atarionline.pl Konkurs "Robbo Forever" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorYMorfeusz
    • CommentTime11 May 2009
     
    Ok Dziękuję Kaz ;)
    Zabieram się jak większość do dalszego testowania
    w celu głosowania ;)
    • 2: CommentAuthorYMorfeusz
    • CommentTime11 May 2009
     
    Kaz napisz mi e-mail bo nie mogę znaleźć Twojego,
    na forum nie znalazłem a w profilu nie masz ;(
    Mój adres :
    ymorfeusz@interia.eu
    Proszę napisz bo głosy oddaje się Tobie na e-maila
    o ile dobrze czytałem,a jeśli źle to proszę
    wytłumacz bo nie wiem,a chcę dobrze brać udział.
    Dziękuje.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 May 2009
     
    YMorfeusz - spokojnie, dasz rade zaglosowac :). Moj email jest pod nickiem przy kazdym komentarzu na stronie glownej: k a z @o n l i ne.pl (oczywiscie bez spacji).
    • 4: CommentAuthorgedzior84
    • CommentTime11 May 2009
     
    em, ja nie wiem czy coś ominąłem, bo trochę mnie nie było, ale czy druga transza jest juz gdzies do zassania ?!
    • 5:
       
      CommentAuthorPoklik
    • CommentTime11 May 2009
     
    Jeszcze nie. Ale jeżeli już będzie to Kaz, proszę Cię, tylko w mniejszych ilościach :) Może np. 10-20 plansz co tydzień czy coś w ten deseń.
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 May 2009 zmieniony
     
    Jakby te plansze przychodzily regularnie co tydzien to by sie tak dalo. Ale co robic, skoro w ciagu ostatnich trzech dni przed koncem terminu przyszly wszystkie pozostale? :)


    PS. Poklik - wyslalem Ci maila w sprawie RK.
    • 7: CommentAuthorYMorfeusz
    • CommentTime12 May 2009
     
    Oki Dzięki Kaz.
    Pozdrawiam i biorę się do roboty ;)
    • 8: CommentAuthorYMorfeusz
    • CommentTime2 Jun 2009
     
    co tam z konkursem ?
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Jun 2009
     
    Dzisiaj 30 stopni, plaza, kapiel w oceanie, a Ty pytasz o konkurs? ;)

    Glosowanie zakonczylo sie planowo, 24 maja :). Wyniki w tabelce juz sa. Tylko musze jeszcze przygotowac jakas zgrabna nowinke na ten temat i z tym jest najgorzej... bo kiedy na zewnatrz taki upal, to kto by siedzial przy kompie? :)))

    Nie boj nic, bedzie :).
    • 10: CommentAuthorYMorfeusz
    • CommentTime12 Jun 2009
     
    Ty no masz rację ;) Ja też nie siedze przed kompem,
    ale wiesz kilka razy zajrzałem a tu nic i się przeraziłem
    że konkurs został chwilowo zapomniany.
    Ale na szczęście to tylko taki chwilowy niepokój ;)
    Ile macie tych Cartridżów ?
    Odpisz czy są szanse by dostać bo zdeklarowałem się
    że chcę a o ile pamiętam to mniej osób chciało niż sztuk
    będzie.
    Dzięki .
    Pozdrawiam ;)
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Jun 2009
     
    YMorfeusz - carta na pewno dostajesz, bo starczy dla wszystkich autorow. Sprawy sa dopinane, ale to jeszcze chwile potrwa. Wiesz, w swiecie Atari nic nie dzieje sie obecnie szybko ;)
    • 12:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime24 Jun 2009
     
    Ekchym, co tam Panie w temacie RF?
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Jun 2009
     
    Aby nie wydac programu z bledami postanowilem jeszcze raz wszystkie plansze przejsc i sprawdzic ich dzialanie. To niestety wymaga mnostwo czasu. Stad opoznienie.
    • 14:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime24 Jun 2009
     
    Ale wyniki mógłbyś w końcu podać - masz już miesiąc opóźnienia ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime24 Jun 2009
     
