atarionline.pl ŚSA(wKa) #3 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Feb 2010
     
    ŚSA(wKa) czyli Śląski Sztabik Atarowski w Katowicach:
    Ponieważ w komentarzach na AO przewinął się temat ostatnich Śląskich Spotkań Atarowców w Katowicach (w skrócie: ŚSAwKa ;D ) co powiecie na:

    1. Kolejny na przełomie marca, a więc za 2-3 tygodnie ? (piątki: 12.03.2010, 19.03.2010, 26.03.2010 ? inne dni ?)

    Z miłym zaskoczeniem zauważyłem, że godzina 19:00 to dla atarowców nie jest zbyt wczesna (czego się obawiałem) i jak przyszedłem na 19tą to już stół był "okupowany" Jednakże jeżeli faktycznie CR miałby być tylko lokalem przejściowym, to przesuwamy godzinę rozpoczęcia na 20tą (choć i tak wszystko zaczęło się po 20tej, bo tą godzinkę od 19tej to część ferajny jeszcze się schodziła/zjeżdżała)

    Pytanie następne: sztabiki nam wychodzą super, pomimo wszystko są to tylko jednak gadki-szmatki, a powiem szczerze, pozazdrościłem innym sztabikom spotkania ze sprzętem - czy wobec tego:

    2. Szukać (dzwonić) po lokalach, gdzie pozwolą nam podłączyć się z atarkami (czy to "obciachowo" z emulatorem na lapkach) do prądu, czy jest jakaś szansa zadekowania się u kogoś ?

    Warunek obowiązkowy: ponieważ nasz kochany sprzęcik do wyświetlania ma niemały pobór mocy, w przypadku zadekowania się u kogoś gospodarz je i pije na koszt gości.

    Co o tym myślicie ?

    Zainteresowanych zapraszam do zabrania głosu - Cosi, podobno jesteś z Katowic ?
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Feb 2010 zmieniony
     
    Jak już pisałem na AA - 12.03 bardzo mi odpowiada, więc na 99% deklaruję przybycie. Ten 1% zawsze może pokrzyżować plany, ale na razie nic na to nie wskazuje.

    Jeżeli trzeba to mogę zabrać dopalone Atari z sio2sd, 15" monitor LCD (obraz nie jest rewelacyjny, ale do gier wystarczy), jakieś 2 joye i co tam jeszcze chcecie (np. pistolet, ale to już nie do LCD)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Feb 2010
     
    ssawka... ladnie :)
    • 4:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    niestety, prawdopodobnie nie będę mógł pojawić się 12.03 - czy oprócz Larka i mnie ktoś chciał być na Ssawce ? Bo jak pisałem na AA - termin będzie trzeba uznać za nieaktualny (szkoda, bo z chęcią bym Larek z Tobą pogadał w sprawie pewnego edytora).
    • 5:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    No i niestety to "prawdopodobnie" jest "bardziej prawdopodobne" niż "nieprawdopodobne"... :(
    • 6:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    no, szkoda :(
    • 7:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 Mar 2010
     
    No niestety, teraz już wiem, że na 100% nie będę miał czasu w piątek wieczorem.

    Sprawa pozostaje otwarta: jaki ma być nowy termin SSAWKIII ? (wypadało by już w kwietniu, żeby się zdążyć zebrać większą ekipą)

    ...no i ile osób by było zainteresowanych robieniem retro-wieczoru (jest szansa/minimalna/, że będzie dostęp do rzutnika lub telewizorów w lokalu i dostęp do nagłośnienia) a ilu by wolało spotkać się przy kompach w małym gronie.
    • 8:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime11 Mar 2010
     
    Łoj, sorry MaW, nie zauważyłem tego wątku :(
    Jestem z Dąbrowy, Kaz trochę aproksymował moje miejsce zamieszkania :D 26 marca mi odpowiada, tylko że mogę się zjawić najwcześniej w okolicach 20:30. 27 i 28 marca też wchodzą w grę. Mogę przytaszczyć... lapka z emulatorem :-( albo samą Atarynkę (gołe 800 XE, stacji i monitora wolę nie wozić). Do tego mogę zabrać ze sobą oryginalne Robbo Forever :)
    Jeżeli chodzi o lokal spełniający nasze wymagania, to nie mam za bardzo pomysłów, chociaż jak przyjdzie wiosna, to można by się pokusić o zarezerwowanie jakiegoś lokaliku nad Pogorią :)
    • 9:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime16 Mar 2010
     
    Cosi podsunął propozycję spotkania się w ostatni weekend marca (26-28.03)- to może tak jak ostatnio: bez sprzętu, na luzie i przy piwku ? :-)

    Ktoś jeszcze jest chętny oprócz mnie i Cosiego ?
    • 10:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime24 Mar 2010
     
    Oficjalny termin najbliższej ŚSAwKi: 27 marca (sobota) w okolicach godziny 18:00 (godzina jest jeszcze do dogrania, liczę na opinie).
    Kto się pisze? Zgłaszać się proszę.
    W razie gdyby były jakieś uwagi, mój e-mail: cosi1 małpeczka tlen kropka pl.
    • 11:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Mar 2010 zmieniony
     
    To co, jutro o 18:00 w CITYROCK ? Hasło stolika jak zwykle: ATARI (to na wypadek gdyby ktoś był takim noobem jak jak i ludzików nie rozpoznawał :D)

    //EDIT:POMYŁKA była - oczywiście jak zwykle to tylko w City Rock
    • 12:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Mar 2010
     
    żeby nie dublować, kontynuujemy wątęk na AA ->link<-
    • 13:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime27 Mar 2010
     
    Sztabik in progress... :)
    • 14:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime27 Mar 2010
     
    Ja niestety nie dam tym razem rady.
    Choroba mnie dopadła. :(
    • 15:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime27 Mar 2010
     
    Rastan: no to następnym razem, melina już jest obczajona.
    • 16:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime27 Mar 2010
     
    No to pozdrowienia dla wszystkich sztabowiczów.
    Ile osób jest ?
    • 17:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime27 Mar 2010 zmieniony
     
    Jakby przyszło o jedną osobę mniej, to bym powiedział, że to była porażka :D

    //EDIT a tak to przynajmniej byli najlepsi z najlepszych i najtwardsi gracze w RiverRaid i Pengo :D oraz 55.planszy Robbo Forever :D
    • 18:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime28 Mar 2010
     
    A tak na przyszłość: osoby, które teraz czytają ten wątek, a chcą być na następnym spotkaniu (oj szykuje się niezłe party - tyle tylko mogę teraz powiedzieć) niech zostawią mi w privie swojego maila (w polu"Wyślij jako prywatną wiadomość do (opcjonalnie)" wpisujesz: MAW)- jak będzie wiadomo coś więcej, powiadomię na maila.
    • 19:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Mar 2010
     
    Czyli chcesz isc na latwizne, ktora nigdy nie skutkuje :)
    • 20:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime28 Mar 2010
     
    Tzn ? Po prostu mam info od paru osób, że "przegapili wątek", więc takich sytuacji chcę uniknąć.
    • 21:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime28 Mar 2010
     

    MaW:

    a tak to przynajmniej byli najlepsi z najlepszych i najtwardsi gracze w RiverRaid i Pengo :D oraz 55.planszy Robbo Forever :D

    Potwierdzam :>
    • 22:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime28 Mar 2010 zmieniony
     
    Cosi jako zwycięzca turnieju "najdalszy most, największy wynik" w River Raid wygrał nagrodę główną: joystick - Cosi, kiedy będziesz w Katowicach, żeby odebrać swoją nagrodę ?