atarionline.pl AVI z emula i montaz - czym? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthornosty
    • CommentTime13 Aug 2011
     
    Niby mozna cos wygooglac i probowac, ale wiem ze tu sa fachowcy od takich spraw.
    Potrzebuje softu (najlepiej freeware), ktorym:
    - zgram wideo z emulatora do AVI,
    - wykonam prosty montaz: poskladanie kilku filmow z prostym przejsciem i planszy z napisem. To wystarczy.

    Dzieki za pomoc.
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime13 Aug 2011
     
    najprościej do podstawowego "montażu" - windows movie maker:)
    • 3: CommentAuthornosty
    • CommentTime13 Aug 2011
     
    @xeen - pewnie by sie nadawal, ale znalazlem informacje:

    "Wersja 2.1 dla Windows XP jest udostępniana przez producenta wyłącznie jako integralna część dodatku Service Pack 2 (SP2) dla systemu Windows XP. Instalacja programu wiąże się zatem z jednoczesną instalacją SP2. Z tego też względu plik instalacyjny programu jest plikiem instalacyjnym SP2 i ma tak duży rozmiar."

    MS jak zwykle mial zaje... pomysl :)
    Nie mam mozliwosci instalowania na kompie firmowym SPx do windowsa wg wlasnego widzimisie. Mam wprawdzie SP2, ale WMM juz nie i nie zaryzykuje powtornej instalacji SP2 tylko dla tego dodatku :/
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    AVIki możesz zgrać z poziomu emulatora. Jeśli chodzi Tobie o jedynie prosty montaż to (bardzo) prosty ma YT, wystarczy zgrać filmy, pokazać co i gdzie a serwer to wykona.

    W Windzie sprawdz katalog X:\Program files\Movie Maker\moviemk.exe bo powinien być na swoim miejscu.
    • 5: CommentAuthorScalak
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    Moje kilkugodzinne męki i poszukiwania wyłoniły kiedyś freeware - VideoPad Video Editor
    • 6: CommentAuthornosty
    • CommentTime14 Aug 2011
     
    @tdc dzieki! Faktyznie MMC jest tam gdzie napisales. A ja naiwnie i bezskutecznie szukalem go w <enu Start w Akcesoriach ;)
    I nawet wczytuje te dziwne formaty kompresji uzywane przez Altire. Takze pewnie sobie juz dalej poradze.

    @Scalak - faktycznie bardzo przyjemy soft. Dzieki, tez wyprobuje.