atarionline.pl Strumień z KISZKOWA ;) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Aug 2020
     
    Aloha.

    Jako, że są wakacje i nic się tu nie dzieje a możliwości są, to postanowiliśmy umilić sobie i być może Wam sobotni wieczór. Będzie to co zwykle czyli trochę dem z "malucha", może z Lynxa, będą browary i h* wi co jeszcze :)

    Przygotowania trwają, łączymy się z naszym Studiem1 znajdującym się w malowniczej nadmorskiej miejscowości Kiszkowo:



    transmisja z tego miejsca prawdopodobnie rozpocznie się około 19:00. Będzie (mam nadzieje) niespodzianka - mamy tu gości specjalnych :)

    Uprzedzam też, że mogą wystąpić problemy z łączem do netu (z komórki ;)) i przerwany strumień pojawi się wówczas pod innym adresem. Awaryjnie link będzie można namierzyć tu.

    link do streamu wrzucę popołudniem, jak tylko ogarnę to zamieszanie.

    DOZOBA.
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime15 Aug 2020
     
    heh, strumien z kiszek... juz myslalem ze nowa prodka magistra inzniera ;-)
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Aug 2020
     
    hehe, fakt. To nawet dobry tytuł dla gry ;)
  1.  
    Czelen akcepted :)
    • 5:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime15 Aug 2020
     
    nie mogę się doczekać, zarówno streamu jak i nowej gry :)
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Aug 2020
     
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Aug 2020
     
    Dziękuję wszystkim obecnym, jak i nieobecnym ;). Imprezka trwa, choć muszę z tej łąki pozbierać trochę sprzętu więc - trzymajcie się zdrowo! ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime16 Aug 2020
     
    zobaczyłem tytuł wątku i myślę sobie oooookulka, nowa gra od magistra, czad ;)
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Aug 2020
     
    Ciekawe ile czasu yt będzie to mielił, bo jak na razie to z 4.5h jest dostęp do ostatnich 5 minut
    • 10:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime16 Aug 2020
     
    byłem, posłuchałem.... pin... wiesz, że ja ciągle czekam na archiwum muzy od Ciebie? Ja wiem, że jak facet obieca to nie trzeba mu co pół roku przypominać, ale... będę się przypominał :)
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Aug 2020
     
    pamiętam, i przepraszam za zwłokę ;)
    • 12: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Aug 2020
     
    ok, yt przemielił materiał i strumień z Kiszkowa wypłynął w całości. Aaaa - sorry za poziomy głośności; na tym małym mixerku nie tak łatwo to ogarnąć ;)