atarionline.pl Mapa do gry "Storm" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Nov 2010 zmieniony
     
    Kolega Rafiki podeslal mape do gry "Storm":

    Nazwa gry: Storm
    Plik/wersja gry: Storm (v4).xex
    Link do mapy: http: //rafiki007.fm.interia.pl/map.png
    Link do gry:
    ->link<-

    Link na gorze do mapy dziala, ale na wszelki wypadek zalacze tez ta mape na forum.

    PS. Polecam tez strone o mapach:

    ->link<-

    nie wiem, czy jeszcze jest update'owana, jesli jest i Vasco umiesci Ci mape to daj znac :).
    • 2:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime17 Nov 2010
     
    Nie aktualizuje od jakichś dwóch lat kiedy próbowałem podesłać mapę do Knight Lore.
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime17 Nov 2010 zmieniony
     
    Wychodzi zatem na to, ze drugi przydatny projekt (obok EKRANOWNI) zostal (po)rzucony w podobnym czasie... ;(

    Gdyby tak polaczyc oba serwisy (mapy + ekrany), to dopiero bylaby petarda. :)
    • 4: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime17 Nov 2010
     
    jakoś wczoraj o tym myslałem co by też nie wesprzeć strony z mapami, może jakiś apel aby kto może podrzucił nowe mapy...hmmm?
    • 5:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime17 Nov 2010
     
    Asma też porzucona... (chyba)
    • 6:
       
      CommentAuthorXLent
    • CommentTime18 Nov 2010
     
    Kiedyś już była strona z mapami i screenami w jednym:
    ->link<-

    :)
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Nov 2010
     
    ASMA, o ile wiem, nie jest porzucona, tylko rzadko update'owana.

    XLent - no i czemu Twojej strony juz nie ma w sieci?

    Problem z tymi wszystkimi stronami polega chyba na tym, ze autorzy nie maja juz czasu sie tym zajmowac, ale z jakis wzgledow nie przekazuja komus, kto moze to pociagnac dalej. Szkoda.
    • 8:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime18 Nov 2010 zmieniony
     
    ASMA, jak PG obiecuje, pojawi się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia (wszystko to co było zgłoszone mniej więcej do końca 2009 roku), potem, w stosunkowo krótkim czasie ma być kolejny update. Pragnę wytłumaczyć tu PG-go, że jednak odwalił nieco roboty w tegorocznym ABBUC Software Contest, poza tym stosunkowo niedawno zmienił stan cywilny i małżonka chce go może mieć bliżej siebie a nie kompa. Także będzie, cierpliwości jeszcze nieco pliiiz!
    Uff... ale się rozpisałem.
    • 9: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime18 Nov 2010
     
    a ja mam takie pytanie jezeli chodzi o grę Storm. Co to są za śmieci na chociażby pierwszym ekranie gry (te układające się na screenie w odwróconą literę L)?


    Myślałem że mam jakąś walnięta wersję gry, ale widzę, że nawet na oficjalnych zdjęciach to występuje ? Co to ma być, to zamierzony efekt i jeżeli tak, to co przedstawia?
    • 10:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime18 Nov 2010
     
    To są pajęczyny i chodzi o to, żeby spod nich nic, lub niewiele, było spod nich widać (przynajmniej w ten sposób to sobie zinterpretowałem).
    • 11: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime19 Nov 2010
     
    ja sobie mówilem,ze to jakieś krzaczki :), grałem w to kiedyś, ale utknąłem gdzieś(chyba nie mogłem znaleźć klucza do jakiś drzwi) i sobie odpuściłem...narazie
    • 12: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime19 Nov 2010
     
    Chyba macie rację ;) Trochę jednak brzydko to wygląda ...
    • 13:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime19 Nov 2010
     
    Na screenshotach ze Spectruma te "krzaki" wyglądają jak podłoga z desek zbita gwoździami.
    • 14:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime19 Nov 2010
     
    No to widać "coś się Mastertronicowi posyfiło", nie po raz pierwszy zresztą i nie po raz ostatni. :P
    • 15:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime19 Nov 2010
     
    Wątpię, taka sama grafika jak na atari jest też na C64, C+4 i PC, więc to nie przypadek.

    Jak się przyjrzeć, to te krzaczki rzeczywiście wyglądają jak dość nieudolnie narysowane deski.

    Ciekawostka: Storm miał sequel (już nie na Atari) pt. The Fear.