atarionline.pl Wyjazd na Grzybsoniadę - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 May 2009
     
    Czy ktos sie wybiera na zlot Grzybsona z Wrocławia albo z kierunku, ktory przebiega przez Wrocław?

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime12 May 2009
     
    moge odebrac z 4-5 osob dworca z Katowic.
    • 3: CommentAuthorRYSIEK_M
    • CommentTime12 May 2009
     
    Ja mogę odebrać kogoś z Opola.
    • 4:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime15 May 2009
     
    Ja z Łodzi 2 osoby mogę zabrać lub po drodze Piotrków itp.
    • 5:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime16 May 2009
     
    Adas, nie marudz---- GTIA czeka !!

    pierwszy raz sie widzimy u Grzyba to i flashka poleci...Kaz ma cos dolozyc i bedzie GITARKA !!
    • 6:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime16 May 2009
     
    Dokładnie a tak przy okazji mam dla ciebie prezencik :)))
    A co do flashki oj na pewno poleci pytanko czy tylko jedna :)))
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 May 2009
     
    Ale pamietacie, ze wątroby nie mozna a) updejtowac b) kupic na ebayu w rozsadnej cenie? ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime16 May 2009
     
    :))) No tu pan prezes ma całkowitą rację . :))
    • 9:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime17 May 2009
     
    Ja bym się wybral "z Katowic" - ale nie wiem, czy warto na jeden dzień jechać - powrót pociągiem po północy to automatyczne kiblowanie na dworcu do 4tej rana - czekając na pierwszy autobus.
    • 10: CommentAuthorScalak
    • CommentTime17 May 2009
     
    MaW zawsze można kimnąć ze 3h i pojechać w dzień ;)

    osobiście najprawdopodobniej pojadę na dosłownie kilka godzin... miło by było wiedzieć co się w tym czasie będzie odbywało -> czy będzie wcześniej (a może już jest) ogłoszony oficjalny harmonogram ?
    • 11: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime17 May 2009
     
    Oficjalnego harmonogramu nie ma i nie będzie, że tak powiem układać się będzie na bieżąco :) Taka jest w sumie specyfika tych zlotów - nie mają sztywnej formy :)

    Jedyne c co zawiera ew. plan to sobota wieczór - compoty (o ile ktoś coś przywiezie... brać się do roboty koderzy!) i ogniska - prawdopodobnie piątek i sobota wieczór.

    Sala będzie może być dostępna już w czwartek od godzin popołudniowo - wieczornych, należy jednak dać znać, że się przyjedzie. Jeżeli nikt do mnie nie napisze, to otworzymy dopero w piątek koło południa (ja w czwartek i piątek(na szczęście tylko twie godzinki) idę jeszcze na polibudę :)).
    • 12:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime17 May 2009
     
    Jeśli o mnie chodzi ja dojadę w Sobotę późnym popołudniem niestety akurat w tę sobotę przypada mi dyżur w pracy :(
    • 13:
       
      CommentAuthorMWK
    • CommentTime17 May 2009
     
    Grzybson, jeżeli faktycznie będzie możliwość udostępnienia dla mojego Pegasusa 5 minut "czasu antenowego" to podczas tych sobotnich uroczystości jako bonus mogę zaprezentować sławne demo "High Hopes", które przytargam specjalnie by pokazać bratnią 8-bitową ligę, bo w końcu kurde blade jak scenować to na całego ;-)
    • 14:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime18 May 2009
     
    11 dni zostalo.....
    • 15:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime18 May 2009
     
    Ja mam (nie)stety imprezę rodzinną :(
    • 16:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime19 May 2009
     
    A bedzie artykul-relacja ze zlotu, fotki oraz poltoragodzinne video, jak za star(sz)ych, dobrych czasow??? ;)))
    • 17: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime20 May 2009
     
    Weź kamerę to będzie. Fotki - mam nadzieję że ludzie nie zawiodą, fotografów nie brakowało. Relację napiszę sam.
    No i będzie postawiony komputer z jakimś edytorkiem na Realtime TXT, niech już będzie w 100% jak za dawnych czasów :D