atarionline.pl Kupuje telefon... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormac
    • CommentTime26 Apr 2011
     
    No więc jak w temacie, czas wymienić telefon, chciałbym coś nowoczesnego na Androidzie, ale ważne jest też dla mnie aby można było na tym sprawnie zainstalować dobry emulator Atari i aby to jakoś sensownie chodziło. Koniecznie musi to być więc telefon z klawiaturą, a nie dotykowy. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?
    • 2:
       
      CommentAuthorzilq
    • CommentTime26 Apr 2011 zmieniony
     
    Samsung Galaxy Tab+Klawiatura i zostaw sobie stary telefon :P
    Choć przy klawierce ekran emulatora jest niezbyt wyraźny i duży (w końcu w pionie) ale jeśli chodzi o samo granie to jest miodzik nawet bez klawiatury.

    A tak szczerze, to szukaj czegoś z dobrym prockiem, np. 1GHz plus dobre wsparcie gla grafiki, no i ofcoz wspomniany przez Ciebie Android (minimum 2.2)
    Ja polecam półkę Samsungową.
    • 3: CommentAuthormac
    • CommentTime26 Apr 2011
     
    Zastanawiałem się nad tym: ->link<-

    ale z drugiej strony, jako idealne do grania wygląda:
    ->link<-

    obawiam się tylko, czy Sony skoro ładuje tam emulator Playstation, nie przekombinuje ta czegoś w systemie w zabezpieczeniach, co mi uniemożliwi wygodne korzystanie z emulatora Atari.
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime26 Apr 2011
     
    nie zawadza Ci jakoś cena Xperii?
    • 5: CommentAuthormac
    • CommentTime26 Apr 2011
     
    @s2325, trochę tak, ale gdyby miało się okazać że pierwszy zakup jest bez sensu, to poczekam 3-4 miesiące, a wtedy i z xperia dam rade
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Apr 2011 zmieniony
     
    Ja tam stawiam na tradycyjny telefon z klawiaturka, a do mobilnego grania (i nie tylko) mam iPoda. :)
    Czy to prawda z tym calymi smartfonami, ze bateria w nich trzyma zaledwie (srednio) pol dnia (przy uzywaniu sprzetu do dzwonienia, netu, itp.) ? :O
    • 7: CommentAuthormac
    • CommentTime1 May 2011
     
    to tylko dodam, że zdecydowałem się ostatecznie na HTC Desire Z, emulatory Droid800 oraz Droid2600 działają super, a jeśli chodzi o baterie, to na razie używam go bardzo, bardzo intensywnie, więc bateria daje radę około 24h