atarionline.pl Gedzior sporo rysuje... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Mar 2009
     
    ...z tego co widzialem na blogu kolegi:

    ->link<-

    to moze by kolega cos porysowal tez na/dla Atari? Talentu widze nie brakuje!
    • 2:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime28 Mar 2009
     
    A jakbby kolega Gedzior był zainteresowany użyciem swojej grafiki do gry flashowej, to polecam się - z chęcią zaprogramuję co trzeba :D
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Mar 2009
     
    Mnie sie sczegolnie podobaja pomysly na niektore postacie... Widze potencjal.
    • 4: CommentAuthorgedzior84
    • CommentTime28 Mar 2009
     
    hehe, pewnie że tak :)
    Od czasu do czasu siadam do różnych Photoshopów, 3D Studiów i innych. Na Atari jeszcze nic nie zdarzyło mi się dłubać, głównie ze względu na oprogramowanie, którego nie znam.


    Jeśli komuś mogę pomóc w jakiejś grafice, rysunku czy czymkolwiek co się wiąże z szeroko pojmowaną sztuką, to jak najbardziej :)
    Generalnie jestem zawsze chętny do pomocy, o ile ktoś nie zamierza się porywać z motyką na słońce i próbować stworzyć 'projekt, który odmieni losy świata', bo takich już miałem po drodze kilka, a zazwyczaj umierały one śmiercią naturalną :)

    @MaW - hehe, kiedys probowalem z kims robic jakas gierke, ale niestety nic z tego nie wyszlo. Ale kto wie, moze kiedys trzeba bedzie powtorzyc tę przygodę :)

    @KaZ - A ja ciągle czekam na nowinki o 'Kolony2106' ;)