atarionline.pl Silly Venture 2k11 - konkurs gier - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorScalak
    • CommentTime1 Dec 2011
     
    Niestety nie dotarłem na SV a bardzo interesują mnie szczegóły tego konkursu - jakie gry, na jakich zasadach itp itd. Czy ktoś może zdać krótką relację?
    Po raz kolejny jestem zmartwiony "pomijaniem" przeciętnego gracza podczas zlotów. Jeżeli istnieją dokładne zasady Compotów to dlaczego nie mogą istnieć wcześniej ustalone zasady/reguły konkursu gier? To wieeeele zmienia in plus... No chyba, że gracz nie jest już elementem takiego zlotu i jest on kierowany tylko/aż dla twórców (nomen omen też gier).
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime1 Dec 2011
     
    z tego co wiem, nie było konkursu gier - i tak działo się bardzo dużo. ale może za rok....
    można było popykać na jagu, Irata (chyba) miał makarona i A2600, u Gzynia można było popykać na JIL, u Urborga na A7800 itd.
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime1 Dec 2011
     
    Na SV zabrakło najistotniejszej osoby, która mogłaby się tym zająć. A skoro zabrakło to mógł to zrobić tylko ktoś inny, pytanie kto ? Gdybyś był to może Ty byś się tym zajął;)
    • 4: CommentAuthorScalak
    • CommentTime2 Dec 2011
     
    ahhhh to skoro takowego nie było to widać nie ma tematu... ale zastanawiam się czy konkursy gier nie powinny być wpisane w party tak jak kompociki? I bynajmniej nie chodzi tu o cenne nagrody sponsorowane przez nostego (dzięki!). Najprawdopodobniej smutna prawda jest taka, że w niszy atarimaniaków jest jeszcze większa nisza graczy :(
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Dec 2011
     
    graczy jest calkiem sporo :-) nie jest to jednak grupa ktora cieszy spamowanie po forach. moze trzeba sfinalizowac projkcik ktory pozwoli graczom wymiane/ pokazanie swoich wynikow innym...
    • 6:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime2 Dec 2011
     
    gracze to nie nisza. uważam, że na SV chętnych do takiego konkursu znalazło by się więcej niż paru - po prostu zabrakło osoby spinającej - jakby się udało za rok zrobić SV2K12 to uważąm, że warto temat podjąć i pomóc organizatorom (owi) ....
    • 7: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime2 Dec 2011
     
    Konkursy gier są na party w Głuchołazach. Jestem jak najbardziej za takimi konkursami na innym party. Myślę, że Nosty może jak najbardziej je prowadzić :)
    • 8: CommentAuthorScalak
    • CommentTime2 Dec 2011
     
    @xxl - o jakim/którym projekciku wspominasz?