    Tak, wyniki możnaby... nawet trzeba, bo się to śmieszne trochę robi. Już zdążyłem zapomnieć o konkursie ;-)
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Jun 2009
     
    Moze rzeczywiscie rozbije sprawe na dwie czesci. Najpierw wyniki, a potem program.
    • 17:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime25 Jun 2009
     
    No to jest pomysł dobry. Zawsze możesz pliczek z grą wrzucić na stronę będziesz miał sporo beta testerów, którzy wyłapią babole przed wgraniem gry na Carta - po co się sam męczysz?
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Jun 2009
     
    Niby tak, ale wlasnie po to publikowalismy wszystkie plansze, zeby wiele osob moglo przetestowac. I co? I glosy podeslaly 4 osoby (MWK, Gedzior, Yosh, Marok), z tym, ze nie wszystkie plansze zostaly przez nich ocenione, wiec na niektore przypada tylko dwa glosy, a nawet jeden glos. Poniewaz w takiej sytuacji latwo o pomylke z plansza staram sie jeszcze raz wszystko przejsc.

    Dzisiaj pocisne do konca i powinny wyniki byc. Z tym, ze tak jak kiedys pisalem - wyniki w postaci kolejnosci nie sa tutaj takie istotne, bo to nie ten typ konkursu. Tutaj raczej wazne jest ustalenie puli plansz niz kolejnosci ich miejsc. No i po drugie - wczesniej nie wiedzielismy, czy wystarczy kartridzy dla wszystkich wiec reguly byly ostre. Teraz wiemy, ze starczy kartow dla wszystkich, wiec troche odpadl element rywalizacji.
    • 19:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime25 Jun 2009
     
    Tak to wygląda... to może się wstrzymaj i daj dodatkowy tydzień na podesłanie głosów. Skoro sprawa i tak się przedłuża. Swoją drogą chodzi o to, że tych plansz było strasznie dużo. Osobiście w międzyczasie dorwałem nową pracę więc czasu nie było. Przejrzałem ze 30 plansz no i się zorientowałem, że czas przysyłania głosów minął. Uważam jednak, że 4 głosy to za mało by miarodajna ocenić jakość plansz. W związku z powyższym itd. postuluję o odgrzebanie "konkursu" plebiscytu i wyznaczenie dodatkowego terminu na składanie ocen!
    • 20:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Jun 2009
     
    Nie, mysle, ze byloby to odgrzewanie kotletow. Po prostu termin byl, moze i krotki, ale wtedy zasadzalismy sie na publikacje gry jeszcze na Grzybsoniadzie. Ostatecznie Nosty zdecydowal, ze nie ma szans na przygotowanie plytki i kostek pamieci w ciagu tygodnia, ktory zostal do zlotu, wiec pospiech przestal byc wazny.

    A 4 glosy jak najbardziej wystarcza, bo ocenialy to osoby bardzo zaangazowane w temat Robbo. Tylko, dla pewnosci wole sprawdzic wszystko jeszcze raz.
    • 21:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jun 2009
     
    No i mamy wyniki:
    ->link<-

    Teraz czas zebrac plansze, podeslac Yoshowi do wklejenia w program, przetestowac, potem do Nostego, zeby wypalil kosteczki i bedzie gitesik :).
    • 22:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime26 Jun 2009 zmieniony
     
    No ładnie, znowu jestem w czołówce... ;-P

    Ale ja i tak wiem, że moja plansza była najlepsza ;-)))
    • 23:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jun 2009
     
    Akurat mnie Twoja plansza sie podobala, byla bardzo wymagajaca. Moze innym wydawala sie zbyt wymagajaca :).
    • 24:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime27 Jun 2009
     
    No to miło słyszeć, bo obawiałem się, że plansza zebrała takie niskie oceny, bo była zbyt *prosta* :) I tak trochę ją uprościłem, bo beta-testerka (żona) nie umiała przejść.
    A plansza miała być takim symbolem. Oryginalny tytuł: "Robbo i klątwa żółwia" ;)