atarionline.pl Emu Świat - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Nov 2010
     
    Lukasz050792 podeslal informacje, ze tworzy nowy serwis o starych grach "Emu Świat". Odnotowuje, ze przewidziany jest dzial dla Atari 2600:

    ->link<-

  1.  
    Od razu na starcie (mój pierwszy post na tym forum :P) chcę poinformować, że dział dotyczący konsoli Atari 2600 jest już uruchomiony, więc wszyscy fani tego sprzętu mogą pobrać emulator i romy z grami ^^.
    • 3: CommentAuthorfaust
    • CommentTime27 Nov 2010
     
    Kategoria -> Strona fanów komputera Atari XT/XE, przegapilem jakas serie;P?
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Nov 2010
     
    ktoś tu już reklamował jakiś klub w którym jako eksponat stoi "Atari XT"...
    • 5: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime27 Nov 2010
     
    Tak, tak. dzies w okolicach roku 90 (+/- 3lata) w naszym PEWEXie stalo na wystawie atari XT, czyli PCet produkowany ze znaczkiem Atari!
    Codziennie po szkole OBOWIAZKOWO kilkanascie minut 'lizania przez szybke' :-)
  2.  
    Dzięki za wyszukanie błędów przez fausta. Wszystkie znalezione błędy zostały poprawione :).

    Dzisiaj na stronie zostanie uruchomiony nowy dział downloadu - Commodore 64. W razie czego to zapraszam do pobierania plików zainteresowanych tym komputerem. Gry i emulatory będzie można pobierać już za parę godzin :P.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Dec 2010 zmieniony
     
    Pod Opera strona mi slabo dziala - skacze. Ale widze, ze materialow przybywa i jeszcze sie nie poddales. To dobrze.
  3.  
    Stronę najlepiej jest oglądać pod Mozillą. Ja sam wolę Operę, ale zostałem zmuszony do zmiany przeglądarki :).

    Poddać się nie zamierzam, tylko mam pewne problemy z internetem i nie mogę dodać żadnej gry :/. Jak wysyłam jakikolwiek plik to się dziad rozłącza :|.

    Mimo wszystko staram się wprowadzać różne nowości i aktualizuje na bieżąco materiały :).
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Dec 2010 zmieniony
     
    U mnie na Operze też skacze a to dlatego że niektóre linki u góry pojazują ramkę ze szczegółami, poprawnie pewnie nie powinna sie ona pojawiać u góry.

    W Doungeon Master jest zły link do opisu, powinien być:
    ->link<-

    W NES jest uszkodzony link do ściągniecia "King's Quest V".
    • 10: CommentAuthorlukasz050792
    • CommentTime20 Dec 2010 zmieniony
     
    Dzięki za wyszukanie błędów, już poprawione. Jak znajdziesz następne to daj znać.

    Od jutra mogą zacząć pojawiać się nowe gry, bo znalazłem powód moich problemów z netem i już wszystko działa normalnie.

    Co do skakania strony to chyba tylko u mnie jest dobrze, bo ramka z informacjami powinna pojawiać się przy kursorze, a nie na górze. Być może jest to wina przeglądarki lub jakiś pluginów. Nie wiem, ale postaram się nad tym popracować.

    Edit: Otwarty został już dział Snes. Nie ma w nim za dużo gier, ale wkrótce zaczną się pojawiać nowe ^^. Zapraszam do pobierania emulatorów i romów.
  4.  
    Od dzisiaj dostępny jest już dział Amiga. Pobierać już można emulator i gry :). Zapraszam zatem do pobierania plików ^^.
    Dodatkowo wprowadzona została kilka dni temu możliwość pisania komentarzy i postów w shoutboxie przez niezarejestrowanych gości :).
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Jan 2011
     
    W pierwszym momencie widzialem, ze strona juz nie skacze, ale jednak skacze (Opera bez pluginow).
  5.  
    Ja używam najnowszą MF, jakieś wtyczki też mam. Strona mi nie skacze, ta ramka co pojawia się na górze u mnie pojawia się przy kursorze.
    A Opera? Nie wiem czemu, ale u mnie w ogóle w Operze nie działa strona :).
    • 14:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime16 Jan 2011
     
    Czy nie dałoby radę do każdej gry dołączyć screenshot-miniaturkę?
    Np dla działu Amigi nie trzeba absorbować pojemności serwera, wystarczy wkleić linki z np ->link<-

    Alien Breed


    Barbarian
    • 15: CommentAuthorlukasz050792
    • CommentTime16 Jan 2011 zmieniony
     
    Temat się przewijał kilka razy i pisałem już na forum i w shoutboxie, że screeny pojawią się, gdy wszystkie kategorie downloadu będą otwarte. Każda gra w downloadzie będzie posiadać swój screen z gry. Nie chcę na razie tego robić, bo chcę wszystko po kolei robić, a nie wszystko na raz :). Co do pojemności serwera to jak na razie się nie obawiam, póki co te ponad 500 gier zajmuje ledwo 6% całej dostępnej przestrzeni, więc i na screeny powinno starczyć miejsca :).

    Edit:
    Do kilku gier dodałem screeny jako przykład jak to będzie wyglądać. Są to m.in. Ruff'n'Tumble, Worms czy Stunt Car Racer. Screen otwiera się po kliknięciu w ikonkę z lupą :).
    • 16: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime17 Jan 2011
     
    Jest szansa na dodanie pre-instalowanych wersji HD (ew. whdload, jeśli istnieją) amigowych gierek? (szczególnie mile widziane byłyby polskie tytuły, których nie ma w zagranicznych archiwach)
  6.  
    Na razie tylko adf-y będą (gry i programy), później może kompilacje od TheCompany dodam.