atarionline.pl Kupię Atari 2600 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorScalak
    • CommentTime29 Dec 2010
     
    Może ma ktoś zbędny działający 2600 (najlepiej z wiosłami, kartami) i chciałby odsprzedać za godziwą cenę?
    Proszę o kontakt via mail.

    Pozdrawiam
    Scalak
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime29 Dec 2010 zmieniony
     
    A jaka jest godziwa?

    Pytam, bo sam bym kupił :)

    Najchętniej sixswitcher drewniany.
    • 3: CommentAuthorScalak
    • CommentTime29 Dec 2010 zmieniony
     
    na alledrogo ceny dla jr w zależności od osprzętu dla mnie godziwe to do ~60zł powyżej to już muszą być jaja na kiju
    • 4:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime30 Dec 2010
     
    Scalaczek tu masz 2600 co prawda nie w drewnianej obudowie ale zawsze są też Cartridge.

    ->link<-

    18 min do końca aukcji .
    • 5: CommentAuthorScalak
    • CommentTime30 Dec 2010 zmieniony
     
    dzięki Głowas w tej mi pady nie pasują... Ta jest fajna ->link<- no ale może ktoś "lokalny" ma coś ciekawego na zbyciu ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime30 Dec 2010
     
    No to jest ciasteczko BOX-ik 5 dni myślę że cena przekroczy 60 pln ale warto obserwować.
    • 7: CommentAuthors2325
    • CommentTime30 Dec 2010
     
    w tych pół-joypadach jest wkręcany grzybek w roli joysticka więc można potestować jak wygodniej, a tych joysticków z drugiej aukcji nie polecam, wiem że wyglądają ciekawie, ale nie sprawdzają się w graniu, chyba że to Atari ma stać jako eksponat
    • 8: CommentAuthorurborg
    • CommentTime30 Dec 2010
     
    A może lepiej rozglądnąć się za 7800 zamiast 2600? Gry z 2600 na tym pójdą no a gry z 7800 to już zupełnie inna jakość.
    • 9: CommentAuthorScalak
    • CommentTime30 Dec 2010
     
    @s2325 - dzięki za cenną uwagę!
    @urborg - tutaj jest problem z dostępnością :( Ile może kosztować 7800?
    • 10:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    Witam. Zakupiłem na all_drogo Atari 2600 (wersja nowsza) + 2 kartridże + 2 joy'e. Oczywiście "BOX". Jest nawet oryginalny zasilacz. Znalazły się też oryginalne książeczki z 2 gier na 2600 (które zeskanuje i prześle na Aol.pl). Wszystko śmiga super ku mojemu żdziwieniu :). Sama konsola jest nienaruszona. Nie ma nawet ani jednego śladu dotkniecia. Wygląda SSSUUUPER! I tutaj nie żartuję!!! Wyglada jakby nikt jej nie używał. Problem pojawia się przy dźwięku. Nie wiem czy jest to wina konsoli czy wersji TV, który nie obsługuje konsoli. P.s. przełącznik już tykałem. Jutro spróbuje ze starym TV... a może pójdzie :)
    • 11:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    Atari 2600 kupione w nowy rok. Nigdy nie sądziłem, że moja ukochana zrobi mi taki prezent. :):):) Ona śpi już dawno, a ja do Was piszę i popierdzielam w oryginalne gry poprzez oryginalne joye. P.s. Jutro wyślę fotki :P
    • 12: CommentAuthors2325
    • CommentTime6 Jan 2012 zmieniony
     
    TV łapie Atari 2600 na różnych częstotliwościach, może tylko złapałeś przypadkiem taką w której jest dobry obraz ale brak dźwięku. Mam taki brazylijski klon gdzie tylko kreska ustawień w prawo lub w lewo powoduje, że nie słychać konsoli. Ustawienie ułatwia fakt, że w menu z grami leci muzyczka.

    • 13:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    Ok. Będę kombinował jutro. Dam znać co i jak. Jak na razie (oprócz dźwięku) to wszytsko działa. Jestem pod dużym wrażeniem. Byłem przekonany, że kupiłem "gówno" a tu sie okazuje, że sprzęt (oprócz kartonu) był chyba nie ruszany :)
    • 14:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    P.S. Konsola pachnie nowością! Tzn. śmierdzi plastic obudową. Wiem, że to już wychacza na zboczenie, ale taki jest fakt:P
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    Zbok!
    • 16:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    Hehehe. Jakub H. - legenda dzięki:)
    • 17:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    A tak na powaznie - to już mam na jutro naszykowane dżoje i sprawdzam/testuje sprzęt. Zobaczymy co na to moja Żona :P
    • 18:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime6 Jan 2012
     
    Na pierwszy ogień: