atarionline.pl River Raid na Grzybsoniadzie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorepi
    • CommentTime5 May 2011
     
    Dzień bez pomysłu dniem straconym, a więc dzisiaj proponuję (po wcześniejszej konsultacji z organizatorami), aby na Grzybsoniadzie w sobotnie przedpołudnie zorganizować River Raid, tzn. spływ kajakiem po Warcie. Zabawa jest bezpieczna, przyjemna i niezbyt męcząca nawet dla zupełnych nowicjuszy, ponadto nie jest droga.
    Pogoda pod koniec maja bywa różna i, jeśli dobrze pamiętam, na Grzybsoniadzie często było chłodno i mokro, ale równie dobrze spodziewać się można upalnych, bezchmurnych dni - jeśli będzie lało, można spływ odwołać i nic nie płacić.

    Zorganizowanie River Raidu wymaga jednak wcześniejszej rezerwacji kajaków i ich transportu, dlatego w imieniu organizatorów zlotu, jak i swoim, proszę chętnych o wpisywanie się w tym wątku lub analogicznym wątku na atari.area.
    Orientacyjny koszt nie powinien przekroczyć 50 zł od osoby, czas spływu to kilka godzin, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto być na spływie trzeźwym.
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime5 May 2011 zmieniony
     
    Ja nie radzę pić podczas spływu (byłem na kilku). Owszem, bywało, że wypiłem 1 piwo na cały dzień, ale... licho nie śpi, mamy tylko jedno życie left.
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime5 May 2011
     
    I uwaga na białe samoloty latające w poprzek trasy spływu.
    • 4: CommentAuthormarekp
    • CommentTime5 May 2011
     
    Mnie wpiszcie. Obiecuję że jak się okaże, że jednak jestem pijany to nie będę żądał zwrotu gotówki :-)
    • 5: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime5 May 2011
     
    Tiaa, a ja was bede wylawial bosakiem przy ul. Srebrnej w CZ-wie, gdzie mam hacjende i akurat mi sie tam Warta z Kucelinka laczy, hehehehe
    • 6: CommentAuthornosty
    • CommentTime5 May 2011 zmieniony
     
    hehe dobre! :D
    To ja stane z Pinokiem na brzegu i bedziemy robic za czołg napier..jac w plynacych kulkami z... no znajdziemy jakas stosowna amunicje :)
    A najwazniejsze ze czołg moze pic :D
    • 7: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime5 May 2011
     
    Nosty, gotowane ziemniaki, buraki jako ammo? Zreszta nawet jak by mineli ten checkpoint to jest drugi niedaleko obsadzony przez tate Grzybsona. Tam mozna wylowic niedobitki.
    • 8:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime6 May 2011
     
    Zabawa jest bezpieczna, bo Warta w Cz-wie ma szerokość 2 m 13 cm i głębokość 52,7 cm, czyli nadaje się równie dobrze na River Raid, jak i na Froggera ;-)
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime6 May 2011
     
    Skoro będą i samoloty i czołgi proponuję uzbroić po zęby i kajaki ;)
  1.  
    Frogger to może potem, dla tych już po kilku głębszych?
    • 11:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime6 May 2011
     
    Po kilku głębszych to będzie Drunk Chessboard :-)