atarionline.pl Szczecin Games Show 2010 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime5 Nov 2010 zmieniony
     
    Zapraszam Was na grową imprezkę, nie zabraknie na niej małego Atari oraz ST ;)

    Stronka imprezki:
    ->link<-

    Konferencje:
    ->link<-

    Tu ktoś nas naśladuje ;)
    ->link<-


    Ja oczywiście jestem na miejscu przez cały okres trwania imprezki.
    • 2: CommentAuthorfaust
    • CommentTime5 Nov 2010
     


    Mam nadzieje, ze to byla jedyna krakowska wpadka organizatorów RetroPcShow;) Z drugiej strony, szkoda, ze dopiero teraz sie dowiedzialem, ze cos takiego w kraku mialo miejsce;)
    Moze by ktos pomyslal bardziej wylewnie o malopolsce z organizowaniem imprez retro:)
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    Imprezka się udała nadspodziewanie dobrze. To co było na ON/OFF z lekka mnie nie przygotowało na to co zobaczyłem w Szczecinie. Przed ON/OFF nikogo nie było, na SGS szedłem w kilkuset metrowym tłumie (w strugach deszczu). W wejściu ON/OFF był szereg kas w których nikogo nie było, tu cały czas była kolejka przed wejściami. Na ON/OFF ludzie byli znudzeni, wchodzili rozglądali się i wychodzili, tu ludzie się dobrze bawili, a kolejka przed wejściem do kina „5D”, była jedną z największych jaką widziałem ostatnio w PL.

    My we własnym towarzystwie bawiliśmy się wyśmienicie, a towarzystwo to się ciągle powiększało. Spotkałem niespodziewanie zatrzęsienie znajomych, od kolegi ze studiów zaczynając aż po osoby obecne na QuaSTach czy w końcu na koderze z WFMH.

    Co ciekawe to nie ja miałem koszulkę Atari, lecz wykładowca z UJ ! Na koszulce znajdował się wielki znak Atari z napisem „Atari It's it !” :D
    • 4: CommentAuthorjury
    • CommentTime13 Nov 2010 zmieniony
     
    It's it?
    Nie powinno przypadkiem być: This is it?
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    Tak naprawdę to tam było coś innego napisane, ale w tym klimacie. Niebawem zamieścimy pełne info o imprezce.
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    tdc: sorki że trochę off-topicowo, ale nie wiem czy wybierasz się na SV?
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Nov 2010
     
    Bardzo chcę ale chyba nie dam rady.
    Duchem będę z Wami;)