atarionline.pl Gdzie zrobić następnego KWAS-a? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Mar 2010 zmieniony
     
    DJ Tytus, ktory wpadl na ostatniego KWAS-a, zaproponowal, zeby nastepny odbyl sie w Centrum Rekreacji Kultury przy ulicy Jagiellonczyka. To taka siedziba niezaleznej mysli, prawie w centrum Wroclawia. Organizowane sa tam niewielkie koncerty, spotkania z artystami, wydawane jest pismo "Organ", opiekuje sie tym grupa mlodych osob, ktore sa otwarte takze na propozycje komputerowe.

    CRK to spory budynek z kilkoma pomieszczeniami roznych rozmiarow - i moglibysmy spokojnie wybrac, ktore nam pasuje. Bylem na miejscu, zrobilem tylko zdjecia salki koncertowej oraz pomieszczenia barowego, poniewaz bylo dosc pozno i reszta pomieszczen byla zamknieta, a nie chcialem klopotac Tytusa.

    Chcialem zapytac, takze w imieniu Tytusa, czy bylyby osoby chetne przyjechac na KWAS-a, gdyby polaczyc KWAS-a z jakims koncercikiem muzyki elektronicznej i wystawa starych komputerow (moze nawet jakas mikrogielda?). Impreza bylaby dwudniowa - pierwszy dzien tylko dla nas, atarowcow, mozemy sobie kwasowac w spokoju. Drugi dzien to wyjscie do ludzi - mielibysmy zaprezentowac stare komputery ludziom, zarowno ludziom z CRK jak i z zewnatrz, moze przygotowac jakis muzyczny show (POKEY) :). Jest mozliwosc wydrukowania za friko plakatow do rozwieszenia na miescie, wiec mozna by przyciagnac ludzi do obejrzenia oldkompow, moze nawet zorganizowac mala gielde, bo pewnie znalezliby sie tacy, co chcieliby kupic cartridge albo i kompy.

    Na razie tylko tyle zdjec, ale Tytus obiecal zrobic wiecej - tych pomieszczen, ktorych nie widzialem:

















































    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Mar 2010
     
    Zwracam szczegolna uwage na cene alkoholi, najnizsze we Wrocku :D
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime8 Mar 2010 zmieniony
     
    są też tanie świetlówki (4,5)i kable (3,5) ;)
    Jeżeli to będzie w lato lub na jesień to się piszę, tym bardziej, że mój kumpel z liceum tam mieszka ( z 3 psami i laską ;))
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Mar 2010 zmieniony
     
    Rozmawialismy o terminie i wyszlo nam, ze najlepiej by bylo jesienia, tak we wrzesniu/pazdzierniku, gdy studenci juz przyjezdzaja/przyjechali.
    • 5: CommentAuthorsaracen
    • CommentTime8 Mar 2010
     
    Daleko nie mam, jakieś 120km (Lipno/Leszno wlkp.) i chętnie Was poznam. Przybędę.
    • 6: CommentAuthortytus
    • CommentTime8 Mar 2010
     
    czolem, nie odzywalem sie przez czas jakis, ale praca, imprezy, praca... wszystko tak jak pisal kaz + jest tam jeszcze jedno pomieszczenie "galeria 23" - odbywaja sie tam przerozne wystawy, tam moglibysmy urzadzic 1 dzien kwasowania - raczej zamkniety, aby uczestnicy zlotu mogli zintegrowac sie. na drugi dzien fajnie byloby zrobic jakies wyklady o atari, demoscenie wraz z puszczaniem demek. no i najwazniejsze, chce sciagnac jakis muzykow 8 bit, niekoniecznie tworzacych na atari (wielu tworzy wykorzystujac nintendo), byc moze z zagranicy, tak aby wszystko zakonczylo sie impreza. jesli znacie tego typu muzykow (niekoniecznie osobiscie :) to dajcie znac - tytus(malpa)op.pl
    slijcie ich myspace'y a my postaramy sie ich zabookowac.
    no wlasnie - podstawa to ustalic termin tego wydarzenia. myslelismy z kazem o jesieni.
    jesli chcecie sie zapoznac z dzialalnoscia CRK - to tutaj jest stronka www.crk.wroclaw.pl Sa tam opisane wszystkie projekty odbywajace sie w tym miejscu, zapowiedzi koncertow itp. itd.
    Takze podsumowujac party zrobilibysmy piatek - niedziela, w piatek bardziej "dla nas" (choc oczywiscie jesli ktos chcialby przyjsc pograc sobie to tez nie bylby problem) w sobote bardziej oficjalnie dla szerszej publiki. na miejscu jest obszerny pokoj goscinny gdzie mozna spac. bez problemu byloby takze zrobienie jakiegos wegetarianskiego kateringu ;) calosc miesci sie na wroclawskim srodmiesciu, blisko centrum, z dobrymi polaczeniami komunikacyjnymi. postaram sie niedlugo wrzucic zdjecia tej galerii gdzie moglby odbyc sie pierwszy dzien zlotu.
    myslalem tez zeby zaprosic na impreze commodorowcow czy amigowcow ale nie mam za bardzo kontaktow na tych scenach.
    Piszcie prosze co myslicie o tym pomysle.
    • 7: CommentAuthortEDDYbOAR
    • CommentTime8 Mar 2010 zmieniony
     
