atarionline.pl Poszukiwania gry - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgrisznik
    • CommentTime19 Nov 2010 zmieniony
     
    skoro już tak siedzę dziś wieczorem na atarionline.pl, to pomyślałem, że spytam jeszcze o grę, bo zastanawiam się czy ktoś z Was ją pamięta. Grałem w nią bardzo dawno i krótko (bo się kaseta zepsuła), kojarzy mi się tytuł 'Szalony Matematyk'. Tu na stronie jej nie ma. Wykonywało się tam jakieś działania i trzeba było coś zrobić potem w zamku (widzianym od przodu), po którym łaził jakiś widoczny przez okna duch.

    edit: kojarzy mi się, że była po polsku, ale to może być też mylny trop
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime19 Nov 2010
     
    Znajdziesz ją pod tytułem "Playful Professor Math Tutor". "Szalony mametmatyk" to chyba była wersja spolszczona, niestety osobiście w nią nie grałem.
    • 3: CommentAuthorgrisznik
    • CommentTime20 Nov 2010
     
    Tak, to to. Szkoda, że nie ma po polsku. A z tych co są dostępne tu na stronie to v1 i v3 nie działają u mnie (wyskakuje self-test, teraz nie mam czasu się bawić ustawieniami) a v2 jest po niemiecku.
    • 4:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime20 Nov 2010
     
    ? Wyłącz BASIC, ustam RAM na min. 48KB i powinno działać. (v3 wymaga systemu XL, pozostałe chodzą nawet na 400/800).

    Pamiętam, miałem dawno temu polską wersję. Trochę nieudolnie zrobiona, słowo DIVISION było przetłumaczone na DZIELENI. :)