atarionline.pl android i emulec xl xe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime31 Aug 2011
     
    hej. wiem ze temat juz byl ale soft zniknaf z android marketu. czy ktos zna jakis dzialajacy download?
    • 2: CommentAuthormac
    • CommentTime31 Aug 2011
     
    google twierdzi że ->link<-
    • 3: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime31 Aug 2011
     
    Zniknęło wszystko co miało w nazwie Atari... Jakby co, to ja mam pakiety kilku emulatorów Atari i 2600.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime31 Aug 2011 zmieniony
     
    No to ja już wiem (!). Firma Atari (czy ta, co ma prawa do tej marki) usuwa konsekwentnie wszystkie miejsca, gdzie Atari się pojawia, aby nigdy więcej nie być rozpoznawana jako ta produkująca komputery w latach 70-90.

    A następnie za 20 lat - sprzedadzą nam COŚ, CO POZWOLI IM ZAROBIĆ grubą kasę i mało będzie to miało wspólnego z komputerami.

    Takie _recycle_ marki Atari.

    Atarowcy! Grzmijmy! Twórzmy anonimowe strony o Atari! Produkujmy anonimowe gadżety! Malujmy raffiti na murach! Niedługo będziemy zepchnięci do Podziemia, bo nam zabronią nazywać nasze komputerki Atari!!!
    • 5: CommentAuthorSim_Piko
    • CommentTime31 Aug 2011
     
    A następnie za 20 lat - sprzedadzą nam COŚ, CO POZWOLI IM ZAROBIĆ grubą kasę i mało będzie to miało wspólnego z komputerami.


    Tak jak to komodoropodobne coś?
    ->link<-
    • 6:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    Duddie. prosze podeslij mi to na postpunkpl (malpaaa) gmail (kropka) com
    • 7: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    Niedługo będziemy zepchnięci do Podziemia, bo nam zabronią nazywać nasze komputerki Atari!!!

    Komputer, Którego Nazwy Się Nie Wymawia ;-)
    • 8:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    no juz pojechaliscie z humorem, a teraz poprosze o aktywny link do emulatora xl/xe na androida ;) ;) ;)
    • 9: CommentAuthorSim_Piko
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    insert, sprawdź mejla
    • 10:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    dzieki! :)
    • 11:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    ok, wrzucilem na karte do telefonu, zainstalowalem i gdzie mam tego szukac i jak? bo nie pokazala sie ikonka w aplikacjach :/
    • 12: CommentAuthorSim_Piko
    • CommentTime1 Sep 2011 zmieniony
     
    jaki masz model telefonu?
    czy emulatory są na liście zainstalowanych?

    EDIT: miałem na myśli e dodaj/usuń programy, czy tak jakoś
    • 13:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    samsung galaxy pro, wlasnie nie ma ich na liscie aplikacji :/
    • 14: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    Zainstaluj manager plików i odpal. One lądują w katalogu Moje Pliki-> Download. Tylko nie zapomnij zaznaczyj opcji akceptowania pakietów z innych źródeł niż Android Market.
    • 15: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime1 Sep 2011
     
    Którą masz wersję Androida?
    • 16: CommentAuthordanos
    • CommentTime3 Sep 2011 zmieniony
     
    Odnośnie recyklingu marki Atari, to ma pojawić się Star Raiders na X-Box, PS3 i PC:

    ->link<-
    • 17:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime3 Sep 2011
     
    Odnośnie zniknięcia emulatorów z marketu - następne "wezwanie do zaprzestania naruszeń" może równie dobrze zostać zaadresowane do AtariOnline czy AA/Atariki:

    ->link<-

    ->link<-
    • 18: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime3 Sep 2011
     
    Nawiasem ciagle wspominane jest, ze chca usuwac to ze wzgledu na "nazwe atari", a mi to wyglada, ze chca posprzatac emulatory, aby moc zalac ios/androida/bade gierkami retro. Aby nie bylo sytuacji, ze ktos kupi pitfalla za 3$, a drugi pokaze mu, ze gra w niego za free (na emu).
    • 19: CommentAuthormac
    • CommentTime3 Sep 2011
     
    zgadzam się z solo/ng, że to tylko i wyłącznie o to chodzi
    • 20: CommentAuthormac
    • CommentTime3 Sep 2011
     
    a tak przy okazji, to myślę, że przynajmniej w polskich warunkach prawnych zmuszenie do zaprzestania wykorzystywania nazwy Atari w nazwie serwisu czy domenie, nie przejdzie, jedynie trzeba dodać w widocznym miejscu informacje o zastrzeżeniach prawnych, informacje o wykorzystywanych znakach towarowych, kto jest ich właścicielem oraz w jakim celu i na jakich zasadach prawnych zostały wykorzystane tutaj
    • 21: CommentAuthormac
    • CommentTime3 Sep 2011
     
    no i obowiązuje nas takie prawo, jak w kraju w którym serwis jest hostowany, zakładam, że AOL jest fizycznie hostowane na terenie Polski (?)
    • 22: CommentAuthormac
    • CommentTime3 Sep 2011 zmieniony
     
    • 23: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime3 Sep 2011
     
    I wszystko jasne :)
    • 24:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Oct 2011
     
    Sie proszą o akcje w stylu anty-Sony.
    • 25: CommentAuthorw1k
    • CommentTime10 Oct 2011
     
    today atari company is.. strange
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Oct 2011 zmieniony
     
    This it NOT Atari company, it is Infogrames company using Atari logo and name:

    ->link<-
    • 27: CommentAuthormac
    • CommentTime11 Oct 2011
     
    Jak wynika z dzisiejszego newsa, AOL jest fizycznie hostowany we Francji, obowiązuje nas wiec prawo kraju gdzie hostujemy oraz możliwa interpretacja polskich urzędników aby dodatkowo włączyć serwis pod polską jurysdykcją jeśli jest zajdzie sytuacja prawnie konfliktowa