atarionline.pl Chosneck reaktywacja ! Silly special issue#6 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Dec 2010
     
    'llo sceners ! Od ostatniego numeru naszego polskiego disk-mag'a Chosneck na platformę Atari Falcon minęły już 4 lata. Postanowiłem go reaktywować, ponieważ obecnie nie ma żadnego mag'a w takiej formie na duże Atari. Temat przewodni - oczywiście ostatnia edycja SillyVenture 2k10. Chciałbym podziękować w ten sposób wszystkim tym, którzy pomagali i wspierali mnie w tych trudnych chwilach.

    Czego potrzeba? Przede wszystkim liczę na Waszą pomoc w zakresie:

    - artykułów w języku angielskim (bez obaw, ostatecznie teksty będą weryfikowane przez rodowitego Anglika)
    - muzyki w formacie *.MOD (najlepiej 4chn lub 8chn. Preferowane w klimacie "chip-tune", ale to nie warunek!)

    mój e-mail:

    greymsb[at]poczta.fm

    Wiem, że nie zasypie mnie zaraz lawina mail'i Ale będę wdzięczny za każdą pomoc w tym zakresie. Postaram się też tak pociąć i podlinkować artykuły, aby całość odpaliła na standardowym Falconie z 4MB Ram (ale w 100% nie mogę tego obiecać).

    Pozdrawiam serdecznie.

    FALCON RULEZ !
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Dec 2010
     
    To musza byc artki po angielsku? Mam jeden artek o ST gotowy, ale po polsku.
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Dec 2010
     
    Tak, english only.
    • 4: CommentAuthorAkira
    • CommentTime24 Dec 2010 zmieniony
     
    Matko boska, jak po angielsku tylko to lekka trauma, ja mogę spróbować popisać, ale jakaś dobra dusza będzie musiała niewątpliwe błędy poprawić i jakąś korektę zrobić :-)Jaki jest deadline na artki?

    Akr.

    poprawiony i uzupełniony raport z SillyVentue 2k10 :-)
    ->link<-
    • 5: CommentAuthorjury
    • CommentTime24 Dec 2010
     
    Akira, na Ciebie to nakładam NAKAZ :) napisania conajmniej jednego artykułu. Nie ukrywam, że jakoś te Twoje mądrości w artykułach :) bardzo lekko i miło mi się czyta, tak że prawie same się czytają :D
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Dec 2010 zmieniony
     
    Ok, pierwsze Artki już napisane. Do pomocy przy pisaniu tekstów zgłosili się:

    - AdamK (*.pl)
    - Innuendo (*.pl)
    - The Paranoid / Paradox (*.de)
    - Spiny / Torment (*.uk)
    - CiH (*.uk)
    - Felice (*.uk)

    Nadal poszukuję osób, które wzbogacą nowy numer o ścieżkę dźwiękową (do wyboru będzie 5).

    Dla niewtajemniczonych - obecnie istnieje tylko jeden magazyn on-line, który porusza tematykę dużego Atari. Chosneck to (hard-)diskmag na platformę Atari Falcon, wydawany przez polską grupę Mystic Bytes.