atarionline.pl Jeszcze mnie nie ma - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Apr 2009
     
    Panowie - dostalem sporo maili podczas mojej nieobecnosci dotyczacej Atari. Bardzo dziekuje i przepraszam, ze jeszcze nie odpisalem, ale dopiero dzisiaj mialem czas po przeprowadzce zajac sie sprawami atarowskimi.

    Stalego netu jeszcze nie mam :(. Moj lokalny monopolista internetowy zapowiedzial, ze przyjda podlaczyc internet 30 kwietnia, ale poprzednio zapowiadal to tez na 21 kwietnia, wiec kto wie, jak bedzie...

    Jak tylko bede mial stale lacze to odpisze na maile. W szeczegolnosci prosze o cierpliwosc: Sikora, TeBe, team pracujacy nad Kolony oraz Draco030.

    TDC - dziekuje za chec pomocy, na razie i tak nie mialem jak z tego skorzystac.

    Scalaczek - dziekuje za czuwanie nad serwisem (przy okazji - tak, wprowadz te zmiany cn, o ktorych pisales).
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 May 2009 zmieniony
     
    Pan Instalator przebijal dzisiaj sufity i piwnice, przelazil przez okna i ogrod, nasmiecil niemilosiernie, ale w koncu udalo mu sie okablowac dom. I juz jestem :).

    Mam nadzieje, ze szybko przetrawie wszystkie listy do mnie, jednoczesnie prowadzac serwis i kontynuujac projekty atarowskie.
    • 3:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime2 May 2009
     
    Witamy i cieszymy się!
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Oct 2010
     
    Znowu bede poza zasiegiem poczty, przez okolo tydzien. Na maile, ktore przyjda (oraz na te, ktore nie zdazylem jeszcze odpowiedziec) - odpowiem pozniej, prosze o cierpliwosc.

    Wszelkie materialy mozna podsylac tak jak zwykle.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Oct 2010
     
    Utknalem w Paryzu, jak zwykle francuzi strajkuja... Nawet klawiatury nie umieja oznakowac, azerty... ;)
    • 6: CommentAuthorenerfree
    • CommentTime12 Oct 2010
     
    ... ale żabę przyrządzą ...
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Oct 2010
     
    Slimaka przyrzadzili, krowi mozdzek oraz malze :)

    Juz poniekad jestem online, ale nie mam dostepu do emaila. Kto pisal do mnie - prosze jeszcze o dwa-trzy dni cierpliwosci.
    • 8: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime17 Oct 2010 zmieniony
     
    Witam. Wysłałem mailem mój pierwszy scan książki pt. "Mapa pamięci". Dla pewności dołączam też tutaj.
    Pozdrawiam Henryk.
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Oct 2010
     
    Dziekuje. Dodam tylko, ze nic w poczcie nie ginie, po prostu nie mam dostepu do swojego komputera i poczty.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Oct 2010
     
    No nie, wlasnie odpalilem program pocztowy - 439 wiadomosci o Atari... kiedy ja to przeczytam, ze o odpisaniu nie wspomne...

    Yosh - chodzi Ci o poczte tradycyjna?
    • 11:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime19 Oct 2010
     
    Kaz - Już nieaktualne, skoro masz dostęp do e-maila.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Dec 2010
     
    Zglaszam znowu, ze przez trzy dni nie bede mial dostepu do poczty.
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Jan 2011
     
    W tej chwili, jak pewnie niektorzy zauwazyli, od kilku dni rowniez nie odbieram poczty. Jestem po prostu poza domem, jeszcze tak prawdopodobnie do piatku. Prosze piszacych o cierpliwosc i z gory dziekuje.
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Apr 2011
     
    I kolejna kilkudniowa przerwa od Atari, wracam za pare dni :)
    • 15: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime6 Apr 2011
     
    Kaz, Ty chyba korzystasz z TP SA? Objawy jednoznaczne...
    TP Sa to jest fima nie-zwy-kła. Nie znasz dnia ni godziny.
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Apr 2011
     
    Nie, nie korzystam z TPSA. Jak pisze, ze przerwa, to znaczy ze ja robie przerwe, a nie dostawca netu :)
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 May 2011 zmieniony
     
    Kaz, coś ta przerwa trwa dłużej niż kilka dni :/ A kto zajmuje się wrzucaniem news'ów na AOL? Xeen i TDC?

    Pozdr
    • 18:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime18 May 2011
     
    Obaj się zajmują;)
    • 19:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime18 May 2011 zmieniony
     
    Tak nawiasem mówiąc z wielkich operatorów u tpsa (wyjąwszy internet "mobilny") internet działa.

    U alternatywnych wielkich dostawców (np. netia) nie za bardzo, oj nie za bardzo.
    • 20:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime18 May 2011
     
    Przypomnę tylko, że TPSA nie była przygotowana na internet. W latach 90 wprowadzali kolejne podwyżki opłat (mając monopol), a potem nawet tłumacząc że podwyżki są spowodowane wejściem Polski do UE – dzięki temu cała Polska zafundowała wymianę okablowania i sprzętu firmie która następnie została sprzedana.

    A co do samego internetu to jeszcze parę lat temu ich neostrada w centrach dużych miast była przeciążona i się odłączała na godziny – nie wiem jak teraz.
    • 21: CommentAuthorBluki
    • CommentTime18 May 2011
     
    Może Kaz jest na odwyku komputerowym i ma zakaz klawiaturowy? :)
    • 22:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 May 2011
     
    I ma problemy z klawiszami ...
    • 23:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 May 2011 zmieniony
     
    @tdc, piszę na przykładzie moich rodziców.
    Mieli neostradę, w sumie przez 3 lata 3 problemy (interwencje) poza tym wszystko hula na maksymalnych prędkościach.
    Ale Netia tańsza.
    Przerzucili się więc na Netię (odradzałem - jak działa - nie ruszać)
    Ruszyli, i teraz płacze i szlochy, że 1 MB a działa jak krew nosa. Filmik na YT trudno obejrzeć.
    • 24: CommentAuthormac
    • CommentTime19 May 2011 zmieniony
     
    Mam neostrade od 6 lat, obecnie bez problemu 10MB na przyjściu i 1MB na wyjściu, płace coś około 70 zł, raz na początku była awaria, w ciągu 2h usunięta -> jakieś pozostałości po latach 80. na kablach, coś tam zlikwidowali w skrzynce i od tego czasu bez problemu.
    • 25:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime30 May 2011 zmieniony
     
    Kaz jest w Ciechocinku.

    • 26: CommentAuthorBluki
    • CommentTime30 May 2011
     
    A nie w Warmińsko-Mazurskim?


    ->link<-
    • 27: CommentAuthorBluki
    • CommentTime9 Jun 2011
     
    Krążą różne pogłoski gdzie zapodział się Kaz. Najnowsza przynajmniej wyjaśnia, dlaczego Kaz nie ma czasu dla Atari:
    ”Zmiana na stanowisku CEO w Sony? Kaz za Howarda?” ->link<-
    - taką przynajmniej informację podrzucił wujek Google :)