atarionline.pl Czy nowe pokolenie może zaakceptować gry z ATARI ? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsimon1986
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Moim zdaniem tak :)
    Mam osmioletniego szwagra którego zaraziłem starymi gierkami ,chłopak wyczuwa miodnosc i nie sugeruje sie grafiką.Cieszy mnie to bardzo bo kiedy wyjeźdzam do tesciow w odwiedziny on juz czeka kiedy odpale mu emulaotrek i coś odpale :) Tak na marginesie to pragnę wszystkim prowadzącym atarionline podziekowac ,że wkładacie w tą stronke całe serce i poświęcace niej sporo czasu :) Dzięki wam kiedy tutaj zaglądam czuje sie nadal dzieckiem :) pozdro
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Dzieki za mile slowa. Przyznaje, ze zaimowanie sie tym hobby to odmladzanie sie, taki powrot do czasow beztroski, gdy po szkole wracalo sie do domu, wgrywalo np. Zybexa i gryzalo caly wieczor! :)
    • 3:
       
      CommentAuthorsimon1986
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Dokładnie a potem na szybciocha sie odrabiało matme :)
    • 4: CommentAuthorDope
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    W szpitalu sobie leżę i graliśmy sobie z 15-letnim pacjentem dzisiaj w M.U.L.E na emulatorze. Był bardziej zafascynowany niż NFS'em nowym. :-)
    • 5: CommentAuthorBluki
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Może dlatego, że gry na ośmiobitowce pobudzają do pracy wyobraźnię, w przeciwieństwie do współczesnych konsol, z bardzo realistyczną grafiką, która pozostawia bardzo wąski margines dla wyobraźni, zwłaszcza młodego człowieka.
    • 6:
       
      CommentAuthorsimon1986
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    a pamiętacie program Joystick (TVP1) ? Czy grali w cos z atari ? bo ja przypominam sobie ,że na pewno grali w PieCa ,Amisie i C64
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Dope, w szpitalu odpaliliście emulator na tym urządzeniu co robi ping ? :)
    • 8: CommentAuthorDope
    • CommentTime5 Jan 2011
     
    Nie, urządzenie robiące ping było podłączone do kogoś innego, ale miał tam nudne gry, tylko kreski latały po ekranie. :(