeni adresowej Atari to jest błąd. Czy tak? No to gdzie z takim podejściem zajedziemy?

    xxl:

    @Voy: ciekawe zrodlo, tylko ze... nawet tam nie uzywaja tablicy skokow :-) zwroc uwage na procedure: "Null Handler" - instalacja urzadzenia w HATABS jest w tablic skokow... dlaczego z tego nie korzystaja programy? bo nie bedzie dzialac w pewnych warunkach? ;-) :D

    @xxl: Wydaje mi się, że w 400/800 nie było tego skoku w ROM i dlatego niektóre programy mające ambicje działania na 400/800 i XL/XE nie korzystają z procedury OS.
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    @Mono: wystarczy przeczytac :-) z dokumentacji wynika ze rejestr u1mb leza pod d380 i d381...a tu mamy do czynienia z stuacja ze atari z u1mb zawiesza sie na rejstrach np. d3fd. uwazasz ze to nie jest blad w dzialaniu u1mb (jesli oczywiscie dlatego na u1mb nie dziala bo nie wiem :)?
    • 7: CommentAuthormono
    • CommentTime23 Dec 2019 zmieniony
     
    Xxl'u daj już spokój. W ten sposób za chwilę powiesz, że adresowanie drugiego POKEY-a przez $D250 to jest błąd w stereo, bo pod tym adresem jest przecież pierwszy POKEY.
    To już naprawdę jest nudne. Masz błąd u siebie, bo celowo używasz nieoficjalnych adresów/skoków/rozkazów, ale uprawiasz propagandę mającą utwierdzić wszystkich w przekonaniu że to co robisz jest właściwe. Wziąłeś sobie za punkt honoru wykreować nowego sowieckiego człowieka, czy jak?

    Przychylam się do tego, co powiedział Charlie Chaplin - nikt nie ma do Ciebie pretensji, że Twoje programy nie działają. Ludzie zgłaszają Ci zauważone problemy i każdy szanujący się programista jest za to wdzięczny, bo to pozwala mu znaleźć i poprawić błąd w programie lub wygenerować jakieś obejście ze względu na błąd albo też założenia hardware. Program zdecydowanie łatwiej poprawić ze względu na bardziej nieulotną formę niż hardware, bo poprawka w hardware zwala na użytkownika robotę związaną z updatem (!). Czyli konsekwentnie, zamiast ułatwić życie użytkownikowi Twoich programów, ty zamierzasz zmusić producenta do poprawki hardware. I w konsekwencji zmusić UŻYTKOWNIKA do upgrade hardware czyli (zależnie od konstrukcji rozszerzenia):
    - programowanie FPGA/CPLD, reprogramowanie pamięci EPROM/FLASH nowymi ROM-ami,
    - wymiana układów scalonych, lutowanie kabli czy elementów dyskretnych,
    - wysłanie sprzętu do producenta celem dokonania poprawki.
    Kiedyś było takie pojęcie odnośnie oprogramowania jak "user-friendly", ale chyba wyszło z użycia.
    Jak nie chcesz, no to nie ma problemu. Twój program nie będzie działał i koniec :)

    Edit: Tylko link do AAge bo się zorientowałem, że Charlie wypowiadał się na innym forum :).
    • 8:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    A nie myślicie że XXL czasami chce "nagiąć" twarde karki ? i żeby nie wszyscy klaskali byle bublowi ? trochę "soli" doda smaku a nie mdłe hurrraaaa
    • 9: CommentAuthormono
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    Bublowi? Mam wrażenie, że hurraaaa idzie właśnie w przeciwnym kierunku.
    Chcecie kozy, jaskini i srania za stodołą - proszę bardzo, tylko mnie nie zmuszajcie - ja wolę wygodę, samolot, łazienkę, kino i teatr :)
    • 10: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    @Mono: Mylisz sie, drugi pokey jest udokumentowany w jakich adresach sie znajduje - gdyby atari zawieszalo sie przy dostepie do innch rejestrow np. d2ex po zainstalowaniu stereo to nadal uwazalbs ze to nie jest blad? :D

    No wiec Mono: jest blad w U1mb czy nie?
    • 11: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime23 Dec 2019 zmieniony
     
    Na C64 wciąż aktywni są crackerzy i poprawiają nawet nowe produkcje, dokładają trainery, dokumentacje a jak nawet nic z powyższego to własne intro przed grą :] Scena A8 chyba tego nie praktykuje.

    Jak @xxl wyda swoją ostateczną wersję swojej gry to może jakiś cracker wyda wtedy poprawkę? ;)

    Sądzę jednak, że przewrotna natura @xxl sprawi, że jak gra będzie już w wersji FULL to przestanie zawieszać to rozszerzenie a teraz ma zabawę ;)
    • 12:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime23 Dec 2019 zmieniony
     
    @mono ja też wole teatr i łazienkę ale czasami lubie wyjechać na survival ze sraniem za stodołą :)

    U1mb nie jest bublem, ale sztuka w teatrze też ma słabe strony i kibel w nowej łazience tez potrafi ciec
    • 13:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    @xxl: tu ->link<- masz aktualną rozpiskę konfiguracji. A to, że adresy powyżej $D38E działają, to pewnie ten sam myk, co z PORTB. Pewnie też są powielone.
    • 14: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Dec 2019 zmieniony
     
    co to wnosi do dyskusji oprocz szumu?

    czy sa tam jakis fakty ktore maja znaczenie dla tej dyskusji?

    NIE MA. uwazasz inaczej? dawaj konkrety :-)
    • 15:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime23 Dec 2019
     

    zbyti:

    Jak @xxl wyda swoją ostateczną wersję swojej gry to może jakiś cracker wyda wtedy poprawkę? ;)

    Już tak raz było, to Grzybson "scrackował" starszą grę XXL-a, bo była zbyt Xbioso-lubna, co się niektórym nie podobało. ;)
    • 16:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    Ależ są, a że nie potrafisz ich dostrzec, to już nie mój problem.
    • 17: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    konkrety poprosze. :-)
    • 18: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    @Dracon: ktora? chyba chodzilo o StuntCarRacer ale to Grzbson nagrabil sobie poza granicami. Przez jego "akcje" dwa projekty na atari zostaly wstrzymane a autor SCR grzecznie "podziekowal" spolecznosci :-)
    • 19: CommentAuthorrbej1977
    • CommentTime23 Dec 2019 zmieniony
     
    Kiedy Wy toczycie niekończące się wojny na temat niszowych rozszerzeń do Atari, w tym czasie na C64 powstają kolejny gry....Naprawdę nie daje Wam to do myślenia??.
    • 20: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    widocznie na snopowiązałkę łatwiej się pisze ;)
    • 21:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    Bardzo ciekawy wątek, xxl. W jaki sposób napsuł Grzybson i w jaki sposób podziękował autor? Możesz rozwinąć?
    • 22: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    Uwolnił SCR od xbiosa i umożliwił załadowanie gry z dowolnego nośnika podłączonego do Atari.
    • 23: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    przez co nie mozna zapisywac ani czytac tabeli graczy...

    @anonymus: oczywiscie: wpisz na forumowej wyszukiwarce Stunt. te same 3 osoby z problemami co zwykle :)
    • 24: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    nie jest mi to konieczne, no i ładuje się 2-3 sekundy a nie minutę, lub 3 (jak na xf551)
    • 25: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    na AAGE padło pytanie o co w tej grze chodzi - faktycznie nie było żadnej instrukcji:

    Jest to gra logiczna, w której musisz doprowadzić robaczki do wyjścia (pulsujący obiekt).
    Wyjście otwiera się, gdy na planszy nie ma "owoców", które robaki mogą jeść i rosnąć. Różne przedmioty, które możesz podnosić / przesuwać / upuszczać, a także grawitację, pomogą ci w wykonaniu zadania. Obiekty wchodzą w interakcję między sobą a robakami.

    Pamiętaj, że na niektórych planetach współpraca dwóch robaków jest bardzo ważna.
    • 26: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime23 Dec 2019
     

    OT.TO:

    Wstyd tak głupio wiać przed czasem
    Będąc kontrwywiadu asem
    Bez instrukcji dziś wymyślę jakiś podstęp.
    • 27:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime23 Dec 2019
     

    rbej1977:

    Kiedy Wy toczycie niekończące się wojny na temat niszowych rozszerzeń do Atari, w tym czasie na C64 powstają kolejny gry....Naprawdę nie daje Wam to do myślenia??.


