atarionline.pl Oddam niesprawne joysticki do małego atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Czyszczę mieszkanie i postanowiłem pozbyć się joysticków do małego atari. Z góry zaznaczam, że są niesprawne (i ogólnie mają swoje lata), gdyż katowałem je niemiłosiernie za młodu. Teraz nie mam głowy, a w niektórych przypadkach także i umiejętności, by je naprawiać. Może jednak komuś się przydadzą, np. jako części zamienne.

    Joysticki oddam za zwrot kosztów wysyłki, chyba że przekazanie odbędzie się osobiście, acz możliwe to będzie tylko w Radomiu, być może niedługo też będę przejeżdżał przez Lublin i okolice Piaseczna.

    Można brać wszystko lub tylko wybrane modele. Moje testy były dość pobieżne, być może nie działa w nich coś jeszcze (np. autofire).

    Quick shot - bez pudełka, brakuje dwóch przyssawek, nie działa dół

    QJ II PILOT - w pudełku, prawo nie działa

    Skorpion - w pudełku, nie działa lewo i dół, w stanie wskazującym na złomowanie

    Matt - w pudełku, nic nie działa = złom, chyba, że to wtyczka się popsuła.

    Gunshot c&l - w pudełku, lewo nie działa
    Gunshot c&l - bez pudełka, nic chyba nie działa

    Quick shot V no.1 - nie działa, ale jest pudełko
    Quick shot V no.2 - nie działa, bez pudełka = złom

    Quick shot II turbo - w pudełku, rozebrany na części, brak kabla
    Quick shot - rozebrany na części

    Kontakt - karolwisnia@wp.pl
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime8 Jan 2012
     
    Wszystkie sam zamordowałeś? Zasługi na placu boju właśnie po ofiarach poznać można. Mnie uratowało w pewnym czasie Amigi przejście na joypada, za czasów Atari około 3 joye zamęczyłem.
  2.  
    Z bratem (i w sumie też mamą), ale zostały mi jeszcze dwa sprawne.