atarionline.pl Kupię C64 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorterminus
    • CommentTime9 May 2020
     
    Cześć kupię C64 w stanie nienagannym - najchętniej C64G. Oraz drugi C64 - najchętniej uszkodzony - pójdzie do niego malina.

    pozdrawiam
    • 2:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime9 May 2020
     
    Z ciekawością czekam na oferty :)
    • 3: CommentAuthorterminus
    • CommentTime9 May 2020
     
    Z opisu działu kupię/sprzedam/zamienię:
    "Uwaga, można też ogłaszać się z innymi retrokomputerami niż Atari!"
    Regulaminu chyba nie złamałem. Daję szansę pozbycia się elektrośmieci i jeszcze chcę zapłacić :)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 May 2020
     
    Dokładnie, regulamin nie złamany. Ja na przykład mam jakieś C64 do pozbycia się, ale to po zlocie w poniedziałek najwcześniej sprawdzę co i jakie.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 May 2020
     
    nieprawda bo złamany,wszystko oprócz Commodore,jest zapis w regulaminie,ale to widzą tylko nieliczni ;).
    Jak chcesz pozbyć się Commodore to najlepiej podlać benzyną i spalić ;).
    • 6: CommentAuthor_kriss_
    • CommentTime9 May 2020
     
    Każdy sprzęt retro należy szanować, nawet wrogie komputery
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 May 2020
     
    wrogie komputery po zgraniu danych powinny być unicestwiane .
    Jakby wybić wszystkie retro kompy poza Atari to bezdyskusyjnie Atari by było najlepsze,wszyscy by robili gry na Atari :D . ;)
    • 8: CommentAuthormuffy
    • CommentTime9 May 2020
     
    @terminus
    Malinka ma tendencję do przegrzewania w zamknietych plastikach. Jaką wersję chcesz tam wpakować?
    • 9:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime9 May 2020
     
    @Irata: jakbym słyszał ś.p. Krzysia Qbeczko. ;)
    Tymczasem commoda ma swoje zalety, jest trochę fajnych gier i dem, itd. Nie skreślałbym jej totalnie, to na pewno.
    • 10: CommentAuthorterminus
    • CommentTime9 May 2020
     
    Malinka w 2 wersji. Leżała w szufladzie bezczynnie. Okleję ją radiatorami może da radę.
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 May 2020
     
    @Dracon
    Spoko,ostatnio się przyznałem że potajemnie w dawnych czasach(lata 90) trzaskałem na C64 w Rastana i Ghost'n Goblins,ale tak mnie gryzła "zdrada"że nie mogłem na nim grać-autentyk,później co prawda z tego wyrosłem i w latach 98/99 ograłem co nieco.
    Mam C64 jak by co i jest całe :D,ale z trzy lata,albo lepiej niewłączane,w sumie pograł bym w Prince of Persja,ale nie mam Carta,ani odpowiednika SIO2SD a magnetofonu sam z siebie nie tykam,chyba że miałbym z kim pyknąć,a nie mam...
    Ja tak mam że jak ubzduram sobie jakiś sprzęt,jakaś gra mi się wyjątkowo spodoba,czy po prostu ma to coś,to nie ma zmiłuj,choć mam kilka platform to jednak mam i takie które faworyzuje :D.
    • 12: CommentAuthorterminus
    • CommentTime9 May 2020
     
    Ale masz do puszczenia czy tylko tak ogólnie się chwalisz że masz ? ;)
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 May 2020
     
    nie,nie sprzedaję sprzętów,Ps3 z grami wpadło mi za jednego Drona więc wystawiłem,oprócz Atari i Mega Drive to z innych sprzętów standardowo posiadam po sztuce.