atarionline.pl Nejlesze Demos i Gry z ostatnich lat? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Sorry, nowy tutaj, ale wlasnie niedawno udalo się mi zorganizowac 800XL, więc probujemy rozne gierki i demka, przez SIO2PC. Juz mamy wszytkie classics lat 80'ych ale widac ze scena Atari kontynuuje do teraz! Widzialem wątek z grami roku 2010, ale ciekawilo by mnie czy istnieją jakies Top listy z ostatniej dekady moze? Cheers!
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    warto obejrzeć wszystko, bo kiepskich dem jest naprawdę mało, najsłabsze to te podpisane Glonisz/Cierkoński
    • 3: CommentAuthor0xF
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    Nie zgodzę się z przedmówcą - Drunk Tank w/w duetu pozostaje jednym z moich ulubionych.

    Tutaj są najpopularniejsze dema (uwaga: zwykle wymagają ponad 64 KB) i niektóre gry z ostatnich lat:
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    kolega s2325 by pooglądał pierwsze dema chyba wszystkich koderów to by zmienił zdanie, albo duża część dem by była słaba (wg tego schematu oceniania).
    • 5: CommentAuthors2325
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    dema z Atari badam gdzieś od 1989 gdy miałem pierwsze Atari (z tym że rok wcześniej mi pękł na samym graniu) więc porównanie mam, jeśli demo się buja na ekranie jakąś godzinę lub i więcej i nie chce się go wyłączać to coś w nim musi być
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    ale ciekawilo by mnie czy istnieją jakies Top listy z ostatniej dekady moze? Cheers!


    Ciekawy pomysl. Ktos sie podejmie zrobic zestawienie najlepszych dem z lat 2000-2010?
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    To moze byc nieco ryzykowne... Ocena bylaby scisle subiektywna... ;)
    • 8: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    niekoniecznie subiektywne.
    jeśli za kryterium weźmiemy np. matematyczne piękno/właściwości sumy md5 z pliku z demem - kryterium jak najbardziej obiektywne :).
    a i wyniki (1sze miejsce) mogą być zaskakujące ;)