atarionline.pl Atari Winamp - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime30 Nov 2011 zmieniony
     
    Klimatyczny skin do Winampa

    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Nov 2011
     
    Tak to bardzo stary skin.
    • 3:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime30 Nov 2011
     
    namierzyłem go przypadkiem to też wrzuciłem. może komuś się spodoba. pozdrawiam
    • 4:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime30 Nov 2011
     
    Już mi się podoba. Fajny bo klimatyczny, a jednocześnie czytelny, co nie zawsze bywa takie oczywiste - momentami jest przerost formy nad treścią i nawet przycisków nie widać. Dzięki bardzo, dołączam do kolekcji.
    • 5: CommentAuthor0xF
    • CommentTime30 Nov 2011 zmieniony
     
    Ta skórka ma z dziesięć lat. :-) Z tamtego okresu jeszcze warta uwagi jest skórka z motywem Pitfalla.
    • 6:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime30 Nov 2011 zmieniony
     
    Stare (też pamiętam :)), ale jare... ;)

    Tak jakoś naszły mnie skojarzenia, że zarówno komputer Atari, jak i program WINAMP obecnie zeszły nieco na boczny tor, padły ofiara nieudolności marketingowców... czy swoich szefów.
    To pierwsze mimo obiecującego hasła o "bezcennej mocy" czy solidności i elastyczności konstrukcji, nie sprzedało się w należytej ilości egzemplarzy, a drugie choć bezapelacyjnie rządziło 10-15 lat temu (na komputerach w systemie Windowz) dziś jest właściwie na marginesie - autorzy przegięli odnośnie opłat, zbędnych funkcji, groźnych "dziur" w programie, rozmiarze Winampa i ogólnego skomplikowania bardziej niż trzeba...
    • 7: CommentAuthorTEKLA
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    ja stworzylam z motywem ROBBO5 jest fajna, przenośna, inteligentna
    • 8:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime8 Dec 2011
     
    @Dracon
    To nie jedyny przypadek gdy autorzy z czymś przegięli, usiłując z prostego programu zrobić kombajn do wszystkiego. Popatrzmy na najnowsze Gadu, które poza komunikowaniem się oferuje radio, player do muzyki, do filmów, samo wypierze skarpetki czy odbierze dzieci z przedszkola, oczywiście racząc nas przy tym toną wkurzających reklam. Rozwiązanie na to było dosyć proste: przestać się apdejtować. Dziś rządzi GG 10, ja się zatrzymałem gdzieś koło 5. Owszem, nie mam długich opisów, avatarków i nie wiadomo czego jeszcze, ale po co mi to? Podobnie z W-ampem, wciąż korzystam z jakiejś starej prostej wersji z numerkiem 3 sprzed lat.