    Od samego początku jestem za :)

    Rzuce temat znajomym na FB.
    Do jesieni jeszcze kupe czasu. Można by wcześniej zrobić jakieś małe spustoszenie na barze :)
    • 8: CommentAuthortytus
    • CommentTime8 Mar 2010
     
    teDDYbOAR - moze zrobimy tam jakies male spotkanie z atari w tle??
    • 9: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    Wiśniówka + banan... ciekawe, musze pogooglać.
    • 10: CommentAuthortEDDYbOAR
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    tzw. sok ze ścierki :)
    • 11: CommentAuthortytus
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    hej teDDYbOAR moze 19.III. w piatek na crk?? wezme atarke z zielonym monitorem.
    • 12: CommentAuthortEDDYbOAR
    • CommentTime9 Mar 2010 zmieniony
     
    można :) ale ostatnio na atari to młuce tylko w Yoomp'a.
    Rozwala mnie ta gierka, patent z muzyką zasługuje na nobla
    • 13: CommentAuthortytus
    • CommentTime10 Mar 2010
     
    no... yoomp to chyba najlepsza z tych "nowych" gier na male atari. za cholere nie moge przejsc 12-tej planszy...
    • 14: CommentAuthortytus
    • CommentTime16 Mar 2010
     
    hej tEDDYbOAR! to co masz czas w piatek? moze spotkamy sie na crk? bede mial atarke z sio2sd i zielonym monitorem. jak ktos jest chetny to zapraszam, bedzie mozna miejscowke obejrzec, no i pograc na atari
    • 15: CommentAuthortEDDYbOAR
    • CommentTime16 Mar 2010
     
    o której ?
    • 16: CommentAuthortytus
    • CommentTime16 Mar 2010
     
    20???
    • 17: CommentAuthortEDDYbOAR
    • CommentTime16 Mar 2010
     
    będe
    • 18: CommentAuthortytus
    • CommentTime17 Mar 2010
     
    to super, to pogadamy
    • 19:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Mar 2010
     
    No i pogadaliscie? :)
    Jakies konkrety?
    • 20: CommentAuthortEDDYbOAR
    • CommentTime24 Mar 2010
     
    Wyleciało mi i nie byłem :(
    • 21:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Dec 2011 zmieniony
     
    KWAS numer 9

    Poniewaz zapowiada sie, ze w lutym bede we Wrocku to pomyslalem, ze dobrze by bylo zrobic kolejnego KWAS-a czyli Kolejne Wroclawskie Atarowskie Spotkanie :)

    Sa jacys chetni z Wroclawia/okolic? Mysle, ze w zaleznosci od liczebnosci bedziemy myslec nad miejscem. Ostatnio bylo 10 osob i male mieszkanie bylo juz ciutke za male na impreze.



    Kurcze, ostatni KWAS byl chyba w lutym 2010, prawie dwa lata temu. Bedzie rocznica, he he:

    ->link<-

    ->link<-





    Jak sie dobrze zsychronizujemy to moze wpadnie tez Miker, ktory musi przyjechac do Wrocka, zeby odebrac nagrody z konkursu programistycznego :)
    • 22:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime11 Dec 2011 zmieniony
     
    A kiedy będziesz dokładnie? Może mi się uda wybrać na KWAS-a. :) Grafik w robocie mamy już ustalony z góry na pierwsze cztery miesiące 2012 roku i w związku z tym najbardziej pasował by mi termin pomiędzy 9 a 13 lutego.
    • 23:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime11 Dec 2011
     
    Też z chęcią zawitam, może tym razem się uda :-)
    • 24:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Dec 2011
     
    na 95% będę!
    • 25:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Dec 2011
     
    Voy - ja bede w ostatnim tygodniu lutego niestety. Mozna by zrobic KWAS-a w sobote.
    • 26: CommentAuthorkade
    • CommentTime11 Dec 2011
     
    O... CRK... No prosze... ;)
    • 27:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime12 Dec 2011
     
