atarionline.pl Pytanie o obudowę do Sio2sd - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorcycero
    • CommentTime6 May 2020
     
    Witam, jakiś czas temu na allegro kupiłem Sio2sd bez obudowy. Mam pytanie czy można gdzieś dokupić samą obudowę? Przeglądałem portale sprzedażowe i ikt nie oferuje samych obudów. Ewentualnie może ktoś z szanownych Grupowiczów miałby taką obudowę na sprzedaż. Pozdrawiam Maciej
    • 2:
       
      CommentAuthorXLent
    • CommentTime6 May 2020
     
    Nie ma dedykowanych obudów do SIO2SD. Każdy obudowuje S2D puszczając swoje wodze wyobraźni, a tej niektórym nie brakuje co można obejrzeć na fotkach w necie :)
    • 3:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime6 May 2020 zmieniony
     
    Mi się podoba to rozwiązanie od Lotharka, bardzo schludne:

  1.  
    How about using a [u]defective[\u] data recorder ?!? A friend did this for me...

    Both SIO ports are functioning! (But as you can guess, the original keys and tape counter of the data recorder do not have any function anymore. I left them as they are, since the housing looks so much nicer with them...)
    • 5: CommentAuthorcycero
    • CommentTime7 May 2020 zmieniony
     
    Witam, a gdzie można kupić taki wydruk 3D? Ja ma taki sprzęt jak na zdjęciu.
    • 6:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime7 May 2020 zmieniony
     
    Może Lotharek sprzeda obudowę, zapytaj. ->link<-
    Tutaj pliki do druku, chyba to będzie to.
    Jakbym drukował, bo sam nie mam, dam znak, najwyżej druknie się 2x.
    ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime7 May 2020
     
    @Cycero
    Znam ten ból... Też kupiłem kiedyś z Allegro płytkę do sio2sd a potem było szukanie obudowy. :( Na szczęście uratował mnie Stryker i zrobił to tak, że wygląda całkiem nieźle. Z tym, że obecnie pewnie nie ma on czas na takie działania. :|