atarionline.pl Kasety, które kiedyś były do kupienia na giełdach komputerowych. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgrisznik
    • CommentTime16 Oct 2011
     
    Nie pasowało mi to pytanie do pytań o gry, to powędrowało do działu 'inne' - najwyżej może potem będzie można przerzucić.

    Kiedyś, jak jeszcze miałem Atari i jeszcze można było kupić jakieś gry, to na giełdzie komputerowej organizowanej w niektóre niedziele w jednym z liceów u mnie w mieście sprzedawali kasety z grami jakoś w okolicach 5zł. Chyba, w każdym razie nie było to mniej niż 3zł i nie więcej niż 7zł.
    Kasety miały numery i spis gier był ładnie wydrukowany i każdy numer kasety był wydrukowany na papierze innego koloru. Nie pamiętam teraz które dokładnie kasety miałem, ale jakbym zobaczył jakie gry są na różnych, to bym sobie przypomniał.

    I pytanie:
    Czy ktoś gdzieś ma spis tych kaset (ewentualnie jakieś skany, razem z kolorami)? Nie pamiętam tytułów pewnie połowy gier, które miałem, a nie chce mi się szukać po kolei i każdą grę ściągać. A właśnie tamte kasety z numerami byłyby idealne do przypomnienia sobie co miałem i w co chciałbym zagrać...

    Może ktoś jakoś pomóc?
    • 2: CommentAuthormac
    • CommentTime16 Oct 2011 zmieniony
     
    takich serii pirackich składanek było mnóstwo, może pamiętasz firmę? zobacz tutaj: ->link<- ale to tylko niewielki procent, ale może będziesz miał szczęście
    • 3: CommentAuthorgrisznik
    • CommentTime16 Oct 2011
     
    Niestety, to żadna z tych - nie pasuje to wyglądem do tego co pamiętam. Chyba u rodziców zostały jakieś kasety - gdzie co innego już jest ponagrywane, ale jeszcze chyba zostały jakieś okładki. Hmmm.. to muszę pamiętać, żeby spróbować coś znaleźć, jak tam będę.
    • 4:
       
      CommentAuthorcritters
    • CommentTime26 Nov 2011
     
    Na śląsku popularny był system Turbo Blizzard - mam kilka 'oryginalnych' kaset z giełdy katowickiej, drukowane na kolorowo ze spisem programów
    • 5: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Nov 2011
     
    Ninja 2? Czy na taśmie było Ninja Master?
    • 6: CommentAuthorBanan
    • CommentTime27 Nov 2011
     
    jak pokazuje katalog to bylo:
    ->link<-

    jest wersja cas
    • 7: CommentAuthors2325
    • CommentTime14 Mar 2015