    @Kaz: jak najbardziej pasuje - będę! :)
    • 28:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime11 Feb 2012
     
    No, panowie, termin się zbliża... Urlop już mam wypisany, tylko czekać na KWAS-a. Gdzie, jak i u kogo? :D
    • 29:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Feb 2012
     
    Niestety, jakiegos specjalnego lokalu nie mamy, wiec pozostanie prawdopodobnie lokal w miescie... A moze ktos chcialby ugoscic okolo 6-7 atarowcow? :)
    • 30:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime18 Feb 2012
     
    Oby KWAS nie rozszedł się po kościach... Czyżby nikt nie był chętny na spotkanie? Został tylko tydzień. :)
    • 31:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2012 zmieniony
     
    Spotkac sie mozemy, ale chyba tylko w celach rozmownych, bo lokalu dalej niet. A najfajniejsze spotkania sa przy kompie.

    PS. Najwyzej to najblizsze spotkanie poswiecimy rozmowie, gdzie i jak zorganizowac porzadnego KWAS-a :)
    • 32:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2012
     
    No i w koncu dalem ogloszenie o spotkaniu sie na dziewiatce. Voy, szykuj sie :)
    • 33: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime19 Feb 2012
     
    Kurczę, jakbyście pofatygowali się na weekend do Rabki - zdroju to chetnie bym was ugościl:)
    • 34:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Feb 2012
     
    Mozna to przedyskutowac na KWASie :)
    • 35:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime20 Feb 2012
     
    ja będę, ale nie wiem czy punktualnie o 18:03 :)
    no i stawiam Kwasowiczom jedną kolejkę browarków!
    • 36:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Mar 2012
     
    Kurcze, szkoda, ze nie wiedzialem wczesniej, ze Bogus taki numer odwalil:

    ->link<-

    Bysmy go na KWAS-ie wzieli w krzyzowy ogien pytan. Ech...
    • 37:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 May 2014
     
    No dobra, czas na KWAS nr 10!

    Moje propozycje terminu:
    - piatek, 6 czerwca
    - piatek, 20 czerwca

    Piatek dlatego, ze to godzi tych, co moga tylko w weekend z tymi, co moga tylko w tygodniu. Ale ja jestem otwarty tez na inne propozycje.
    • 38:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime13 May 2014
     
    Mi pasuje 6 czerwca. :)
    • 39:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 May 2014
     
    Xeen, z Toba jak? Bo jak bedzie glowny trzon AOL to i inni sie pewnie dolacza :)
    • 40: CommentAuthorKonop
    • CommentTime13 May 2014
     
    Pasuje mi 6 czerwca.
    • 41:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime13 May 2014
     
    czerwiec - jestem nad morzem z dzieciakami :/
    Także bawcie się dobrze :)

    Kaz - jeżeli można prosić - daj magazyn Konopowi to sobie odbiorę gdyż pracujemy w odległości bliskiej. Of coz, jeżeli Konop nie ma nic naprzeciwko :)
    Kasę przeleję.
    • 42:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime13 May 2014
     
    6 czerwca :-)
    • 43: CommentAuthorkade
    • CommentTime14 May 2014
     
    Tez w CRK?
    • 44: CommentAuthorKonop
    • CommentTime15 May 2014
     
    Nie mam nic przeciwko.
    • 45:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 May 2014
     
    Kade - raczej nie, bo Tytusa gdzies wcielo. Musimy pomyslec o innej lokalizacji. Moze tam, gdzie KWAS 8?
    • 46: CommentAuthorkade
    • CommentTime16 May 2014
     
    Kaz: a jakie sa wymagania co do lokalizacji ? moze bede mogl pomoc ;)
    • 47:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 May 2014
     
    Kade - miejsce powinno pomiescic do kilkanastu osob, bo czasem na KWAS-a przychodzilo 6 osob, a czasami 11. Jezeli bedzie mozliwosc podpiecia sprzetu Atari to byloby super, bo jezeli nie ma takiej mozliwosci - to rownie dobrze mozemy sie spotkac w jakims pubie przy piwie.
    • 48: CommentAuthorkade
    • CommentTime19 May 2014
     
    7.06 by wam pasowal ? Bede prawdopodobnie organizowal w 4 Literach event z muzyka dnb, ale jest tam druga salka gdzie mozna by podpiac Atarynki ?
    • 49: CommentAuthorkade
    • CommentTime19 May 2014
     
    Ale 6.06 tez wchodzi w gre ;)
    • 50:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 May 2014
     
    Mi bardziej pasuje 6-tego.

    Kade, napisz do mnie maila, bo musimy omowic technikalia.