atarionline.pl Matchboxes [PL] - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorkarolluz
    • CommentTime4 Apr 2011
     
    Ostatnio przeglądałem zbiory gier na Atarionline.pl i jeżeli chodzi o grę Matchboxes to były różne wersje, ale ja na moim Atari mam wersję PL z polskimi hasłami i cała gra jest spolszczona. Czy jest możliwość wzbogacenia Waszego zbioru o tą grę ?
    • 2: CommentAuthorBluki
    • CommentTime4 Apr 2011
     
    Utwórz, jeśli trzeba, wirualną dyskietkę i podeślij e-m Kaz-owi.
    To, jak taką dyskietkę zrobić, zależy od typu gry (pod DOS-em, w BASIC-u lub nie). Jeśli nie wiesz jak, to odpowiedź być może znajdziesz tutaj: ->link<-
    • 3: CommentAuthorkarolluz
    • CommentTime4 Apr 2011
     
    @Bluki dzięki wielkie, będę coś kombinował, a w razie czego będę pytał :-)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Apr 2011
     
    Karolluz - jasne, podsylaj, dodam do zbioru. Mozesz tez zawsze wrzucic pliczek tutaj na forum, ludzie beda mogli sobie go sciagnac zanim znajde czas na dodanie.
    • 5: CommentAuthorkarolluz
    • CommentTime6 Apr 2011 zmieniony
     
    Kaz - ostatnio brakuje mi czasu, ale postaram się. Matchboxes mam na dyskietce z kilkoma innymi grami i rozumiem, że mam ją zrzucić z dyskietki na wirtualną czystą dyskietke zamontowaną w sio2sd i jakiś loader dograć, aby ona sama startowała, tak ?
    • 6: CommentAuthorBluki
    • CommentTime6 Apr 2011
     
    Tak. Kaz gdzieś się zapodział (patrz wątek "Jeszcze mnie nie ma"), więc pozwolę sobie za niego odpowiedzieć.
    Chodzi o odpowiednik takiej dyskietki, którą wkładasz do stacji dysków, włączasz komputer, gra się ładuje i uruchamia.
    Możesz coś takiego utworzyć również na PC-ecie, na przykład przy pomocy programu makeATR.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Apr 2011
     
    Moze byc dowolna wersja - jezeli nie dasz rady zrobic dyskietki to podeslij taka jaka umiesz.