atarionline.pl Fester's Quest - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime26 Jan 2011
     
    mieszanie Festera z paralaksą wprowadza w błąd, więc najwyższy czas to zmienić

    aktualny stan prac:



    - żeby zebrać przedmiot, należy zbliżyć się z lewej strony i nacisnąć fire
    - na razie zaklęcia działają tylko na pierwszą panienkę (wystarczy dopisać parę linijek i będzie gotowe)

    hmm, pod Altirrą Manual trochę podskakuje, ale to chyba ze szczęścia (tak myślę)

    muza (stereo) - kawałki Rastera (z RMT)

    są błędy (do poprawienia), ale ciekawe, czy na A8 da się to uruchomić?
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Mar 2011
     
    Gonzo, to juz finalna wersja czy jeszcze bedziesz nad tym pracowal?
    • 3: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime29 Mar 2011
     
    Kaz - jeszcze nie, jakoś tak wychodzi, że fester ciągle musi czekać :) bo pojawił się elwood, a później scroll green beret, ....., a teraz dino. Na razie chcę zrobić wersję podstawową dino, bo już na prawdę nie wiele brakuje, a w następnej kolejności kończę festera, w zasadzie też jest prawie gotowy, brakuje kilku drobiazgów.
    • 4: CommentAuthordrupi77
    • CommentTime9 Nov 2011
     
    To czekamy na koncowa wersje. Jakis termin???? :P
    • 5: CommentAuthorat0mic
    • CommentTime9 Nov 2011
     
    MUZA W STEREO JEST POWALAJĄCA!
    • 6: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    trochę zabrakło do podium, ale ja i tak najlepiej czuję się w konkursach gdzie jest tylko jedna gierka :) ważniejsze jest to, że się wzięło udział w kultowej imprezie - mega szacun dla grey'a i gratulacje dla wszystkich uczestników.
    w pliku jest nowe logo, bo stare było wyklepane na kolanie w ostatniej chwili i sam nie mogłem na to patrzeć :)















    • 7: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    @gonzo: Projekt doprowadzony do stanu używalności, gratuluję:)

    Teraz już nic nie powstrzyma Cię przed ukończeniem Green Beret.
    • 8:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    fajnie, że pokazał się "final" :)
    mam nadzieję, że na aktualizację gry w katalogu nie będzie trzeba tyle czekać co z Dino, he he (jeszcze raz sorki)
    po cichu liczyłem, że na party puścisz missile command.
    • 9: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    lhuven - dzięki, gb korci mnie, ale na razie nie obiecuję, bo już mam ochotę założyć nowy wątek w kategori projekty :)
    xeen - myślałem o tym, ale natrafiłem na pewne problemy (głównie związane z wykryciem kolizji) i na razie mc sobie czeka aż mnie coś olśni :) w każdym razie na pewno nie można tego tak sobie zostawić, natomiast projektem, który miał się ukazać na sv 2k11 było w pierwszej wersji zupełnie coś innego. nie wyrobiłem się i dlatego jest fester a nie joe. nowego wątku na razie nie zakładam, ale materiały puszczam, bo są fajne :)





  1.  
    How can I start Fester?
    In the Blue screen or in the text Brown, in none of them and what key to start?

    Thanks.
    José Pereira.
  2.  
    Finally discouver...
    Key 3 to enter the scrolling text screen and then space...

    Now I am trying to discouver how to return to game playing without abort and have to load it all over again.

    By now I discouver two on the Game Over screen:
    -> Press ESC then abort to Self Test
    -> Press 4 abort to the Flicker Fester's screen and another key it gets into the normal char GR.0 'READY' screen but in Dark Grays...
  3.  
    On the Game Over press N

    Seems a bit difficult wit this not 'Normal' keys to and movements and how to play it...

    What about a video or some explanation?
    Can't see, really...
    • 13: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime16 Nov 2011
     
    @gonzo: grafika z "Joe & Mac Caveman Ninja"?
    • 14: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime18 Nov 2011
     
    lhuven - tak, gameboy to kopalnia tematów dla a8, ta sama rozdziałka i tylko 4 kolory :)

    jose -
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Nov 2011
     
    Widze, ze na filmie jest wiecej kolorow w grze - to wina konwersji pliku wideo czy wlaczales jakies artefakty w emulatorze?