    Daje do myślenia tyle, że scena C64 jest o wiele bardziej liczna, a na Atari też wychodzi i nadchodzi mnóstwo gier, wystarczy śledzić AoL i Atari Age, a nie bawić się w manipulację.

    Bo na forach ś.p. Emu64 i C64Power u commodorowców to taka sielanka... Gdybym kiedyś nie zobaczył, to może bym uwierzył, a dyskusje mniej i bardziej ożywione toczą się na różnych platformach sprzętowych.
    • 28:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime24 Dec 2019 zmieniony
     
    Mój stary to fanatyk atarostwa. Pół mieszkania zajebane starymi komputerami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi wtyczkę czy scalak i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory ze starej cyny na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu pokey w nodze.

    Druga połowa mieszkania zajebana Atari Fanem, Tajemnicami Atari, Atarynką xD itp. Co rok ojciec robi objazd po wszystkich zlotach w Polsce, żeby skompletować wszystkie atarowskie periodyki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla atarowców i kręci gównoburze z innymi atarowcami o najlepsze urządzenia zewnętrzne itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu atarowca wal z gumowca. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Naddyskownik, za najebanie 10k postów."

    Jak jest ciepło to co weekend zapierdala na sztab. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę ojciec pierdoli o zaletach retrocomputingu. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że mi pokazywał programowanie na Atari i mózg mi lepiej pracuje.

    Przy jedzeniu zawsze pierdoli o Atari i za każdym razem temat schodzi w końcu na AtariOnLine, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie kodujo tylko wsadzają guwien do stokowej maszyny hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać DeReAtari żeby się uspokoić.

    W tym roku sam sobie kupił na święta magnetofon z turbo. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i rozstawił w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój atarowski i siedział cały dzień w i bzyczał magnetofonem na środku mieszkania.

    Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich Atari w polsce to bym wziął i zapierdolił.

    Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na zlot w drodze wyjątku. Super prezent kurwo.

    Pojechaliśmy gdzieś wpizdu za miasto, dochodzimy pod dom kultury a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy w dusznej sali i patrzymy na big screena. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pierdolnął joyem po głowie, że zagłuszam moimi słuchawkami "muzykę" i Atarowcy się płoszą. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i w kompo przeszkadzam. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na brudną szmatę jak w jakimś jebanym Guantanamo. Urodziny mam w grudniu więc jeszcze do tego było zimno jak sam skurwysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł za dom kultury i się spierdział. Wytłumaczył mi, że trzeba za kompo place pierdzieć bo inaczej Atarowcy słyszą i czują.

    Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na ryby. Kiedyś towarzyszem wypraw rybnych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce ATARI. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o patoscenie i Atari. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są 6502 czy 65816.

    WEŹ MNIE NIE WKURWIAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE 6502 MA NIELEGALE? CHAPS I KOD UJEBANY!
    KURWA TADEK 816 W POLSCE PO 80 KOLUMN WALA, TWÓJ 6502 TO IM MOŻE NASKOCZYĆ
    CO TY MI O 816 PIERDOLISZ JAK LEDWO SKROLA POTRAFISZ ZAKODOWAĆ. 6502 TO JEST KRÓL ATARI JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
    No i aż się zaczeli nakurwiać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

    I bardzo kurwa dobrze
    Tak go za tego 65816 znienawidził.

    Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli AtariOnLine. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś było trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych skurwysynach z AOL powiedzieć. Gazety nieatarowskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o atarostwie polskim ani aferach na AOL nic się nie pisze.
    .....
    • 29:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    "bo myślała, że znowu pokey w nodze." :D :D :D
    wiem że stara copypasta, ale rozbawiło mnie to :D
    • 30:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    @pirx, to dobre jest, muszę przemyśleć swoje życie... Chociaż na zloty nie jeżdżę i magnetofonu nie używam, to chyba jeszcze ze mną nie jest tak źle:-)
    • 31:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    @xxl: na SV siedziałeś koło mnie i grałeś na Pasiowym komputerze. Dziwne, że ci od tego przednie kończyny nie uschły, bo to jest wyjątkowo niekoszerna maszyna (U1MB, Rapidus, Evie, VBXE itp.)... :D

