atarionline.pl Nowa gra "Kowalsky's Fury 2" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Sep 2021
     
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Sep 2021
     
    WOW,JAK OSIĄGNIĘTO TEN GRADIENT !!!! Czy to nowa moc Atari ? czy też montażystę video poniosła fantazja ;) ?

    Ciekawa gra,nieco tajemnicza,całkiem fajnie się gra.
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime17 Sep 2021
     
    dzięki za miłe słowo Irata, choć po uwagach osób, które grały w grę to wnoszę, że znowu wyszła mi gra za trudna, mój błąd, jak to Adam słusznie kiedyś powiedział- twórcy gier robiąc je ogrywają je zazwyczaj setki razy, co sprawia, że gra jest potem bardzo trudna. Obiecuje, że moje następne gry będą bardziej miodne :)
    • 4:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime17 Sep 2021
     
    o, to szykuje się "bee symulator", skoro o miodzie :)
    • 5: CommentAuthorPecet
    • CommentTime18 Sep 2021
     
    Akurat pierwsza część, jeśli już jej cokolwiek zarzucać, to chyba to, że była zbyt prosta. To tak odnośnie zbyt trudnych gier.
    • 6: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime18 Sep 2021
     
    jest to jakieś pocieszenie :)
    • 7: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime18 Sep 2021 zmieniony
     
    Osobiscie omjam z daleka gry "pixel perfect" - niezaleznie of grafiki czy muzyki- w temacie za trudnych gier :-) ( nie nawiazuje do tej produkcji)

    Tworcy czesto zapominaja ze gra ma bawic a nie frustrowac JAK " Kissin' Kousins" . Do tego kiedy mam 30 minut na rozrywke chce sie bawic a nie. probowac pokonac jedna plansze :-).

    Zdjae sbie sprawe ze sa osoby kotre kochaja pixel perfect - pytanie tylko ile jest takich osob
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Sep 2021
     
    @gorgh
    Narzekają bo nie załapali,w tej grze trzeba odkryć sposób na grę,jak wyczujesz grę to jest znowu niedobrze bo wydaje się za łatwa,wszystkim nie dogodzisz ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Sep 2021
     
    @Pecet Pierwsza część miała jedynie małą bolączkę z tym zeskakiwaniem ze ścian,poza tym była super choć w raz z postępami powinien poziom trudności nieco wzrosnąć-jakieś nowe pułapki,nowy rodzaj wroga itp.