atarionline.pl Emulator Atari na Nokii E90 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpcdino
    • CommentTime19 Apr 2011
     
    Witam wszystkich na forum ATARI
    Zdobyłem wspomniany emulator i uruchomiłem go bez problemu na wewnętrznym ekranie (800x352). Zdobyłem kilka gier (ZORRO, BRUCE LEE ...), instalują się bez problemu ale na tym koniec: nie mogę sobie poradzić ze zdefiniowaniem klawiszy, którymi się gry odpala itd.
    Bardzo proszę o pomoc w odpaleniu moich kochanych gier na E90 bo strasznie w nie grać lubie a mieć je w kieszeni pod ręką no to już bajka. Mam owszem na pc to wszystko ale "ATARI zawsze przy sobie" to jest hasło i to jest TO.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam - dino.
    • 2:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime20 Apr 2011
     
    Nie pomogę Ci z tym emulatorem, bo nie bawiłem się takim zestawem, ale zawsze mnie fascynuje jak można coś "strasznie lubić", itp. ;-)
    • 3: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime21 Apr 2011
     
    Mnie fascynuje, drogi Jacques, że można trwonić swój czas tylko po to, by szukać, szukać i wreszcie się doszukać wypowiedzi, w której ktoś stwierdza, że lubi "Bruce Lee" czy "Zorro", aby następnie udzielić błyskotliwej, merytorycznej odpowiedzi jak wyżej.
    Zdołuję Cię: Ja też lubię Bruce Lee, Zorro.
    Oraz co najmniej 100 innych tytułów na Atari.