atarionline.pl Nyan na 7800 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime30 Dec 2011 zmieniony
     
    nie jestem w stanie pojąć fenomenu tego zjawiska, ale tzw. NyanCat pojawił się znowu tym razem na Atari 7800 (drugie miejsce na Ultimte Meeting 2011 w lowend democompo):

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime30 Dec 2011 zmieniony
     
    Muzyczka wpada w ucho. Prawdopodobnie tatusiowie głosują na to, co słuchają ich dzieci, kiedy się bawią. II miejsce na demo compo to chyba efekt napojów rozweselających.

    Po trzecim przesłuchaniu muzyki wyłapuję wszystkie głoski:

    ...mia mia mia mi mi mi mi mi mia mia mia mi mi mi mi mia mia...

    Spisania ich w prawidłowej kolejności bym się nie podjął. Ten, kto to zrobi dostanie Order Uśmiechu za wkład w twórczość dla dzieci, tekst umieści się na Atariki, a jego ksywa przejdzie, jak NyanCat - do historii.
    • 3:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime31 Dec 2011
     
    "Kto najlepiej gra na wieśle? Otóż Franklyn całkiem nieźle.

    @Franklyn Może zawiosłujesz NyanCata?
  1.  
    Panowie, czy ktoś ma działającą poprawnie wersję Nyan Cata na XL/XE? Ja gdzieś w sieci znalazłem tylko to co w załączniku. Działa na emulatorze, ale na prawdziwym sprzęcie SIO2PC mi wariuje (ładuję przez aspeqt 0.8.3)
  2.  
    Dobra, poradziłem sobie. Okazało się, że to wina aspeQT'a i jego przyspieszonego loadera plików wykonywalnych. Po wyłączeniu tej opcji i wczytaniu przy "grzecznym" 19200 bps wszystko jest OK (poza tym, że na ramce jest jakiś syf, ale to już błąd kodu).
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime28 May 2012
     
    No bo to cały czas jeszcze nie jest skończone (może kiedyś autor dokończy).
    • 7: CommentAuthors2325
    • CommentTime1 Feb 2014
     
    Pojawiło się na a8.fandal.cz: