atarionline.pl powiększanie obrazów - inaczej, niż myślicie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime20 Jun 2022 zmieniony
     
    "The 'Micropaintings Project' is the product of an intricate exploration of painting processes related to the limitations, attributes and errors of optical devices and image visualization. The project is about loops and mid-steps that can be unnoticed without a sharp eye. The devil is in the details so here we go, this is my very first cent.co entry, I hope you enjoy."

    PL:

    "Projekt "Micropaintings" jest efektem zawiłych poszukiwań procesów malarskich związanych z ograniczeniami, specyfiką i aberracjami urządzeń optycznych oraz wizualizacji obrazu. Projekt dotyczy procesów i kroków pośrednich, które mogą być niezauważalne bez wnikliwego spojrzenia. Diabeł tkwi w szczegółach, więc zaczynamy, to mój pierwszy wpis na cent.co, mam nadzieję, że się spodoba."


    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime20 Jun 2022
     
    To chyba news do działu "Inne".
    • 3:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime20 Jun 2022
     
    tak lepiej?
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Jun 2022
     
    Szach-Mat!

    DEGAS Elite - mój pierwszy program graficzny, który mnie urzekł minimalizmem, ale i swoimi możliwościami :)

    Co do samego pomysłu - wyglądem przypomina mi artystę, który w "Komputerze" mieszał grafikę Atari 130XE z fotografiami. Też takie unreal.
    • 5:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime21 Jun 2022 zmieniony
     
    Ale w ogóle jaki pomysł - gościu najpierw strzela fotkę pod mikroszkopem, potem wyświetla ją na szajspadzie i robi z kolei fotkę fotce na wyświetlaczu szajsepada. To dopiero jest "Medium Is The Message", Marshall McLuhan by przyklasnął, no chyba że nie: