atarionline.pl Cyfrowe Marzenia dziś do wygrania - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormac
    • CommentTime13 Nov 2010 zmieniony
     
    Mam nadzieję, że nie dostane bana od KAZa za ten post ;-)

    Na retrogames.pl co tydzień w sobotę o 19.00 jest konkurs screenowy. 6 screenów, kto pierwszy odgadnie tytuły, ten zdobywa nagrodę. Dziś będą to screeny z gier 8 bitowych, a do wygrania książka Cyfrowe Marzenia. Tu link do konkursy z ubiegłego tygodnia, jeśli ktoś chce zobaczyć jak to wygląda: ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    E tam, jak strona jest takze o Atari (a jest) - to czemu mialby banowac? :)

    Co wiecej - swoj watek do informacji o newsach na stronie ma RetroAge.net, polecam tez takie rozwiazanie dla RetroGames.pl, bedzie mozna czesciej informowac o ciekawych dla Atarowcow sprawach.
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    książka ma przyjść, jak kogoś ten tytuł mocno ciśnie i ciekawi to mogę po zbadaniu oddać o ile ktoś ze Szczecina jest
    • 4: CommentAuthormac
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    tak, konkurs rozwiązany, ale za tydzień kolejny, zawsze w sobotę o 19.00, zapraszamy ;-)
    • 5: CommentAuthors2325
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    z dobranocką chyba się zbiega, to nie za dobrze
    • 6: CommentAuthormac
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    niestety zawsze z czymś się zbiegnie
    • 7: CommentAuthors2325
    • CommentTime18 Nov 2010
     
    przyszła książka, dobrze wydana
    • 8: CommentAuthormac
    • CommentTime20 Nov 2010
     
    Dziś o 19.00 kolejna szansa, zapraszamy na retrogames.pl
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Nov 2010
     
    Ja sie przyczepie do serwisu - dlaczego nikt sie nie podpisuje pod artykulami/informacjami - wyglada to strasznie bezosobowo.
    • 10: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Nov 2010
     
    i na głównej słowo emulator opisane jest w pośpiechu, przecież do uruchamiania samych gier one nie służą
    • 11: CommentAuthors2325
    • CommentTime10 Jul 2014 zmieniony
     
    Co się może w książce rzucić w oczy to nazywanie amigowej gry Hook zręcznościówką i stwierdzenie, że Mega Drive/Genesis miało od początku napęd CD.
    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Jul 2014
     
    Zwróć uwagę, że autor po przemyśleniu, uznał że do książki nie będzie przygotowywał źródeł informacji. Dlatego z założenia to nie jest literatura faktu, ale jedynie dobra lektura i muszę przyznać że jest - mi się czytało wyśmienicie, autor ma lekkie, fajne pióro. Dlatego uważam że powinien się zajmować tym co mu wychodzi najlepiej.

    Co do faktów to wystarczy zobaczyć co się działo na forach commodorowych zaraz po wydaniu książki.