atarionline.pl SSAWKA#4 - atrakcje 2: "odświeżacz" do atarynek - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime3 May 2010 zmieniony
     
    LISTA ZAMKNIĘTA

    Zamierzam kupić większą ilość oxydantu 12% by rozłożyć kwotę dostawy na więcej sztuk...

    I tak: przy zakupie 10 sztuk cena za sztukę oxydantu dla odbierających na SSAWCE będzie wynosić 9 zł (kwota wysyłki paczki kurierskiej z 10l jest wyższa od ceny paczki z 1l).

    Zakup jest realny pod warunkiem, że do dnia 14 maja zbierze się 10 osób, które byłyby chętne na zakup 1l każda.

    Jak to działa i że jest lepsze od mieszanki z Perhydrolem pisze w tym wątku na AA: Retrobrite Jacques.

    Proszę o wpisywanie się osób, które były by chętne na zakup środka na miejscu (na SSAWCE) - jeżeli trzeba będzie, zamówię więcej sztuk (wątek zakładam też na atari area - bardzo proszę o wpisywanie się tylko raz! /albo tu, albo tam/).

    //EDIT: lista chętnych:
    1 szt MaW
    1 szt Larek
    1 szt Kaz
    (razem: 3)
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 May 2010
     
    Od miesiaca szykuje o odswiezaniu plastiku zbiorczy artek, wiec wstrzeliles sie w temat :)
    • 3:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime3 May 2010 zmieniony
     
    Jeśli starczy czasu, to jeszcze będzie atrakcja 4, ale nie wiadomo, czy czasem nie trzeba będzie ją przełożyć na SSAwKę#5 ze względu na poślizg czasowy.
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime3 May 2010
     
    Jeśli 1 sztuka to 1 litr, to ja poproszę.
    • 5: CommentAuthorAmun-Ra
    • CommentTime6 May 2010 zmieniony
     
    I ja 1 litr. Ups. Niedoczytałem, że odbiór ma być osobisty... :\
    • 6:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 May 2010
     
    Amun, to Cię dopisywać,czy też nieaktualne ?
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 May 2010
     
    Zeby wspomoc akcje to ja tez zamawiam. Mam nadzieje, ze Larek nie bedzie mial nic przeciwko, zeby odebrac i przechowac przez chwile.
    • 8:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime13 May 2010 zmieniony
     
    Nie mam nic przeciwko.
    • 9:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime14 May 2010
     
    Ze względu na to, iż były by chętne 3 osoby, mógłbym mieć tą ilość po 10 złotych/szt. - Larek i Kaz, potwierdźcie, czy by Was to interesowało.
    • 10:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime14 May 2010
     
    OK. Może być 1l za 10zł.
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 May 2010
     
    Moze byc.
    • 12:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime19 May 2010
     
    W dniu dzisiejszym odebrałem 4 litrowe butelki oxydantu firmy Scandik. Po tej cenie (10zł) mogę mieć większą ilość - gdyby ktoś chciał jeszcze po SSAwCe zamówić - warunek: odbiór w Katowicach.