atarionline.pl Lost Party 2023 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime20 Apr 2022
     
    A to będzie wyłącznie komodorowskie party? :>
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Apr 2022
     
    Wpisane do kalendarza AOL.
  2.  
    Mono: etykieta zastępcza ;)

    Kaz: dzięki! jest w kalendarzu błąd odnośnie tegorocznej edycji: nie ma czwartku a jest poniedziałek, gdy powinno być odwrotnie
    • 5: CommentAuthoras...
    • CommentTime21 Apr 2022 zmieniony
     
    Jak to dobra nowinka.
    • 6: CommentAuthordhor
    • CommentTime21 Apr 2022
     
    Zaraz, zaraz, a co z 2024? :)
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Apr 2022
     

    Vasco:

    Kaz: dzięki! jest w kalendarzu błąd odnośnie tegorocznej edycji: nie ma czwartku a jest poniedziałek, gdy powinno być odwrotnie


    Poprawione!
  3.  
    Można już kupić bilet na przyszłoroczną imprezę:

    Bilet na Lost Multi Party 2023 - 120 zł: ->link<-
    Bilet online na Lost Multi Party 2023 - 60 zł: ->link<-

    Aktualne ceny obowiązują do 30 VIII.

    W pakiecie bezpłatnie album (do wyczerpania zapasów): Wacek of Arise. In The Mix at Lost Party 2021:


  4.  
    Tak tylko przypominam, że w tej cenie bilety są tylko do 30 VIII. Od września podwyżka :(
    • 10:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime29 Aug 2022
     
    y... tego, bo ja nie pamiętam, ale bilety były do nabycia tradycyjnie na lost 2022 a jeśli tak, to czy można gdzieś sprawdzić czy się zakupiło?
    • 11: CommentAuthorlopezpb
    • CommentTime29 Aug 2022
     
    Ponieważ Sun strasznie naciskał (na spotkanie na party) więc kupione, w sumie to będzie pierwsze party na którym, mam nadzieję będę :)
    • 12:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime29 Aug 2022
     
    zaraz tam naciskał, napociłem się, żebyś podjął właściwą decyzję i żebyś myślał, że to Twój wybór ;)
  5.  
    Wyjaśnione na privie :)
  6.  
    Nowy miesiąc, nowe ceny :(

    Bilet na Lost Party 2023 - 130 zł: ->link<-
    Bilet online na Lost Party 2023 - 65 zł: ->link<-

    Sprzedaż do 29 IX. Później najprawdopodobniej sprzedaż będzie wznowiona dopiero od grudnia!
    • 15:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime30 Sep 2022
     
    Ups, pamiętałem, pamiętałem i spóźniłem się o dzień ;-)
  7.  
    Nowy miesiąc, nowe ceny :(

    Bilet na Lost Party 2023 - 140 zł: ->link<-
    Bilet online na Lost Party 2023 - 70 zł: ->link<-

    Sprzedaż do 30 XII.
  8.  
    Ceny do 30 I:
    Bilet na Lost Party 2023 - 150 zł: ->link<-
    Bilet online na Lost Party 2023 - 75 zł: ->link<-

    Być może taniej będzie tutaj:
    LOST na WOŚP: ->link<-
  9.  
    Zostały niecałe 4 dni na zakup biletu w obecnej cenie (do 30 I). Później będzie najprawdopodobniej 2 miesięczna przerwa w sprzedaży a potem tradycyjna podwyżka. Chyba warto skorzystać z okazji: ->link<-

    Jednocześnie proszę o sprawdzenie, czy jesteście na liście uczestników a więc czy kogoś omyłkowo nie wpisałem (przypomnijcie się!). Jest też parę przypadków, gdy latem wydałem bonus i usłyszałem obietnicę przelewu a minęło pół roku i nic (przypominam się!).

