atarionline.pl Atari SIDE cardridge nowość od Zaxona - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Czy ktoś ma kontakt z osobą sprzedającą na Allegro Atari SIDE (Zaxon)? Miałem miesiąc temu otrzymać przesyłkę i do tej pory nic, a za towar zapłaciłem już we wrześniu. Brak kontaktu, nie odpowiada na e-maile. Zadzwonić też się nie da (nieprawidłowy numer). Jeżeli ktoś wie co się dzieje z człowiekiem proszę o pomoc.
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime22 Nov 2011
     
    Zaxon to porządna firma. Nawarstwiło mu się zajęć. Jest odpowiedni wątek na AA.
  2.  
    Szkoda tylko że nie chce mu się nawet napisać o co chodzi i muszę samodzielnie szukać wyjaśnień. Swoją drogą mógłby przynajmniej na allegro podać działający numer telefonu.
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime22 Nov 2011 zmieniony
     
    Z tego co widzialem na forum to zajety jest tym. ;)
    • 5: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime23 Nov 2011
     
    Witam i sam juz nie wiem jak przepraszac, SDE wyslane dzisiaj, Royal mail, tracking number :RJ817119893GB, w ramach przeprosin dodalem karte pamieci z zaladowanym zestawem gier. Przepraszam jeszcze raz. Pozdrawiam i dziekuje za wyrozumialosc,Zaxon.
    • 6: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Ja tez chcę! Ja też!
    • 7: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Hmmm...
    Ale mnie chodziło oczywiście o tą wersję z prawej strony,
    nie z tyłu. Była taka aukcja, Atari XE + SIDE od Zaxona, za 450 zł... nie mogę teraz tego znaleźć...
    Albo coś pomieszałem?
    • 8: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Fajnie by bylo jak by pan Gsgleziowski potwierdzil ze dostal ale po co.. Smrodu narobic to do tego kazdy szybki, dziekuje to nikt nie powie. Od stycznia-lutego rusza moj sklep, dam tam swoje zabawki ktore robie, 3 razy drozsze 2x szybsze w wysylce , ja nie mam zamiaru sie uzerac. Wiem co potrafie.
  3.  
    Tak potwierdzam, dostałem towar. Ale Pana postawa nie była zbyt ciekawa. Już nawet nie chodzi o to że trzeba było na towar tyle czekać, ale najbardziej zdenerwowało mnie to, że dostałem informację że na 100% towar do mnie został wysłany, a to nie było prawdą. Nie będę dalej wymieniał. Otrzymałem w ramach rekompensaty kartę 128 MB z paroma grami, dlatego powstrzymałem się od negatywa na Allegro. Pozdrawiam.
  4.  
    Dziękuję z całą pewnością nie będzie. Bo to szczyt bym dziękował, że w końcu otrzymałem przesyłkę po tylu problemach. Nie przesadza Pan?
    • 11: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    No i wlasnie z takimi dupkami jak ten sie musze uzerac, nie dosc ze dostal SIDE ,plus karte pamieci to jeszcze ma problem,
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Zaxon - z calym szacunkiem, ale w tej chwili to obrazasz pana Galezowskiego. Roznicie sie ocena sytuacji, ale to nie uprawnia do rzucania obrazliwymi komentarzami.
    • 13: CommentAuthorEagle
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Od stycznia-lutego rusza moj sklep, dam tam swoje zabawki ktore robie, 3 razy drozsze 2x szybsze w wysylce , ja nie mam zamiaru sie uzerac. Wiem co potrafie.

    No i tak będzie lepiej. Mniej roboty za te same pieniądze.
    Ludzie i tak nie potrafią docenić cudzej pracy.
    Sztuką jest zarobić a ni narobić się. A z doświadczenia wiem że ludzie bardziej szanują tych co zdzierają niż tych co robią za półdarmo.
    A jak się już coś zrobi za darmo to jak wszystko ok to najwyżej dziękuję a jak coś nie tak to..... szkoda gadać.
    W tym przypadku pewnie jak w życiu prawda leży po środku więc lepiej unikać takich sytuacji i mierzyć siły na zamiary.
    • 14: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Dajcie spokój.
    Jednak pamiętajmy, że poruszamy się po jakimś zwariowanym laboratorium, to wszystko są jakieś szalone eksperymenty, aż dziw, że są jacyś ludzie, którzy w ogóle chcą się tym Atari zajmować i to rozszerzać.
    Nie można traktować rozszerzeń Atari jak nowej karty graficznej do PC, po którą przychodzimy do salonu i ma być.
    Ja na przykład czekałem na sprzęt od Zenona... rok! Jednak nie narzekam, to jest ARCHEOLOGIA, trzeba czekać i modlić się, że komuś w ogóle chce się tracić czas i talent na takie... Atari.
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Gdyby pan Galezowski napisal o Zaxonie per "dupek" to stanalbym w obronie Zaxona. Ale tak nie bylo. Zas stwierdzenie faktu, ze przesylka nie dotarla i prosba na forum o pomoc - nie jest niczym obrazliwym.

    Takie sytuacje zdarzaja sie. Kiedys Nosty zawalil terminy wysylania cartow, sam odpisywalem ludziom z AtariAge, zeby byli cierpliwi, bo psioczyli strasznie i podejrzewali przekret. Tak samo, jak ktos pytal o Zaxona, to moge poswiadczyc, ze to uczciwy facet, co nie raz sie okazywalo. Ale nie wymagajmy, zeby rozumieli to ludzie spoza srodowiska. Jezeli ktos sie oglasza na Allegro, a nie na forum o Atari to czasem bedzie musial przyjac odpowiedzialnosc jak na zasadach klient-sprzedawca, a nie kolega-kolega. I z tym trzeba sie liczyc.
    • 16: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    @Eagle
    A tu sie mylisz.
    Wielu moich biznesowych kontrahentów bardzo mnie szanowało, gdy moi ludzie wykonywali w terminach cuda! cuda!, a kiedy w końcu moi pracownicy - te Wspaniale Młode Dziewczyny - wreszcie stwierdziły: Szefie, no może wreszcie czas na jakies frukty, bo jeździmy do pracy samochodami gorszymi od całej konkurencji, a ja zareagowałem w sposób jedyny możliwy, to się poziom szanowania zdecydowanie obniżył.

    W Polsce można byl przejść od socjalizmu do kapitalizmu w kilka lat, kraj istotnie wyremontować i popchnąć w nową, lepszą, zachodnią przyszłość, ale szacunku do pracy trzeba będzie uczyć przez następne 100 lat.

    Lecz to nie jest zupełnie temat na to forum.
    • 17: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Aha.
    Oczywiście NIE zwolniłem zaufanych specjalistów tylko pierdolnąłem na stół realne ceny dla (ekch) Sz.Klientów.
    • 18: CommentAuthorEagle
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    @bartcom:
    Mi chodziło o to że szacunek klientów zbudowany na niskiej cenie jest kruchy.
    A szacunek zbudowany na rzetelności, jakości, terminowości jest bardziej trwały. Na tym się buduje markę.
    Często klient który zmieni na tańszego podwykonawce przejedzie się i wróci z podkulonym ogonem.
    Co tanio to drogo, jedna znajoma powiedziała mi kiedyś że jest za biedna żeby tanio kupować.
    Po latach to do mnie dotarło.
    Pozdro
    • 19: CommentAuthormono
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    Poza tym trzeba się szanować, nie skakać z kwiatka na kwiatek, "bo można zarobić" ale wytrwale budować swoją markę. W końcu pracujemy po to, żeby COŚ z tego mieć - w przeciwnym przypadku to COŚ z naszej pracy ma tylko klient...