    @pirx: zarąbiste! :)
    • 32: CommentAuthorxxl
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    @Voy: i gralo sie dobrze. z czym masz problem.
    • 33: CommentAuthorpin
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    @Pirx - zajebiste ;)
    • 34: CommentAuthorRaDeK
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    @pirx super :)
    • 35:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    Pirx - dobre :D

    PS. A autorem poprawionego firmware nie jest czasem flashjazzcat? To miły człowiek, może wprowadzi kolejną poprawkę/rozszerzenie możliwości firmware?
    • 36: CommentAuthorxxl
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    @Pirx: moze chcialbys napisac historyjke do gry do umieszczenia na pudelku :-)
    • 37:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    @Kaz: tu chyba raczej chodzi o poprawkę logiki w CPLD na płytce U1MB. CHYBA.
    • 38:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    A, ok. A ktoś pytał Lotharka czy coś poprawi w tym względzie? Bo może z chęcią poprawi, tylko nie wie o sprawie.

    No bo albo ustąpi xxl i zmieni kod, albo ustąpi Lotharek i wprowadzi poprawkę do U1MB. No to mamy pata, skoro twierdzicie, że jeden się nie wycofa, bo jest złośliwy, a drugi się nie wycofa, bo jest urażony.

    To może z okazji Świąt jakiś skuteczny negocjator podejmie się negocjacji? Żeby obaj panowie nie mieli poczucia, że tylko jeden z nich musi ustąpić drugiemu, to może obaj zrobiliby krok wstecz w swoim uporze? Jeden mógłby obiecać poprawkę w U1MB, drugi obiecać poprawkę w kodzie, to by ruszyło trochę sprawę do przodu.
    • 39: CommentAuthorxxl
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    ja moge byc ten urazony np o posadzenie o zlosliwosc :D
    • 40:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    Podwójnie urażony!
    (dobry tytuł na thriller z elementami komediowymi, jakby ktoś chciał wykorzystać, to umieśćcie mnie w podziękowaniach :P).
    • 41:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    Zdaje mi się, że kod raczej pisał Candle.
    • 42:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Dec 2019
     
    Ale pierwszą wersję. Na której nie odpala się także "Monty on the Run". Poprawioną, w której da się wszystko wyłączyć, pisał bodajże flashjazzcat. W sumie nie mam U1MB, więc średnio się interesuję tą sprawą i mogę się mylić.
    • 43:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime24 Dec 2019 zmieniony
     
    @pirx: trochę jak "Wesele" Smarzowskiego - zaczyna się śmiesznie a kończy raczej smutno. Ale nie powiem, przez moment poczułem klimat opowieści czytanej daaaaawno temu w pewnym periodyku (Atarowcy znają) z fragmentem "Podczas przerabiania Kasprzaka na turbo, pan elektronik zostawił po sobie trwały ślad w postaci wypalonej cyną dziury na naszym perskim dywanie" (cytat z pamięci, mogłem coś przekręcić).
    • 44:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime24 Dec 2019 zmieniony
     
    @Kaz: lepiej niech się wypowiedzą elektronicy, w tym konstruktor U1MB, czyli Candle.
    • 45:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime25 Dec 2019
     
    @xxl hystoryjka na okładkę - no nie wiem, jak ostatnio byłem poproszony o napisanie czegoś na okładkę to wyszło dość krótko :]]]]
    • 46: CommentAuthorpin
    • CommentTime25 Dec 2019
     
    @pirx - szacuneczek ;)
    • 47:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 Dec 2019
     
    "@Pirx: moze chcialbys napisac historyjke do gry do umieszczenia na pudelku :-)"

    Pudełku czy pudelku? ;)
    • 48:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime27 Dec 2019 zmieniony
     
    Ale fajny debugger jest w Altirra... :) Odcinek sponsorowały komendy f, .dumpsnap oraz program HexEdit. :D

    [EDIT: usunąłem załącznik na żądanie xxl'a.]
    • 49:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime27 Dec 2019
     
    Będzie wjazd CBA na chate :)
    • 50: CommentAuthorbaktra
    • CommentTime27 Dec 2019 zmieniony
     
    Próbowałem napisać dekompresor
    ->link<-

    Hybrydowy plik binarny to bardzo interesująca koncepcja. Zastanawiam się, czy odniesie sukces wśród zwolenników Atari

    Usunąłem plik binarny