    Aha, oczywiście bonus w formie płyty Wacka jest jeszcze dostępny i będziecie go mogli odebrać na zlocie.
    • 19:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Feb 2023
     
    a strzał w stopę i uwstecznienie w gratisie, szkoda że rykoszetem się innym oberwie.
  10.  
    Mam wrażenie, że nie przeczytałeś tego co komentujesz ale wyjaśnię, że osoby, które kupiły bilet na Loście w 2022 dostały płytę od razu. A wszyscy, którzy nabyli wejściówkę później także ją otrzymają przy najbliższej okazji.

    O rykoszecie to już zupełnie nie zrozumiałem :(
    • 21:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Feb 2023
     
    ja nie do tego, organizacyjnie to wszystko perełka.
  11.  
    Reklamowaliśmy się na tegorocznym Revision:



    Autorem nowego logo jest Tiger/NG (dzięki zią! ;))

    Wróciła sprzedaż biletów: ->link<-
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Apr 2023
     
    Bilet, zakupiony...
  12.  
    Właśnie wysłałem informację dot. opłaty za pokój w Turyście osobom (i ekipom), które rezerwowały CAŁE pokoje. Jeżeli nie otrzymaliście wiadomości, to jest to dobry moment, aby się przypomnieć.

    NIE wysyłałem wiadomości osobom, które zamawiały tylko pojedyncze miejsce - ponieważ jeszcze nie mam pewności, w którym pokoju ostatecznie wylądują. Różnica w ew. cenie będzie niewielka ale nie chcę podawać niepewnej informacji, żeby nie trzeba było się potem bawić w zwroty czy dopłaty. Miejsce macie.

    Wpłacacie bezpośrednio na konto Turysty. Będzie fajnie, jeśli potwierdzicie mi, że przelaliście - będę miał mniej zmartwień.

    Osoby, które nocują w Krystynie - ustaliły na pewno kwestię płatności z gospodarzami i niech tak zostanie.

    Sprzedaż biletów standardowych (fizyczna obecność na party) będzie prowadzona do 30 maja. Później przez stronę będą dostępne bilety online. Oczywiście będzie można kupić bilety także na miejscu tylko gadżetów może nie starczyć. Zawsze zachęcam do zakupu biletu online, który "blokuje" cenę (mniej do dopłaty na miejscu) i rezerwuje gadżety (jeśli jest kupiony jeszcze w maju).

    Przypominam (bo ciągle padają takie pytania): na całą rodzinę wystarczy jeden bilet!

    Kontynuujemy wydawanie znaczków dla osób (musimy dokończyć serię), które przyjadą ze sprzętem. Proszę o deklarację - także najlepiej do końca maja (znaczki trzeba jeszcze wyprodukować).

    Zamawiać koszulki i inne drobiazgi będzie można najprawdopodobniej na początku czerwca - tak przez około tydzień.
    • 25:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime19 May 2023
     
    Ja tradycyjnie że sprzętem
    1. SuN
    • 26: CommentAuthorRocky
    • CommentTime19 May 2023
     
    Ja też... sprzęt trzeba mieć.. :)
    • 27:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime19 May 2023
     
    Ja również zamierzam mieć, jak zwykle zresztą. :)
    • 28: CommentAuthoras...
    • CommentTime19 May 2023
     
    Też pojawię się ze sprzętem, trzeba by przewietrzyć Toms-a czy Falcon-a.
  13.  
    Generalnie sprawdźcie, czy kogoś nie pominąłem: ->link<-

    Oczywiście zapisuję osoby, które mają bilet, bo co ja później zrobię ze znaczkami, których ktoś nie odbierze?
    • 30: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime25 May 2023
     
    dasz mi, proste;)
  14.  
    Ty lepiej zgłoś, że przyjedziesz ze sprzętem ;p
  15.  
    Jeszcze tylko do jutra (czyli 30 maja) można przez Internet kupić bilety standardowe (https://www.lostparty.pl/2023/tickets). Oczywiście będą później dostępne na miejscu ale w wyższej cenie :(

    Po zamknięciu przedsprzedaży będzie czas na zamówienie Waszych gratisów, wydrukowanie identów, więc to jest też dobry moment, aby sprawdzić czy wszystkie Wasze dane na ->link<- są prawidłowe. W tym zaznaczenie platformy sprzętowej albo czy przywozicie sprzęt.

