atarionline.pl Koszulki z postaciami z polskich gier na Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorstreak
    • CommentTime25 Jan 2011
     
    Hejo

    Ostatnio szukalem koszulek z postaciami z polskich gier tj. Robbo, Misja, Fred. Czy ktos z Was moze robil lub widzial takie koszulki. Generalnie interesuja mnie postacie czy loga z polskich gier na t-shirtach. Nie interesuja mnie PacMany czy inne Mario Brosy :)

    Pozdrawiam.
    StrK
    • 2:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime25 Jan 2011
     
    Kurcze, to byłoby dobre!
    Mógłbym mieć taką koszulkę, oczywiście jeśli wykonanie okazałoby się dobre.
    • 3: CommentAuthorhlipoz
    • CommentTime25 Jan 2011
     
    Ja mam taką ->link<- koszulkę i bardzo sobie chwalę. Była już wiele razy prana i, ze szczególną uwagą na Robbo, prasowana. Polecam!

    Cholera. Wyszło mi to jak komentarz z Allegro :-))
    • 4:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime25 Jan 2011 zmieniony
     
    Czy jest projekt T-shirtów Atari Online ? Można by zrobić też mały nadruk ksywy np. na lewym ramieniu. Fajna sprawa podczas parties.
    • 5: CommentAuthorstreak
    • CommentTime25 Jan 2011
     
    A tak jeszcze przy okazji. Moze znacie jakas niedroga firme-hurtownie sprzedajaca t-shirty.
    • 6: CommentAuthor_pepis
    • CommentTime25 Jan 2011
     
    ja mogę wykonać takie tshirty techniką flex - wycinana na ploterze folia a potem wgrzewana. Jakosc jest super, również trwałość. I ładniej to wygląda od sita... ech.. chyba sobie zrobie coś takiego ;)
    • 7:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime26 Jan 2011
     
    Widziałem pewną firmę, która robi nadruki na T-shirty, kubki, długopisy, które ma w zestawie. Niestety nie znam szczegółów dotyczących jakości nadruku, metody, ani cen. Takich firm zapewne jest więcej.

    Można by przygotować projekt (np. AtariOnline na barkach, z przodu ksywa drobnym nadrukiem), zebrać większą ilość chętnych, którzy wpłaciliby wyliczoną wcześniej kwotę na wskazane konto, złożyc zamówienie, odebrać i przesłać na wskazany adres. Wszystko w zasięgu. Pytanie tylko, kto ma na tyle czasu. Ja niestety nie.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Mar 2011
     

    _pepis:

    ja mogę wykonać takie tshirty techniką flex - wycinana na ploterze folia a potem wgrzewana. Jakosc jest super, również trwałość. I ładniej to wygląda od sita... ech.. chyba sobie zrobie coś takiego ;)


    Fajny pomysl, a jaki koszt?
    • 9:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime1 Apr 2011
     
    @Kaz, odbierz proszę maila w sprawie T-shirtów. Dzisiejsza data nie ma z tym nic wspólnego.
    • 10: CommentAuthors2325
    • CommentTime24 Jun 2013
     
    Ktoś chętny na wyszycie sobie na swetrze?

    • 11: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime25 Jun 2013
     
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Dec 2019
     
    Ci wymyślili fajną koszulkę:

    ->link<-
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Dec 2019 zmieniony
     


    Jak by nie patrzeć postać z gry.

    Ale koszulka z Fredem ha,ha,ha .

    Mega !
    • 14: CommentAuthorstreak
    • CommentTime15 Nov 2022 zmieniony
     
    do skasowania. powinienem dac w innym watku..
    • 15:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Nov 2022
     
    nie chcę zakładać nowego wątku, poszukuje koszulki co była dostępna bodaj w 2019 na SV, konkretnie chodzi mi o koszulke opatrzoną grafiką z programu "SONDA", na owej grafice siedzieli przy biurku Andrzej Kurek i Zdzisław Kamiński, koszulka miała napis "KRZYŻOWCY NAUKI".
    Gdzie takie koszulki można kupić ?
    może jeszcze komuś się ostały ?
    • 16: CommentAuthortakron27
    • CommentTime16 Nov 2022
     
    była też w innych okolicznościach dostępna (giełdy gdańsk i sopot). ztcp, i też mam taką, to sprzedawał je Bachoo / savethefloppy
    • 17:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Nov 2022
     
    dzięki, udało mi się skontaktować z panem Sebastianem i koszulki już do mnie jadą :D.
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Nov 2022
     
    Tak, również posiadam "Krzyżowców nauki" i sobie chwalę koszulkę Bachoo.