atarionline.pl Problem z Vicky.xex - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem "wrzucenia" gry Vicky na real Atari 65 XE i pogrania sobie na prawdziwym sprzęcie. Jako że nie znalazłem w necie pliku .cas to poszukałem każdego możliwego pliku .xex z tą grą w nadziei, że któryś z nich przekonwertowany na .cas a następnie .wav zadziała i będzie możliwe wczytanie go przez kasetę-adapter. Niestety - żaden z nich nie działa, owszem ładują się ale gdy .wav się kończy nic się nie dzieje. Różne pliki .xex dają różnej długości .wav (średnio od 13 do 28 min...) ale żaden nie wczytuje gry w całości. W którym miejscu robię coś źle? Czy ma ktoś może plik .wav tej gry który działa? Ewentualnie oryginalną grę z której mógłby zrobić .wav? Bardzo mi na tym zależy, mam do tej gry ogromny sentyment a kupić ją na allegro w wersji kasetowej jest bardzo ciężko.
    • 2: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime5 Dec 2011
     
    Hmm, nie to ze sie czepiam ale moze jednak kolega by sobie nicka zmienil? Bo chyba troche nie teges zadawac takie pytania pod imieniem i nazwiskiem kogos znanego....
  2.  
    No cóż...pozostaje mi chyba tylko serdecznie podziękować za pomoc