atarionline.pl Nagroda za przejscie gry - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    Kto przejdzie pierwszy etap tej gry otrzyma tytul gracza wszechczasow atari
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    zaraz przejdę tylko skończę pierwszy etap Robocopa
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    No - i koniecznie na jutuba! btw. - ile już prujesz w tanka?

    LOL!
    • 4: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime13 Nov 2010 zmieniony
     
    ...
    • 5: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime13 Nov 2010 zmieniony
     
    co to znaczy pierwszy etap ? To jest komnatówka, doszedłem do 3 komnaty, daleko do końca "pierwszego etapu" ?

    Edit:
    Tzn tak: doszedłem do 11 planszy, komnaty się powtarzają i to dość szybko. Wrzucam avika, ot tak z przejścia pierwszych plansz, bo ten kompletny mi się wykrzaczył. Ogólnie gierka ble :/
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    o, wszystkie gry tego autora sa cholernie trudne.
    • 7: CommentAuthorDope
    • CommentTime13 Nov 2010
     
    Około 20 plansz i koniec gry w postaci księżniczki czy czegoś w tym kształcie. Mało ciekawe i nudne. Po drodze sporo dodatkowych żyć do znalezienia. Ogólnie nie warte tych 4 godzin warczenia (bo faktycznie, gra jest trudna).
    • 8: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime13 Nov 2010 zmieniony
     
    Ta, tak na prawdę to gra ma taka mechanikę, że można sobie tych "życ" nabić ile się chce, jeżeli się tylko znajdzie dobre miejsce (komnatę) na szybkie zebranie klucza i powrót do planszy z "życiem" do wzięcia. Wyćwiczenie samego skakania przez duchy nie jest problemem.

    Jak ktoś chce się zmierzyć z ostatnią komnatą i zobaczyć koniec, to link to save'a poniżej: