atarionline.pl Ktoś z Ultrasatan we Wrocławiu? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime5 Dec 2020 zmieniony
     
    Będę miał gołego STE niedługo i chcę dokupić do niego Ultrasatana. Czy jest we Wrocławiu jakiś atarowiec, u którego można byłoby zobaczyć jak on działa?
    Nie jestem pewien, czy nastawiać się na wersję mini, czy dużą i zależy mi na sprawdzeniu jak jest ze współpracą z kartą SD FlashAir, za pomocą której mam nadzieję przenosić bezprzewodowo dane pomiędzy PC.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime5 Dec 2020
     
    mam użyczonego Ultrasatana,jak jakieś testy potrzebne to mogę co nieco sprawdzić,pomóc.
    Używam SanDisk Extreme 20MB/S 4GB (SDHC) wystarcza i śmiga.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Dec 2020
     
    Irata - kiedy oddasz mi Ultrasatana??? ;) Jak się "zużyje"?

    (i kabel do st-mono/vga)
    • 4:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime5 Dec 2020
     
    @IRATA4 mi chodzi o dość specyficzny test z kartą FlashAir. Ona ma WiFi i pozwala na szybkie wgrywanie plików bezprzewodowo. Opisałem jak wykorzystać ją w małym Atari tu: ->link<-
    Rozkminę mam taką, czy FlashAir w ogole zadziała na partycji założonej po stronie Atari ST, a jeśli tak, to czy zadziała to z Ultrasatan mini przez przejściówkę micro-sd -> SD (mam takiego Chińczyka).
    • 5:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime5 Dec 2020
     
    @laoo zakup u człowieka którego adres podałem wcześniej zaoszczędzisz 2-3 stówy a będziesz miał to samo. Testowałem jedno i drugie i nie ma różnicy, to po co przepłacać.
    • 6:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime5 Dec 2020
     
    No faktycznie 2-3 stówy to bardzo poważny argument. Rozważam po prostu różne warianty przed wyborem.