atarionline.pl Biblioteka - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorLex
    • CommentTime9 Nov 2010
     
    Mam następujące pytanie. Zauważyłem (i czasem z tego korzystam) iż pliki z katalogiami gier, użytków czy dem można ściągnąć jako jeden plik. Chciałbym się zapytać o "jakieś uławienie" w sprawie czasopism. Oczywiście wiem, że ze względu na rozmiar plików trudno to by było skompilować "w jeden" ale ściąganie było by nieco ułatwione gdyby mozna by się było dostać na serwer np. z poziomu ftp, po czym zaznaczyć "hurtowo" chciane pliki.

    Oczywiście pliki można ściągać po jednym, ale zaznaczenie hurtowe miałoby np. taką zaletę że pliki ściągały by się "jeden po drugim" a nie "wszystkie w tym samym czasie" co też wpłynęłoby mniej na pasmo jakim dysponuje serwer. Oczywiście pomijam wygodę użytkownika bo to oczywiste.
    • 2: CommentAuthorScalak
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    może dobrym rozwiązaniem jest wrzucenie na rapidzia a w bib. danie linka... Tylko nie wiem jak jest z trwałością takiego linka.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    Moze na Pigwe?
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Jan 2011
     
    A przy okazji informacja o stanie zasobow czasopism w Bibliotece Atarowca:

    nazwa pisma - liczba numerow:

    A.N.A.L.O.G. - 79
    Antic - 88
    APX - 3
    Atari Age - 11
    Atarian - 3
    Atari club - 5
    Atari club magazin - 6
    Atari magazyn - 3
    Atarynka - 5
    AVAX - 3
    Bajtek - 132
    C&VG - 62
    Desktop Info - 3
    IKS - 42
    Komiksy - 35
    Komputer - 49
    Moje Atari - 14
    POKE - 6
    ST Fan - 5
    STE Fan - 6
    Świat Atari - 4
    inne - 8

    RAZEM: 572 sztuki. Dziekowac Scalakowi i wszystkim podsylajacym/skanujacym.
    • 5: CommentAuthoroxy
    • CommentTime5 Apr 2011
     
    Jestem za całą paczką. Czasem męczące jest wyszukiwanie co się zmieniło, dodało. A tak przy ściąganiu nowych gier, użytek i dem pociągnąłbym czasopisma i mam po kłopocie i tylko rozpakowuje do katalogów i używam.
    Dla mnie może być nawet kilka plików - np. czasopisma, książki, ... . Czy ktoś jest w stanie podać ile dane kategorie albo całość biblioteki zajmuje? Wtedy znajdzie się rozwiązanie czy jakiś HTTP, FTP lub może P2P...
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Apr 2011
     

    oxy:

    Czy ktoś jest w stanie podać ile dane kategorie albo całość biblioteki zajmuje?


    Ja jestem w stanie podac, bo przed chwila sprawdzilem: 7687 MB, 3050 plikow, 50 katalogow.