    Jeśli zabieracie swoją rodzinę, to także proszę, wyślijcie mi ich imiona/ksywy, aby mogli otrzymać imienne identy.

    Oczywiście obowiązuje zasada: jedna rodzina - jeden bilet (powtarzam się ale to pytanie co jakiś czas wraca w mailach).
  16.  


    Można już zamawiać koszulki, kubki i podkładki z logo tegorocznej imprezy.

    Prawdopodobnie dojdzie jeszcze kilka kolorów koszulek dziecięcych (weryfikuję dostępność).

    Jeżeli wiesz, że na pewno nie przyjedziesz na party, wybierz zakup z wysyłką. Jeśli nie masz pewności, że dotrzesz, wybierz z odbiorem na zlocie - zawsze będzie można zamówić wysyłkę po zlocie bo zwroty za wysyłkę, gdy odbierzesz osobiście, są kłopotliwe :(

    Ceny koszulek (w porównaniu z zeszłym rokiem) wzrosły o 4-5 zł, ceny za kubki i podkładki udało się utrzymać na tym samym poziomie.

    ->link<-
    • 34: CommentAuthortebe
    • CommentTime5 Jun 2023
     
    może tak w kolorze tęczy Atarowskiej :)
  17.  
    No ale to jest multi party, więc bardziej na Lasta by było odpowiednie :)
    • 36: CommentAuthorpigula
    • CommentTime8 Jun 2023
     
    Udanej zabawy. W tym roku nie dam rady... Do zobaczenia na zimowej edycji!!!
    • 37:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime9 Jun 2023
     
    Jak coś to ja ze sprzętem!
    • 38: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Jun 2023
     
    @pancio,
    -b®będzie lutowanie?
    • 39:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime10 Jun 2023
     
    ja raczej za pokojowymi rozwiązaniami... ale jak trza to mogę lutnąć :-)
    • 40: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime11 Jun 2023
     
    wiec spokoj bo Pancio zaraz luja ogłuszacza lutnie ;)
    • 41: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Jun 2023
     
    Pancio to spokojny człowiek
  18.  
  19.  
    Mam nadzieję, że kończycie pisać swoje prace. Przypominam, że tak jak rok temu główną nagrodą będzie nieźle dopalone przez Lotharka Atari. Myślę, że jest o co walczyć :)

    Koncert piątkowy jest pewny (artysta zostanie ogłoszony lada moment), jeszcze próbuję załatwić kolejny/e.

    Gadżety (w tym fajne gratisy na wejście) zamówione, identy się drukują.
  20.  


    Przypominam, że główną nagrodą w konkursach będzie Atari 65XE z Rapidusem, Ultimate, VBXE i innymi rozszerzeniami ufundowanymi przez Lotharka ->link<- ! Wielkie dzięki!

    W zdobyciu i odświeżeniu Atari pomogli Sun i Santyago, którym również dziękuję!
    • 45: CommentAuthortebe
    • CommentTime28 Jun 2023
     
    a jest tam ECI ? bo jak nie, to nie biorę...
    • 46: CommentAuthoras...
    • CommentTime28 Jun 2023
     
    NIe ma savo ;)
    • 47:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime28 Jun 2023 zmieniony
     
    jest ECI, nie ma SAVO :( No chyba, że jest, nie wiem czy Lotharek nie dorzucił :)
    • 48: CommentAuthoras...
    • CommentTime28 Jun 2023
     
    Będzie Vałczer na savo ;)
    • 49: CommentAuthorpin
    • CommentTime28 Jun 2023
     
    Czy to prawda, że dostaliśmy kiełbasę wyborczą w postaci darmowego przejazdu na odcinku Stryków<->Konin? Pytam, bo za głupie 10pln nie chciałbym płacić później 500pln.
    • 50: CommentAuthorPawex (RTG)
    • CommentTime29 Jun 2023 zmieniony
     
    Teraz to już będzie 800pln
    ..a kiełbasa się przyda (jako zakąska)
    ;-)